R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Panterka
2008-01-04, 14:38
Wizyta Giertycha w Wieluniu
Autor Wiadomość
alef 
Ma stragan na targu


Pomógł: 15 razy
Wiek: 71
Dołączył: 24 Sie 2006
Posty: 626
Otrzymał 10 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-30, 19:32   Wizyta Giertycha w Wieluniu

W nadchodzącym tygodniu nasze miasto zaszczyci wizytą sam Roman G. Spotkanie z tłumem ma odbyć sie w muzeum. Niestety nie znam dnia i godziny, może Zygmunt Stary pomoże?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-30, 21:16   

Spotkanie z premierem Giertychem (ta godność przylega do czlowieka dożywotnio, tak jak prezydent do Kwaśniewskiego i nigdy już się nie będzie "osobą prywatną") we wtorek o godz.16:00, nie wiem tylko jeszcze gdzie... Twierdzisz, że w muzeum... być może...
Nie sądzę, żeby przyszedł "tłum", raczej sądzę, że Ci, którzy jeszcze czegoś chcą się dowiedzieć, chociaż... nie mam pewności... :neutral: .
Być może "tłum" zostanie "dowieziony"...
:unia: :unia: :unia: :unia: :unia: :unia: :unia: :usa: :usa: :usa:
Ostatnio zmieniony przez Zygmunt Stary 2007-09-30, 21:19, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-30, 21:17   

Przyjdę zobaczyć z ukrycia, kogo w Wieluniu interesuje postać Romana :D
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-30, 21:22   

Ja Cię Ferbik podziwiam, jak do Zakładów Cegielskiego, gdzie pracowałem razem z Poznańczykami :), przyjechał Jaruzelski ówczesny "wódz naczelny", to mnie to wcale nie interesowało...

*poznaniakami

Zyguś jesli już chcesz używać archaizmów to pisz pełne zdania w staromowie :)
Ostatnio zmieniony przez Ferbik 2007-09-30, 21:26, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-30, 21:28   

Zygmunt bo widocznie Wojtek nie był taki kontrowera jak Romuś :) Podejrzewam, że zainteresowanie będzie spore, jeśli tylko ludzie będą znać termin i miejsce, a o to w Wieluniu trudno jeśli chodzi o przekaz informacji w mediach.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2007-09-30, 21:38   

ja mam zdjecie Leppera jak byl w Wieluniu. Wtedy przemawial z przyczepy od traktora na targowisku
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-30, 21:39   

Marek92, wrzuć :D

Analogicznie Giertych powinien przemawiać z przodu wozu konnego :DDD
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2007-09-30, 21:41   

mam to na papierze fotograficznym. Jak znajde to może wrzuce

[ Dodano: 2007-09-30, 21:41 ]
Jemu to żadne podwyzszenie nie bedzie potrzebne :D
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2007-09-30, 21:51   

mam pytanko:
na czyje zaproszenie Romek tu przyjedzie i kto jest organizatorem tego szoł?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jestsuper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 488
Skąd: okolice wielunia
Wysłany: 2007-09-30, 21:53   

Raczej dobrzy ochroniarze z dużymi parasolami gdyby przyszła jego ukochana młodzież :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
siwy_ 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 743
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-30, 23:06   

Ferbik napisał/a:
Analogicznie Giertych powinien przemawiać z przodu wozu konnego

dobre, dobre :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-10-01, 00:27   

Ferbik napisał/a:
Analogicznie Giertych powinien przemawiać z przodu wozu konnego :DDD


a można wiedzieć jaka to analogia?
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-10-01, 00:42   

Co to znaczy kontrowera, bo nie mogłem się tego doszukać w słowniku? Czy z punktu widzenia puryzmu językowego, jaki panuje na tym forum, nie jest to przekroczenie regulaminu w punkcie:
Cytat:
2.4) Treść wypowiedzi powinna być napisana w poprawnej polszczyźnie
?

A jeżeli chodzi o słowo kontrowersyjny, to dla kogo?
Czy dla młodzieży, której dał szansę studiować na uczelniach prywatnych, dzięki rozporządzeniu abolicyjnemu?
Czy dla matek, które w szczególnie trudnym okresie pierwszych chwil po urodzeniu dziecka, uzyskiwały drobny 2000, a gdzie nie gdzie większy np. 10000 w Warszawie upominek od państwa?
Czy dla uczniów gimnazjum, gdzie dzięki radykalnym środkom, być może ograniczy się przemoc, a dzięki mundurkom, swobodny dostęp dealerów narkotyków do szkoły?
Czy wreszcie, dla rodzin, które dzięki odpisom od podatku uzyskają większe środku z tego tytułu, że są normalną rodziną, a nie rodziną patologiczną, którą premiowało SLD w poprzedniej kadencji?

Roman Giertych wpisując się w brutalizację gry politycznej w wydaniu Donalda Tuska, Andrzeja Leppera, profesor Senyszyn, posła Gadzinowskiego, posła Iwańskiego, Jacka Kurskiego i podobnych harcowników niewątpliwie nie przyczynił się do dobrego image polskiej klasy politycznej, ale ani on jeden, ani on nie najważnieszy.

Zarzuty, które mu stawiano były śmieszne. I trzeba być bezmózgowcem, by brać je na poważnie. Stawiali mu natomiast je ci, którzy mieli na sumieniu dużo poważniejsze przewinienia. Chociażby namawianie młodzieży do wystąpień z hasłami bliskim UB-eckim oprawcom: "Ksiądz Popiełuszko do wora, wór do Wisły!"

Idiotyczne podniesienie rąk w tradycyjnym geście narodowców, który później stał się gestem hitlerowskich zbrodniarzy, było "dowodem" na odradzanie się faszyzmu w Polsce.
A uczestnictwo w imprezie faszystowskiej byłej członkini Młodzieży Wszechpolskiej(tu mogłem coś pomylić-zs), dowodem na jedność tych dwu formacji.

Brak logiki obecny w tych zarzutach jest jedynie dowodem na to, że są w Polsce siły dążące do likwidacji polskości i poddania Polski nowemu zaborcy.

Nie popieram Romana Giertycha i nie zagłosuję na formację, którą on kieruje, ale nie dlatego, że coś złego zrobił, albo coś zrobił źle(a żle zrobi każdy, który robi cokolwiek), ale dlatego, że pewnych istotnych rzeczy, on w swoim działaniu zaniechał.

PS.
Wyśmiewanie zaś człowieka, nb. bardzo kulturalnego w zyciu prywatnym, posiadającego śliczną małżonkę, za jego wygląd, jest czymś żenującym i w najmniejszym stopniu nie uchybia Romanowi Giertychowi, a jedynie tym, którzy publicznie nie wstydzą się takich sądów wyrażać.
Jest to chamstwo w najczystszym wydaniu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
basteks 
Ma stragan na targu


Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 15 Cze 2006
Posty: 503
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-10-01, 07:51   

Cytat:
W tych okolicznościach będę głosował na Jacka Przybyłka z Sieradza LPR, człowieka, co którego uczciwości jestem absolutnie przekonany.


Cytat:
Ja waham się, czy nie zagłosować na Wojciecha Szczęsnego Zarzyckiego.
Pracę posła ocenia się przede wszystkim po głosowaniach. Uważam, że poseł Zarzycki głosował zawsze w polską racją stanu i miał na względzie dobro i interes naszej Ziemi Wieluńskiej.


Cytat:
Również osoba Daniela Pawłowca jest warta poparcia, pod warunkiem wyraźnego sprecyzowania przez niego, który wariant przebiegu S8 popiera i że będzie to wariant wieluński.


Cytat:
Niestety nie będę głosował do Sejmu na nikogo, kto należy do LPR, jak długo na czele tej formacji będzie stał Roman Giertych.




Cytat:
Nie popieram Romana Giertycha i nie zagłosuję na formację, którą on kieruje, ale nie dlatego, że coś złego zrobił, albo coś zrobił źle(a żle zrobi każdy, który robi cokolwiek), ale dlatego, że pewnych istotnych rzeczy, on w swoim działaniu zaniechał.


Cytat:
Jednym słowem, uważam, że zostałem upomniany za swoje poglądy i nie przez zwolennika LiD, a liberałów.
Jeżeli w ten sposób wyraża się uszanowanie wolności przez PO, to ja dziękuję i wolę PiS.


Cytat:
Dziś zasadnicza linia podziału przebiega, nie między prawicą, a lewicą, a między formacjami kosmopolitycznymi i patriotycznymi.
Liga Polskich Rodzin otrzyma mój głos, jeżeli odsunie Giertycha, Wierzejskiego i Fedorowicza.
Giertych i Wierzejski są odpowiedzialni za powstanie LiS-a, a Giertych Wierzejski i Fedorowicz za brak kultury politycznej w Lidze Polskich Rodzin.
Tak czy inaczej głosuję na Ligę Prawicy Rzeczypospolitej, czyli na Pawłowca lub Wardęgę jeżeli Giertych odejdzie, lub na kogoś z Prawicy Rzeczypospolitej, jeżeli Giertych zostanie.


Cytat:
Za LPRem ... byłem... kiedyś...



Ja się juz pogubiłem Zygmuncie Stary - piszesz jak ci wygodnie, nawet w tym samym poście sam sobie zaprzeczasz.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-10-01, 08:22   

Zygmunt Stary napisał/a:
Co to znaczy kontrowera, bo nie mogłem się tego doszukać w słowniku? Czy z punktu widzenia puryzmu językowego, jaki panuje na tym forum, nie jest to przekroczenie regulaminu

To samo co poznańczyk w Twoim wydaniu. Wytykasz błędy, które sam popełniasz? Zachowanie typowo pastewne.
Roman jest, a raczej był kontrowersyjny w sensie swoich pomysłów jak i zachowań. Kontrowersyjną jest osoba, która wywołuje wokół siebie spore zamieszanie.
Zygmunt Stary napisał/a:
Zarzuty, które mu stawiano były śmieszne.

Może Ciebie śmieszyły, mnie nie. Widzisz Zygmuncie... jest tak naprawdę jak napisał basteks. Widzisz i wybierasz tylko to, co jest dla Ciebie wygodne, nie odnosząc się do całości, tylko robisz to wybiórczo.

Zygmunt Stary napisał/a:
Wyśmiewanie zaś człowieka, nb. bardzo kulturalnego w zyciu prywatnym, posiadającego śliczną małżonkę, za jego wygląd, jest czymś żenującym i w najmniejszym stopniu nie uchybia Romanowi Giertychowi, a jedynie tym, którzy publicznie nie wstydzą się takich sądów wyrażać.
Jest to chamstwo w najczystszym wydaniu.

Co mnie obchodzi jaki Romek jest zajedwabisty w domu? Będzie mi się przez to żyło lepiej, że nie bije żony, wynosi śmieci, otwiera staruszkom drzwi na klatce itp.?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW