R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Ferbik
2012-11-08, 08:55
Brak dźwięku np. na youtube...
Autor Wiadomość
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2012-11-07, 21:16   

Przeinstalowałam i d...a. Nie mam już sił. Sprawdziłam chyba wszystko co możliwe i nadal to samo, co się mogło stać?
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2012-11-07, 22:27   

Uruchom Firefoxa w trybie awaryjnym i zobacz czy bedzie to samo. Firefox.exe -safe mode w polu Uruchom wpisz. Jak nie pomoze zobacz jakie ustawienia dzwieku masz w ustawieniach Flash Playera. (Prawy, Ustawienia).
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
michal_saper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 360
Piwa: 12/25
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-08, 00:32   

edzia i odziu napisał/a:
Jest głośniczek, poza tym tak jak wspomniałam, nie działa dźwięk systemowy i w internecie, na kompie normalnie muzyka i filmy mają głos.


Zadałaś pytanie jednocześnie podsuwając możliwe rozwiązanie ;) Skoro nie masz dźwięków systemowych (a od tych trzeba zacząć) to może sprawdź czy one są włączone. Ja na szczęście z Windowsem skończyłem jakoś trzy lata temu, ale wiem że użytkując wiele lat XP Prof. w panelu sterowania w opcjach dźwięku były do wyboru "profile dźwiękowe" i tam można było ustawić rodzaj dźwięku (2.0, 5.1 itp) można było skonfigurować wiele różnych rzeczy, ale nas interesuje coś co podejrzewam masz zaznaczone na "schemat dźwiękowy - brak dźwięków systemowych" lub podobne. Chociaż nawet jeśli masz domyślnie zaznaczone, że nie masz dźwięku systemowego to filmy i dźwięki na stronach powinny Ci śmigać pomimo tej zaznaczonej opcji.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2012-11-08, 08:17   

Archdevil napisał/a:
Hmm, a dobrze masz podpięte te głośniki do kompa? Aktualnie wygląda to, jakbyś miała kartę dźwiękową min. 5.1 i głośniki wpięte w wyjście na Rear zamiast Front.


Strzał w 10 :D I tak tego nie rozumiem, przeciez nic nie przekładałam, nie odłączałam i w ogóle w niczym nie grzebałam, widocznie nowy system sam sobie cos poustawiał...
Można zamknąć .
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-08, 08:54   

Czyli wychodzi na to, że nie można przechodzić z XP na W7, ponieważ hardware'owo przełącza wyjścia głośników. Wyczytałem też, że może również podmienić procesor z kartą graficzną, także trzeba uważać!
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW