R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: red
2010-01-02, 12:18
Jak uważacie czego w Wieluniu nie ma !!!
Autor Wiadomość
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-04-22, 09:23   

Tyle że ile przyjdzie osob na Pajujo? Powiedzmy, że się oda i będzie 250. Bilety po 10zł bo więcej raczej nikt nie da. No i jeden zespół to trochę mało a Nowa Atlantyda i Co z Tego się już trochę znudziły. No to policz. Zarobisz 2,5 tys. Z tego musisz zapłacić zespołom, załatwić nagłośnienie (jak zespół swojego nie ma), jakaś ochrona, plakaty i pokrycie strat (jakieś uszkodzenia w toalecie czy coś takiego; zawsze być lepiej przygotowanym). Jak wyjdziesz na 0 to będzie sukces. Poza tym 250 osób w Wieluniu na koncercie mało znanych zespołów... Może być ciężko. Ostatnio w Łodzi byłem na koncercie Searching For Calm (plus 2 supporty). Zespół znany na scenie hardcore. Nie było nawet 100 osób. Koncert w sobotę, na Piotrkowskiej. Wstęp 10 zł a w tym czasie nie było innych ciekawych imprez tego typu.
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ahmed 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: Ostrówek
Wysłany: 2009-04-22, 09:29   

No ale weź pod uwagę też jaką reklamę zrobili :) Reklama jest tutaj kluczowym czynnikiem na Wroclove Summer Stage była lipna reklama i mimo to, źe przyjechał syn BOBA MARLEYA to było może z 2tys ludzi na koncercie.
_________________
Gość !!! Zrób coś !!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-04-22, 09:49   

Nie porównuj reklamy na Wroclove Summer Stage do reklamy na koncercie Pajujo. Mało kto da chociażby głupie kilkaset zł żeby reklamę jego firmy zobaczyło kilkadziesiąt/kilkaset nastolatków.
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-04-22, 11:30   

ahmed napisał/a:
W zasadzie dla Was bezpieczne rozwiązanie no ale bez wielkiego zysku :)No więc ile było osób ?? Chyba liczyliście ile osób wchodziło

Jesli dobrze pamiętam to 350-400 osób. Jakoś tak. Poza tym ich warunek był taki że graja z biletów. Dla mnie to bezpieczne bo ryzyko wtopy małe. A dla porównania ZMŻ i KS też grali z biletów, a było chyba z 80 osób... Do tego w ich przypadku dorzucałem się im do kosztów ekipy nagłaśniającej (Happysad miał swoja ekipe którą opłacał).
I jeszcze jedno - rozmawiałem z managerem HS w trakcie koncertu. Kilka dni przed Wieluniem grali w Zduńskiej Woli i to nie był pierwszy ich koncert w tym mieście. Ludzi z tego co pamietam była podobna ilość co w Wieluniu, jesli nawet nie mniej... Ale tam to organizował dom kultury.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ahmed 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: Ostrówek
Wysłany: 2009-04-22, 16:41   

No to akurat dobrze że grali za bilety bo normalną stawkę to nawet ZMZ byście nie spłacili :) Poza tym dalej twierdze, że reklama była słaba bo ja interesuje się takimi imprezami a mimo to nie wiedziałem o niej. Skoro ja nie wiedziałem to spora grupa osób która mogła by wpaść też nie wiedziała :) Czasem trzeba zastymulować pocztę pantoflową ;)
_________________
Gość !!! Zrób coś !!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-04-22, 18:03   

ahmed napisał/a:
No to akurat dobrze że grali za bilety bo normalną stawkę to nawet ZMZ byście nie spłacili Poza tym dalej twierdze, że reklama była słaba bo ja interesuje się takimi imprezami a mimo to nie wiedziałem o niej. Skoro ja nie wiedziałem to spora grupa osób która mogła by wpaść też nie wiedziała Czasem trzeba zastymulować pocztę pantoflową

Akurat wsród moich znajomych nie ma zbyt wielu fanów tej muzyki...
Ale jeśli jestes zdania że takie coś może wypalić, to możesz się zabrać za organizację takiego koncertu. Podpiszemy np umowę o dzieło i ja tylko wynajmę ci lokal za jakąś niewielką opłatą, rekompensująca koszty barmanów i utracone korzyści z tytułu zamknięcia w tym dniu lokalu, a ty zorganizujesz reklame imprezy, pokryjesz koszty zespołów, ochrony, sceny i ewentualne straty w lokalu po imprezie. A zyskiem z baru podzielimy się w jakiś rozsądny sposób.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ahmed 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: Ostrówek
Wysłany: 2009-04-22, 19:02   

Jeżeli będziemy organizować imprezę klubową to napewno o tym pogadamy :)
_________________
Gość !!! Zrób coś !!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Chudyy 
Ma stragan na targu



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 644
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-04-23, 23:25   

ahmed napisał/a:
koro ja nie wiedziałem to spora grupa osób która mogła by wpaść też nie wiedziała Czasem trzeba zastymulować pocztę pantoflową


Teraz jesteś na forum to będziesz wiedział wszystko i na następnym koncercie bedzie 2x tyle osób co ostatnio :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2009-04-23, 23:39   

Brakuje miejsca w którym grupka 20 osob moglaby zrobić ognisko. Żeby były jakieś ławki, miejsce na palenisko.
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-04-23, 23:47   

Mrówek napisał/a:
Brakuje miejsca w którym grupka 20 osob moglaby zrobić ognisko. Żeby były jakieś ławki, miejsce na palenisko.

A to też. W sumie w temacie mam pytanie. Wie ktoś jaka jest definicja "ognia otwartego"? Bo chyba tylko używanie ognia otwartego w miejscu publicznym jest zakazane. A w takim grillu to w sumie tylko żar jest. Tak więc czy za grillowanie w miejscu publicznym może nas spotkać jakaś kara? Miałem wejść się zapytać do straży miejskiej, ale zawsze zapominam jak tamtędy przechodzę.
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ahmed 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: Ostrówek
Wysłany: 2009-04-24, 08:34   

Chudyy napisał/a:
ahmed napisał/a:
koro ja nie wiedziałem to spora grupa osób która mogła by wpaść też nie wiedziała Czasem trzeba zastymulować pocztę pantoflową


Teraz jesteś na forum to będziesz wiedział wszystko i na następnym koncercie bedzie 2x tyle osób co ostatnio :P

to ze mną napewno + 10/30 osób przyjdzie ;P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
magda_21_21 
Przejeżdżał przez Wieluń
magda_21_21


Pomogła: 1 raz
Wiek: 41
Dołączyła: 05 Maj 2009
Posty: 66
Skąd: wieluń
Wysłany: 2009-05-05, 14:22   

A mi brakuje miejsc zabaw dla dzieciaczków w kawiarniach... :grin: oraz jednego porządnego placu zabaw dla wszystkich dzieci....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Syn Mariana 
Ma stragan na targu



Pomógł: 7 razy
Wiek: 50
Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 516
Skąd: Z lasu
Wysłany: 2009-05-05, 22:20   

Sekcji łuczniczej :D bo sam tor strzelniczy teoretycznie jest 8)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-05-06, 00:13   

Ciekawe gdzie ten tor strzelniczy :roll:
_________________
I'd agree with you, but then we'd both be wrong
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Daro 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 36
Dołączył: 30 Sie 2005
Posty: 191
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-05-06, 00:52   

Na stadionie a raczej obok, idąc w stronę lasku to po prawej stronie - zarośnięty trochę :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW