R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: glizda
2008-01-03, 13:33
Jaki jest naprawdę ojciec Rydzyk
Autor Wiadomość
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-11, 22:19   

Dementi, rozumiem że pochwalasz to zachowanie z filmu powyżej?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Tomek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 10 razy
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 1397
Otrzymał 5 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-11, 22:25   

Dementi napisał/a:
To w takim razie wypadałoby zaatakować również mało szkodliwych Świadków Jehowy, Zielonoświątkowców etc. bowiem oni wierzą równie gorliwie. Każdy niech wierzy i robi to co chce. Czy powinno się tych ludzi siłą przymusić do tego, aby zaprzestali słuchać RM? Mamy chyba wolność i każdy może wierzyć w to co chce!

żydy, raus, śmierdziuchy żydowskie, mam was w dup** oraz trochę przekleństw. Szczerze mówiąc z ust świadków czy zielonych nigdy czegoś takiego nie usłyszałem, mimo, że parę razy z nimi rozmawiałem. Chyba jednak ich gorliwość nie jest taka sama... Szczerze - Ci ludzie (z filmiku) nie wyglądali na takich, którzy przed chwilą usłyszeli kazanie o miłości do bliźniego ...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dementi 
Dojeżdża PKSem
Bandyta z lasu



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 230
Skąd: z lasu
Wysłany: 2007-07-11, 22:29   

Pochwalam, nie pochwalam - to nie ma nic do rzeczy. Chodzi o to, że każdy niech sobie wierzy w to co chce. To tak samo jakby zabronić muzułmaninowi bycia muzułmaninem... Wolność to jedna z najwyższych wartości znanych człowiekowi i niech każdy słucha i wierzy w to co mu się podoba! Nie mogę zrozumieć w czym jest problem - czy ktoś chce ograniczyć tutaj wolność komuś innemu? :neutral:
_________________
Chcesz być lepiej doinformowany? Przeczytaj sobie o KŁAMCACH
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Tomek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 10 razy
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 1397
Otrzymał 5 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-11, 22:31   

Wiesz Dementi, podoba gorliwosc, jaka przychodzi mi na mysli to niestety jedynie kojarzy mi sie z podpitymi kibolami na stadionie... I oczywiscie inwektywy "żydowskie" to też z miłości to bliźniego.
_________________
Art. 146, ust. 1: "Rada Ministrów prowadzi politykę wewnętrzną i zagraniczną
Rzeczypospolitej Polskiej."
Art. 133, ust. 3: "Prezydent Rzeczypospolitej w zakresie polityki
zagranicznej współdziała z Prezesem Rady Ministrów i właściwym ministrem."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dementi 
Dojeżdża PKSem
Bandyta z lasu



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 230
Skąd: z lasu
Wysłany: 2007-07-11, 22:33   

Tomek napisał/a:
żydy, raus, śmierdziuchy żydowskie
Jak ktoś nawołuje do przemocy i łamie przez to prawo to są od tego sądy. Chyba wszyscy słuchacze RM nie wyrażają się w taki sposób - nie wiem dlaczego ich zaszufladkowałeś? Tak samo jak z islamistami - że jedni podkładają bomby to nie można karać za to tych którzy nie podkładają bomb!
_________________
Chcesz być lepiej doinformowany? Przeczytaj sobie o KŁAMCACH
Ostatnio zmieniony przez Dementi 2007-07-11, 22:42, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Tomek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 10 razy
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 1397
Otrzymał 5 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-11, 22:33   

Dementi napisał/a:
Pochwalam, nie pochwalam - to nie ma nic do rzeczy. Chodzi o to, że każdy niech sobie wierzy w to co chce. To tak samo jakby zabronić muzułmaninowi bycia muzułmaninem... Wolność to jedna z najwyższych wartości znanych człowiekowi i niech każdy słucha i wierzy w to co mu się podoba! Nie mogę zrozumieć w czym jest problem - czy ktoś chce ograniczyć tutaj wolność komuś innemu? :neutral:


Nie, nie mam zamiaru nikomu ograniczać wolności. Tylko śmiać mi się chce, jeśli ktoś łączy takie zachowania z Chrześcijaństwem, którego podstawową zasadą jest miłość do bliźniego. I nie potrafię wtedy milczeć.

[ Dodano: 2007-07-11, 22:34 ]
Dementi napisał/a:
Tomek napisał/a:
żydy, raus, śmierdziuchy żydowskie, mam was w dup** oraz trochę przekleństw.
Jak ktoś nawołuje do przemocy i łamie przez to prawo to są od tego sądy. Chyba wszyscy słuchacze RM nie wyrażają się w taki sposób - nie wiem dlaczego ich zaszufladkowałeś? Tak samo jak z islamistami - że jedni podkładają bomby to nie można karać za to tych którzy nie podkładają bomb!


Nie każde zachowanie poniżej akceptowalnego poziomu jest karalne wg polskiego prawa. Na szczęście, bo jest miejsce na tę wolność słowa.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dementi 
Dojeżdża PKSem
Bandyta z lasu



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 230
Skąd: z lasu
Wysłany: 2007-07-11, 22:39   

Dalej nie wiem w czym jest problem. Chcą słuchać o. Rydzyka to niech sobie go słuchają! Nie wyobrażam sobie tego, aby ktoś miał czelność zabronić mi słuchania kogoś, czy też czegoś! Czy Ty Tomek to sobie wyobrażasz? Na całej tej sytuacji widać jak mocno nasza demokracja jest kulawa w porównaniu z amerykańską.

PS Powiedz to wprost, że chcesz komuś innemu ograniczyć wolność.
_________________
Chcesz być lepiej doinformowany? Przeczytaj sobie o KŁAMCACH
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-11, 22:41   

Dementi, widzę że nie rozumiesz tematu za bardzo :) Tomek nikomu niczego nie zabrania - chodzi o podejście osób słuchających zawzięcie RM do reszty Polaków.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Tomek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 10 razy
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 1397
Otrzymał 5 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-11, 22:41   

Cytat:

PS Powiedz to wprost, że chcesz komuś innemu ograniczyć wolność.


Nie, nie chcę;-) A niby w którym miejscu? Przecież napisałem, że śmiać mi się tylko chce z takiej hipokryzji ;-) Nie umiem milczeć, gdy ktoś sobie Chrześcijaństwem tyłek wyciera. Tyle.
_________________
Art. 146, ust. 1: "Rada Ministrów prowadzi politykę wewnętrzną i zagraniczną
Rzeczypospolitej Polskiej."
Art. 133, ust. 3: "Prezydent Rzeczypospolitej w zakresie polityki
zagranicznej współdziała z Prezesem Rady Ministrów i właściwym ministrem."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dementi 
Dojeżdża PKSem
Bandyta z lasu



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 230
Skąd: z lasu
Wysłany: 2007-07-11, 22:46   

Ferbik napisał/a:
Dementi, widzę że nie rozumiesz tematu za bardzo :) Tomek nikomu niczego nie zabrania - chodzi o podejście osób słuchających zawzięcie RM do reszty Polaków.
Nie rozumiem co masz na myśli mówiąc "podejście osób słuchających zawzięcie RM do reszty Polaków"? Jak dla mnie to sprawa jest oczywista - chcą słuchać o. Rydzyka to niech go sobie słuchają, chce ktoś słuchać księdza to niech go sobie słucha, chce ktoś słuchać sobie jakiegoś ajatollaha to niech go sobie słucha - to indywidualna sprawa każdego co słucha i w co wierzy!
_________________
Chcesz być lepiej doinformowany? Przeczytaj sobie o KŁAMCACH
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-11, 22:48   

Dementi, ale ja nie mówię że ja komuś czegoś zabraniam, tylko jak można bronić kogoś, kto zachowuje się jak idiota, skończony kretyn, rzucając faszystowskimi hasłami w imię Boga i wyzywając resztę świata od masonów, Żydów itp?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dementi 
Dojeżdża PKSem
Bandyta z lasu



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 230
Skąd: z lasu
Wysłany: 2007-07-11, 22:59   

Ferbik napisał/a:
Dementi, ale ja nie mówię że ja komuś czegoś zabraniam, tylko jak można bronić kogoś, kto zachowuje się jak idiota, skończony kretyn, rzucając faszystowskimi hasłami w imię Boga i wyzywając resztę świata od masonów, Żydów itp?
Jeśli nie łamią prawa to niech sobie rzucają hasła jakie chcą. Jeśli łamią prawo to od tego są niezawisłe sądy! Ja nie zamierzam nikomu nakazywać czy ma wierzyć w słowo o. Rydzyka czy nie. Według mnie to jest indywidualna sprawa każdego zainteresowanego i jak ktoś chce to niech sobie wierzy.
_________________
Chcesz być lepiej doinformowany? Przeczytaj sobie o KŁAMCACH
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-11, 23:01   

Widzę, że nie dojdziemy do porozumienia w tym temacie bo nie rozumiesz jednej rzeczy - wiary w Jezusa Chrystusa i w Boga - to nie jest zachowanie chrześcijan! Nauczył ich rydz słowa mason, łażą i pieprzą dokoła nie znając etymologii ani znaczenia.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dementi 
Dojeżdża PKSem
Bandyta z lasu



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 230
Skąd: z lasu
Wysłany: 2007-07-11, 23:20   

Ferbik napisał/a:
Widzę, że nie dojdziemy do porozumienia w tym temacie bo nie rozumiesz jednej rzeczy - wiary w Jezusa Chrystusa i w Boga - to nie jest zachowanie chrześcijan! Nauczył ich rydz słowa mason, łażą i pieprzą dokoła nie znając etymologii ani znaczenia.
Właśnie Ferbik, że rozumiem doskonale wiarę w Jezusa Chrystusa i Boga. Jezus nie chce nikogo na siłę i daje człowiekowi wolną wolę. Tak więc jeśli człowiek ma wolną wolę to może zrobić co mu się podoba i wierzyć w to co chce. Inna już sprawa jest jak zostanie za to później rozliczony. A jak mają chęć łazić i mówić jakieś słowa to jest ich sprawa! Bóg tego nie zabrania i jeśli prawo tego niezabrania to wszystko jest w porządku. Nie wiem jak dla was, ale jak dla mnie to jeśli ktoś chce wierzyć sobie w słowo o. Rydzyka to niech sobie wierzy i nic mi do tego!
_________________
Chcesz być lepiej doinformowany? Przeczytaj sobie o KŁAMCACH
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-11, 23:23   

Dementi:
Widzisz, że nikt Cię nie słucha i żadne racjonalne argumenty tu nie trafią. A Kościoła Ci, którzy Cię krytykują nie słuchają już dawno. Należy zatem przypomnieć sobie:
Mateusza 7:6 oraz 18:17a , strzepnąć pył z butów i iść dalej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW