R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Jaro
2010-02-11, 20:32
Prawda o World Trade Center
Autor Wiadomość
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2007-02-09, 23:49   Prawda o World Trade Center

Chcecie poznać prawdę o ataku na WTC i Pentagon, polecam obejrzeć ten film trwający prawie 1,5 h.

Podzielcie się swoimi poglądami, mnie zamurowało dokumentnie...



Loose Change PL - 11 Września

http://www.maxior.pl/?p=index&id=37491&0
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2007-02-10, 21:46   

Jaro napisał/a:
Podzielcie się swoimi poglądami



Jaro, straszliwa prawda o ataku wyszła na jaw. :shock: , Ten film pokazuje wszystko to o czym nie było nigdy wspomniane.

Brak mi słów, żeby opisać to co zobaczyłem :x , tyle niewinnych istnień ludzkich zginełą, zamordowanych przez własnych rodaków , :evil:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-02-11, 08:11   

oglądałam go dawno,dawno też wielu amerykanów opowiadało o tym że rząd nie mówi prawdy...dobrze że powstał ten film :(
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-11, 11:17   

Obejrzałem ten film i tylko w jednym momencie (jako inżynier) mam wątpliwości. Może nie tyle wątpliwości co mała niekonsekwencja w tłumaczeniu faktu zawalenia wierz.
Mianowicie jeżeli chodzi o wytrzymałośc stali konstrukcyjnej na temperaturę. Kto kiedykolwiek wykonywał obliczenia konstryukcji stalowej to wie że przy pożarach najgorsze są naprężenia powstające od temperatury a nie samo to że stal się topi. Stal jest materiałem o dużej rozszeżalności cieplnej więc np element o 6cio metrowej długości podgrzany o 100 st. C potrafi się znacznie wydłużyć (o kilka milimetrów) a to niesie za soba ogromny wzrost naprężeń i to one spowodują pęknięcie elementu czy łącznika. Więc nie potrzeba 1000 st C żeby zniszczyć konstrukcję.

Filmów o tej tematyce jest już kilka. Powstał ostatnio nawet film "Lot 93" pokazujący co się działo w jednym z samolotów. Nie wim czy juz jest u nas na ekranach. Może tak. Ciekawe co tam amerykańce wysmazyli...
Prawdy raczej nigdy się nie dowiemy. Oni potrafią trzymac tajemnice jak np. tajemnicza śmierć Keneddy'ego.
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-11, 13:55   

gregg napisał/a:
ilmów o tej tematyce jest już kilka. Powstał ostatnio nawet film "Lot 93" pokazujący co się działo w jednym z samolotów.



Ten film ukazuje bohaterstwo i determinacje pasażerów owego lotu, inaczej mówiąc tam jest to co amerykanie podali do wiadomości publicznej i chcieliby abyśmy wiedzieli.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hasta 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lis 2006
Posty: 1014
Skąd: Z kątowni
Wysłany: 2007-02-11, 15:08   

Większość argumentów podanych w tym filmie jest całkowicie oczywista... My jednak myśleliśmy inaczej, bo skutecznie wyprano nam mózgi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2007-02-11, 15:37   

hasta napisał/a:
My jednak myśleliśmy inaczej, bo skutecznie wyprano nam mózgi.



hasta, wiedzieliśmy tylko tyle co sami zobaczyliśmy i to wystarczyło nam do zakodowania sobie w głowach, że to był atak terrorystyczny, ale po obejrzenie tego materiału nie mam już zadnych złudzeń. Same te liczne eksplozje następujące jedna po drugiej w WTC jak przy kontrolowanym wyburzania budynków :shock: ,

Fakt atak terrorystyczny był, ale ze strony USA :evil:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-11, 15:56   

Śmiem teraz przypuszczać, że administracja Busha, służby mu podległe i cholera jeszcze wie kto to największa grupa terrorystyczna na świecie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2007-02-11, 16:05   

Jesli chodzi o to jak sami Amerykanie odbieraja Busha...., czesc zdecydowanie jest przeciwna jego polityce i smialo wyglasza opinie, ze za czasow Clintona nie bylo tyle wylanej krwi zupelnie niepotrzebnie, a druga czesc niestety wpatrzona jak w obrazek popiera kazde jego decyzje :evil: Ja moge tylko opisac swoje uczucia bedac na placu, gdzie zbiera sie masa ludzi, gdzie sa zamieszczone fotki z samego dnia zamachu, czy jak staly jeszcze 2 wierze... atmosfere czuje sie do tej pory, naprawde :roll: . Z reszta sam NY budzil we mnie abwiwalentne uczucia. Do tej pory pamietam jak ze strachem wpatrywalam sie w monitorek pokazujacy ulozenie samolotu podczas startu. Nerwy opadly jak widzialam, ze juz jestem nad samym oceanem... Jak dobrze ze prezydent sie zmieni za rok...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hasta 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lis 2006
Posty: 1014
Skąd: Z kątowni
Wysłany: 2007-02-11, 16:16   

Jaro napisał/a:
Śmiem teraz przypuszczać, że administracja Busha, służby mu podległe i cholera jeszcze wie kto to największa grupa terrorystyczna na świecie.

Pragnę przypomnieć Jarku, że my w tym uczestniczymy i to dość aktywnie :!: Oprócz wojsk w Iraku, wysyłamy również posiłki do Afganistanu...
Atak na WTC był tylko pretekstem do interwencji i inicjatorem wojny która rzekomo ma służyć zwalczeniu terroryzmu, tak samo jak celem japońskiego ataku na Pearl Harbor (o którym wcześniej doskonale wiedział amerykanski wywiad) było wstrząśnięcie opinią publiczną w USA, dzięki czemu prezydent uzyskał poparcie wydając dekret o przystąpieniu do wojny...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2007-02-11, 16:17   

Dominika napisał/a:
Ja moge tylko opisac swoje uczucia bedac na placu, gdzie zbiera sie masa ludzi, gdzie sa zamieszczone fotki z samego dnia zamachu, czy jak staly jeszcze 2 wierze... atmosfere czuje sie do tej pory, naprawde


Jeżeli będe miał kiedykolwiek okazję być na miejscu gdzie stało WTC, to na pewno odczuje tę atomosfere, ale teraz to tylko moge sie domyślać :roll:

Dominika napisał/a:
czesc zdecydowanie jest przeciwna jego polityce i smialo wyglasza opinie


tylko czy ta część społeczeństwa będzie na tyle sila aby doprowadzić do odejścia Busha ze stołka prezydenta :?: :roll:

Dominika napisał/a:
a druga czesc niestety wpatrzona jak w obrazek popiera kazde jego decyzje


Wpatrzona, nie wpatrzona :!: Rząd USA to wielka machina każdy komuś podlega i do czegoś służy, wypada jeden trybik cała maszyna się się psuje. Ci wpatrzeni wolą siedzieć cicho :evil:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-11, 17:35   

hasta napisał/a:
Pragnę przypomnieć Jarku, że my w tym uczestniczymy i to dość aktywnie nga Oprócz wojsk w Iraku, wysyłamy również posiłki do Afganistanu...




Zgadzam się, uczestniczymy aktywnie jako misja pokojowa, lub jak kto woli humanitarana.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hasta 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lis 2006
Posty: 1014
Skąd: Z kątowni
Wysłany: 2007-02-11, 17:41   

Jaro napisał/a:
Zgadzam się, uczestniczymy aktywnie jako misja pokojowa, lub jak kto woli humanitarana.

Po obejrzeniu tego filmu nadal uważasz, że to jest misja pokojowa!? Bo ja bym to raczej nazwała "misja pokojowa"...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-11, 18:01   

hasta, ponieważ obliguje nas umowa koalicyjna z USA tzw. sojusz to uważam, że musimy się wywiązywać z tych umów, choć prywatnie zaczynam uważać trochę inaczej...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-11, 20:03   

Bardzo chciałam obejrzeć ten film ale u mnie nie chce się odtworzyć :(
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW