R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ourson
2009-05-11, 13:14
PiS-owiec = eunuch ?
Autor Wiadomość
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2008-10-04, 11:53   PiS-owiec = eunuch ?

Nie ja to wymyśliłem, tylko powtarzam za znanym politykiem, dlatego wszelkie pretensje o takie nazewnictwo nie do mnie proszę kierować ;) :D .

Cytat:
Co to jest - sułtan w otoczeniu eunuchów? Dorn: to kierownictwo Pis
Jarosław Kaczyński potrzebuje do współpracy łatwych ludzi - powiedział Ludwik Dorn w wywiadzie dla "Dziennika". Dlatego - jego zdaniem - obecny zespół kierowniczy PiS przypomina sułtana otoczonego przez dwór eunuchów.

Źródło – tvn24.pl

Myślę że więcej już nie ma co dodawać, do tej wypowiedzi. Partia eunuchów, na dodatek sra….cych do własnego gniazda, bo przecież Dorn to obywatel owego gniazda.
O ile sobie dobrze przypominam, to na tym forum też mamy kilku zagorzałych eunuch…., o przepraszam „łatwych ludzi do współpracy” ( według słów niedawnego lidera Waszej partii :P ), ale nie pękajcie, kiedyś ten sułtan odejdzie w kąt i wtedy będziecie mogli wyjść z jego cienia ;) .

A swoją drogą, w różnych partiach i ugrupowaniach politycznych, działy się chocki klocki, ale takich porównań i to wewnętrznych nie słyszałem. Ale to świadczy tylko i wyłącznie o; wielkości, sile i potencjale mądrości tej partii :shock: .
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-10-04, 12:16   

Cytat:

O: [...]Bo skąd na przykład się Młody wziął przy rozmowie Belki z Wieczerzakiem, co telewizja pokazała. Późna pora, Pałac Prezydencki, idzie na spacer nad Wisłę Belka, Wieczerzak i Młody Miller. I żaden dziennikarz o to nie zapyta.
G: Może pedały?
O: Nie sądzę (...)

O Kwaśniewskim i Millerze: skończone żule

G: A wracając do twojego przyjaciela Millera i Kwaśniewskiego, żeby tak razem ocenić. To są takie skończone żule...
O: Teraz odkryłeś?
G: ...i takie chu.. i taka młodzieżówka.
[...]
O: Posadził mnie koło Kwaśniewskiego.
G: To mogłeś się całować z nim.
O: Rzucił się na mnie. A on jest tak kur... bezkrytyczny, że za parę chwil mi się na szyję rzucił.
Najpierw mnie wykańcza, a potem się na szyję rzuca, żeby ludzie widzieli. Co za fałszywce (...) Usiedliśmy, nie minęły trzy minuty, a już [Kwaśniewski] o Leszku [Millerze] mówił. Jaki chu..., jaki zawzięty, a jaki nieuczciwy, a jaki cyniczny.

http://hotnews.pl/artpolska-1083.html


miko 005 napisał/a:
A swoją drogą, w różnych partiach i ugrupowaniach politycznych, działy się chocki klocki, ale takich porównań i to wewnętrznych nie słyszałem.


Krótka pamięć miko005.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2008-10-04, 12:51   

Zygmuncie Stary, to co przytaczasz jest zaiste próbą usprawiedliwienia własnego położenia, nic więcej.
Jak wiesz ta rozmowa miała miejsce podczas „zakrapianego” spotkania;
Cytat:
Najpierw było wino, a potem dużo czystej wódki - tak rozmowę Aleksandra Gudzowatego z Józefem Oleksym wspomina Jan Bisztyga - trzeci z uczestników wrześniowego spotkania, nagranego przez ochroniarzy biznesmena.
Gudzowaty i Oleksy to przyjaciele - dodaje. Bardzo często się spotykali. I dlatego nie jest zdziwiony słowami, jakie nagrano.

Źródło – interia.pl
Porównujesz luźną rozmowę przy kolacji dwóch pijanych ludzi, do świadomej, publicznej i wypowiedzianej z pełną odpowiedzialnością, sentencji Ludwika Dorna. Proszę Cię zdejmij te różowe okulary ;) .
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
OgioN 
Mieszka pod Wieluniem



Pomógł: 16 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 796
Piwa: 2/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-10-04, 14:16   

Cytat:
To powiedział Stefan Niesiołowski o PO w 2001 r.

"Uważam, że PO to twór sztuczny i pełen hipokryzji. Oni nie mają właściwie żadnego programu. Nie wyrażają w żadnej trudnej sprawie zdania. Nie występują pod własnym szyldem, bo to ich zwalnia z potrzeby zajmowania stanowiska w trudnych sprawach. To jest oczywiście gra na bardzo krótką metę. Udają, że nie są partią, a nią są. Udają, że wprowadzają nową jakość, że są tam nowi ludzie. (...)
O PiS nie chcę mówić. Tam są moi przyjaciele. (...) Samego PiS nie chcę oceniać, jest tam dużo wspaniałych ludzi."

* Zrodlo: Życie 01.08.2001, "Naśladujmy Litwę" - wywiad ze Stefanem Niesiołowskim

"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją, począwszy od życiorysu Andrzeja Olechowskiego, o którym Janusz Majcherek miał odwagę napisać: "Należy generacyjnie i mentalnie do tej kategorii współczesnych liderów, którzy zaczynali od fascynacji rock and rollem, a zostali profesjonalistami w polityce i biznesie. Na tle wielu z nich osobista moralność, a nawet polityczna przeszłość Olechowskiego jest zupełnie przyzwoita, a poglądy bardziej niż wyważone" ("Małżeństwo z rozsądku", "Rzeczpospolita" z 13 lipca). Mamy widocznie różne definicje przyzwoitości.

Platforma celowo prezentuje brak stanowiska we wszystkich ważnych kwestiach społecznych i ekonomicznych, a zwłaszcza politycznych oraz w sporach ideowych (jej przedstawiciele nie mieli nic do powiedzenia na temat oddania hołdu organizacji WiN). Nie przeszkadza jej to wmawiać społeczeństwu, że jest tą upragnioną "nową jakością". W dodatku Platforma, kwestionując celowość istnienia partii politycznych, postulując likwidację Senatu i zmniejszenie liczby posłów, toruje drogę populizmowi i demagogii. W istocie jest takim "świecącym pudełkiem" - mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO."

* Zrodlo: Gazeta Wyborcza 19.09.2001, "Świecące pudełko" Stefan Niesiołowski

"Ciągle trudno określić, komu poza Unią Wolności odbiera głosy Platforma Obywatelska. Ugrupowanie nowe, programowo nieokreślone, udające, że nie jest partią polityczną i celowo unikające zabierania głosu we wszystkich ważnych kwestiach społecznych, ekonomicznych i politycznych - lecz za to dające popisy hipokryzji i cynizmu, dość skutecznie żerujące na znanych fobiach, ignorancji i naiwnej wierze ludzi zniechęconych do polityki. Liderzy PO już zaczynają napotykać trudności z przekonaniem wyborców do szczerości intencji swych polityków - dobrze przecież znanych, i to nie zawsze z najlepszej strony. Teraz owi politycy nagle zapewniają, że stali się inni, uczciwsi, bardziej autentyczni i bardziej prawdomówni niż wszyscy pozostali. Przy okazji nasuwa się pytanie, jak to możliwe, by ktoś z takim życiorysem jak Andrzej Olechowski - płytki intelektualnie i pod wieloma względami po prostu niewiarygodny - mógł zdobyć kilka milionów głosów w wyborach prezydenckich. PO najprawdopodobniej skończy tak jak wszystkie ruchy, które spaja jedynie cynizm, hipokryzja i konformizm. Ciekawe tylko, czy nastąpi to jeszcze przed wyborami, czy zaraz po. "

* Źródło: Rozbijacze na prawicy, "Gazeta Wyborcza" nr 168,20 lipca 2001

Co się stało ze Stefanem Niesiołowskim który jeszcze niedawno formułował takie trafne z dzisiejszego punktu widzenia oceny o ekipie Donalda Tuska a dzisiaj zniżył się do funkcjonalnego ogara partyjnego.

Niedawno jak wykryto, że PO połyka niedobitki samoobrony w lubuskim to dokonał zadziwiająco gładkiej oceny "nie można stygmatyzować nikogo za to, że był w samoobronie".


źródło http://artur.salon24.pl/73753,index.html
mało???
http://politynka.blogspot...u-bezpieki.html
a i jeszcze to:
http://www.youtube.com/watch?v=qjXKzkPBAB0



Wpis ze względu na nieprzyzwoite treści został usunięty.



OgioN, ostrzeżenie słowne :!:
Każde następne tego typu epitety spotkają się z naszą ostrą reakcją.
J.
Ostatnio zmieniony przez Jaro 2008-10-04, 22:35, w całości zmieniany 4 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2008-10-04, 15:08   

OgioN, muszę Cię rozczarować, Platforma Obywatelska to nie moja bajka, więc nie wyszła Ci „zaczepka” :) . I to co przytaczasz to też „wykopaliska”, i dowód na to że w desperacji łapiesz się brzytwy, aby tylko w jak najlepszym świetle ukazać idola, który ma Cię jak to Dorn określił za ………. ;) . I szczerze mówiąc to jest mi trochę szkoda tych osób, bo zaufali, a są traktowani strasznie :| :| .
A tak między Bogiem a prawdą, to mamy całą prawicę taką, jaka była w stanie Was omamić, ot cały galimatias, a potem wyładowujecie całą złość i frustrację na szarym obywatelu i użytkowniku tego forum, jakby to była moja wina :P :twisted: .

PS. jako że do niczego dobrego ta konwersacja ze zwolennikami PiS-u nie prowadzi, dlatego z mojej strony koniec.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Ostatnio zmieniony przez Jaro 2008-10-04, 22:47, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-10-04, 15:41   

miko 005 stwierdza:
1. "Po pijaku" można mówić wszystko i to się nie liczy! Ciekawe?
2. Ludwik Dorn wypowiada się "z pełną odpowiedzialnością" i tu może miko 005 mieć rację. Z pewnością Ludwik Dorn zachowuje się w sposób bardziej odpowiedzialny od tych byłych SLD-owskich "ochlejów". I ma prawo do własnych, chociaż niesprawiedliwych sądów.
3. PiS musi zmienić sposób sprawowania władzy wewnątrz partii, aby tacy ludzie jak Dorn, Uazdowski, czy Maciarewicz, a nawet część byłych działaczy LPR zorientowali się na tę partię i dobrze się w niej czuli.
I znowu miko 005 ma rację. Tyle tylko, że Jarosław Kaczyński jest tego świadomy, ponieważ potrafi słuchać ludzi, a przekonają się o tym wszyscy po 2 programowym Kongresie PiS, który odbędzie się w niedługim czasie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
OgioN 
Mieszka pod Wieluniem



Pomógł: 16 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 796
Piwa: 2/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-10-04, 20:16   

miko mnie chodzi tylko o to, że w każdej partii można znaleźć ludzi, którzy potrafią zmienić w przeciągu chwili swoje poglądy. Tylko nie wiem dlaczego uparłeś się na PiS. Wszak Niesiołowski to element jakich mało (nawiązując do jego języka).
Co do łapania się brzytwy. To co mamy o tym zapomnieć jak się zachowywał???? Co mówił, jak mówił, jak zmieniał poglądy??? To są fakty. Ten człowiek jest marszałkiem i jego sposób zachowanie nie wiele się różni w czasach obecnych. Tylko czekać jak za kilka lat znowu zmieni partię .... i poglądy...
Kto powiedział, że Dorn to mój idol??? Bronię PiS bo ujeżdżanie po tej partii to tylko tematy zastępcze. Zajmijmy się obecną władzą. Bo postępy już widać ... (sprawa PZPN)
Cytat:
PS. jako że do niczego dobrego ta konwersacja ze zwolennikami PiS-u nie prowadzi, dlatego z mojej strony koniec.
To samo mogę powiedzieć to Tobie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-10-04, 21:55   

Panowie i znowu zaczyna się bicie piany...

Proszę o stonowanie swoich wypowiedzi, każde następne zaczepki osobiste będą potraktowane usunięciem waszych postów.


EOT
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW