R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Styl Metro - sposob bycia facetow z duzych miast :-)
Autor Wiadomość
sculli 
Przejeżdżał przez Wieluń
kto mnie przytuli :(



Wiek: 41
Dołączył: 30 Cze 2006
Posty: 82
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-06-30, 16:54   Styl Metro - sposob bycia facetow z duzych miast :-)

Wolicie mezczyzn zadbanych czy "normalnych". Chodzi oczywiscie o nazbyt zadbanych: solarium, kosmetyczka 2x w tygodniu, pol kilo żelu, wypachnionych' z manicure (chya tak sie pisze) :wink:
Aha. I kto to MetroSeksualista jeszcze To PODOBNO "facet" XXI wieku :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-06-30, 22:38   

ja lubie zadbanych facetów i baaardzo mnie pociągają metroseksualni :D
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ryfka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-01, 07:28   

to absolutnie nie mój typ, wkurzałoby mnie, gdyby mój facet więcej czasu spędzał w łazience niz ja i np podbierał moje plastry do depilacji :twisted: U facetów lubię styl luzacko-sportowy i zarost też ;) , ale umiarkowany, bez futra na plecach :D
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2006-07-01, 10:30   

sculli napisał/a:
Aha. I kto to MetroSeksualista jeszcze To PODOBNO "facet" XXI wieku




Metroseksualizm, Styl Metro - zjawisko społeczne, styl życia upowszechniany wśród młodych mężczyzn przez współczesną kulturę masową, w którym szczególną rolę odgrywa skupienie na własnej cielesności, podążanie za modą, korzystanie ze zdobyczy kosmetyki, przywiązywanie wagi do własnej atrakcyjności - cechy dotychczas kojarzone z kobiecością.
Z metroseksualizmem kojarzone są również takie cechy osobowości, jak wrażliwość i delikatność, ciepło i zdolność do empatii. Zainteresowania mężczyzny metroseksualnego skupiają się w dużym stopniu wokół sztuki i nauk humanistycznych, a aktywność sportowa ma na celu w większym stopniu zachowanie kondycji aniżeli przyrost masy mięśniowej.

Źródło: http://pl.wikipedia.org/


Nie utożsamiam się z takim typem mężczyzn, choć powiem że lubię być czysty i zadbany... :wink:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-01, 10:40   

Tak dbanie o siebie to podstawa ale bez przesady bo to już zakrawa na gejostwo
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-01, 12:49   

w małym miescie trudno zauważyc metrosekualizm, Wrocław albo Warszawa to dopiero raj dla oczy, ja musialam uwazac zeby nie wchodzic na słupy :twisted:
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ryfka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-01, 13:41   

Ferbik, napisałeś to tak, jakbyś cos miał przeciw gejom?
Basia nie rozumiem jak mogą Ci się podobac tacy metroseksualni, to przecież niemęskie zeby facet chodził wymuskany jak Barbie, wydepilowany i z wypolerowanymi paznokietkami i w ciuchach od Armaniego. O czym z takim pogadać, o rodzajach zabiegów w gabinetach kosmetycznych?No, chyba, że są tylko do podziwiania...
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-01, 19:05   

Ryfka napisał/a:
O czym z takim pogadać, o rodzajach zabiegów w gabinetach kosmetycznych?No, chyba, że są tylko do podziwiania...

to że są zadbani, nie musi znaczyc że mają mózgi jak przysłowiowa blondynka :?

nie wiem ile masz lat, ale sprawiasz wrażenie jakbyś sie nie znala na facetach :roll:
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-01, 21:31   

Zadbany facet to również zadbana jego partnerka. Bo jakby inaczej? ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-02, 02:07   

Ryfka napisał/a:
Ferbik, napisałeś to tak, jakbyś cos miał przeciw gejom?

a za chwilę dodajesz:
Ryfka napisał/a:
Basia nie rozumiem jak mogą Ci się podobac tacy metroseksualni, to przecież niemęskie zeby facet chodził wymuskany jak Barbie, wydepilowany i z wypolerowanymi paznokietkami i w ciuchach od Armaniego

Czy pedał jest męski ? Trudno określić płeć ;) Nie żebym miał coś do pedałów... tylko piszesz i sama sobie zaprzeczasz ;)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ryfka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-02, 09:36   

Basia napisał/a:
to że są zadbani, nie musi znaczyc że mają mózgi jak przysłowiowa blondynka Confused

ale duże prawdopodobieństwo tego jest, skoro jedna połowę zycia spędza na zabiegach wokół siebie, drugą na zarabianiu na te zabiegi, to można mysleć że nie ma czasu na podnoszenie swego IQ, chyba ze poprzez masowanie mózgu tak jak robiła to podobno Doda :)

Basia napisał/a:
nie wiem ile masz lat, ale sprawiasz wrażenie jakbyś sie nie znala na facetach
na to nie wiem co ci odpowiedzieć, bo nie wiem co rozumiesz przez "znanie się na facetach" i czy w ogóle mozna się na nich znać skoro "mężczyźni sa z Marsa, a kobiety z Wenus" :P
Ferbik dla mnie gej nie zawsze oznacza "niemęski", a skoro napisałeś że metroseksualizm to przesada, a jak wiadomo każda przesada jest jest zła i porównałeś to gejów, to tak też odebrałam tą wypowiedź. Ale cieszę się że tak nie myslisz ;)
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-02, 13:56   

Ryfka, widze, że sie zupełnie nie dogadamy, bo Twoje wypowiedzi na temat mężczynz są tak płytkie jakbyś dopiero co przeczytała o tym w Bravo Girl :roll:
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ryfka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-02, 14:33   

chciałam podyskutować, ale się nie da, faktycznie się nie dogadamy. Basia nie spinaj się tak gdy ktoś ma inne zdanie niż Ty. A w Bravo Girl czytałam kiedyś artykuł o Tokio Hotel :) o metroseksualiźmie tam nic nie było :)
 
   
baltazar 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 412
Skąd: Parafia Wieluń
Wysłany: 2006-07-02, 18:44   

Basia napisał/a:
Ryfka, widze, że sie zupełnie nie dogadamy, bo Twoje wypowiedzi na temat mężczynz są tak płytkie jakbyś dopiero co przeczytała o tym w Bravo Girl


Każdy ma swój pogląd Basia. Postaraj się to zrozumieć. Masz 20 lat i pewnie wszystkiego o facetach nie wiesz. Ja jestem trochę starszy a o kobietach też pewnie niewiele wiem, no a przynajmniej nie będę robił z siebie eksperta, bo w pewnym momencie to zaczyna robić się trochę śmieszne.
A czy wypowiedzi są płytkie czy nie to kwestia gustu. Ryfka chyba chciała delikatnie zakończyc temat, a jak widać chyba nie załapałaś aluzji. I to tez można wrzucić do szuflady związanej z wiekiem. Bez urazy. Pozdrawiam
_________________
Człowiek, który ma zlikwidować Stalina - inżynier Vladimir Krizek - słyszy najdziwniejsze zdanie w swoim życiu : - Macie zburzyć pomnik, ale z godnością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Izabela 
Przyjeżdża na zakupy
Izabela



Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 08 Gru 2005
Posty: 403
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-02, 20:57   

Moze każdy ma swój pogląd ale to nie znaczy,że trzeba zaraz krytykować to co komu się podoba
Ryfka napisał/a:
Basia nie rozumiem jak mogą Ci się podobac tacy metroseksualni,
_________________
"Być gwiazdą,gwiazdą ludzi fantazją.."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW