R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: glizda
2014-11-30, 21:07
Burmistrz 2014 - II tura

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów na burmistrza Wielunia 2014?
Antczak Janusz
36%
 36%  [ 27 ]
Okrasa Paweł
53%
 53%  [ 39 ]
Nie pójdę na wybory
9%
 9%  [ 7 ]
Głosowań: 73
Wszystkich Głosów: 73

Autor Wiadomość
Sylwester 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 845
Piwa: 16/5
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2014-11-26, 22:25   

marcin-gorski napisał/a:
czyli debata została "sfałszowana" używając waszego ulubionego słowa ... a przynajmniej jej przekaz ...


Czyjego ulubionego słowa? Gdzie ja pisałem o jakiś fałszerstwach? Nie manipuluj :D , przekaz jest obiektywny. Jest Pani Mikulska jest pan wiceburmistrz tylko pana Antczaka brak. Jak ktoś nie jest przygotowany merytorycznie to wysyła swoich poddanych by za niego podjęli rękawicę.
Śmiech na sali ludzi ogarniał gdy pan wiceburmistrz Pamuła mówi, że przychodzi tu jako zwykły wyborca.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
marcin-gorski 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 420
Piwa: 4/2
Skąd: Gaszyn
Wysłany: 2014-11-26, 22:29   

Sylwester napisał/a:


Czyjego ulubionego słowa? Gdzie ja pisałem o jakiś fałszerstwach? Nie manipuluj :D ,


fakt, już mi się pomieszało od tych mariaży, sojuszy PiSu z Okrasą, KNP ... ulubione słowo Twoich ziomków ... ooo lepiej ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wyborca2014 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 26 Lis 2014
Posty: 7
Skąd: wieluń
Wysłany: 2014-11-26, 22:41   

Okrasa liczy na krótką pamięć wyborców?

wybory.jpg
Plik ściągnięto 73 raz(y) 116,25 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Sylwester 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 845
Piwa: 16/5
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2014-11-26, 22:55   

Szkoda tylko, że skoro Janusz Antczak jest tak dobrym burmistrzem to nie przyszedł na debatę i nie zmiażdżył Okrasy swoimi dokonaniami i argumentami.

IMG_4594_800x533.jpg
Plik ściągnięto 47 raz(y) 113,11 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2014-11-26, 22:59   

Co ty na stronach PO robiłeś? http://lubiepo.pl/parlame...ynu-w-wieluniu/
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Sylwester 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 845
Piwa: 16/5
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2014-11-26, 23:00   

To samo co na stronach Interii, tvn24, DŁ, RZW, czy na stronie Urzędu Miasta. Rozumiem, że ty przeglądasz i czytasz tylko jedynie słuszne strony i z nich czerpiesz wiedzę o świecie czy jak?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MM12345 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 55
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-26, 23:43   

Sylwester napisał/a:
Szkoda tylko, że skoro Janusz Antczak jest tak dobrym burmistrzem to nie przyszedł na debatę i nie zmiażdżył Okrasy swoimi dokonaniami i argumentami.


Tak wygląda normalna debata? Przecież większość polityków by odrzuciła, jak nie wszyscy.

Pokazałeś zdjęcie, a może przebierzesz się na następnej "imprezie bursztynowej" za Cezara. Jest jeden problem co zrobisz z muszką, bo trochę nie pasuje.
Prawdopodobnie nie zrobiłbyś tego. Tak samo może Janusz Antczak nie chce się spotykać z osobami, które może były na sali WDK, a ich wypowiedzi na fb naruszały dobra osobiste obecnego burmistrza. Znalazłem dwa takie posty, a wszystkich nie przeglądałem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-27, 00:23   

mcdek napisał/a:
W szczególności nie spodobało mi się, że Okrasa nie odpowiedział na zarzuty Mikulskiej. Prostackie to było. Wiemy czego się spodziewać.
A mi się nie podobało, że Antczak w ogóle nie stawił się na debacie. To dopiero było prostackie. A szczytem prostactwa było wysłanie w zastępstwie Pana Pamuły.
Jakich zarzutów Mikulskiej? Ona powiedziała tylko o tym, że odliczany jest podatek VAT od budowy kina i ze przedłużająca się w nieskończoność przebudowa kina jest winą poprzedniego burmistrza, chociaż już od 4 lat nie rządzi w mieście...

MM12345 napisał/a:
Może jeszcze dokładniej rozwiniesz tą ostatnią część zdania. Spróbujesz ?
A co chcesz rozwijać? Czytać nie umiesz?

MM12345 napisał/a:
Red nie wciskaj kitu, ważniejsze jest roczne, bo przy działalności gospodarczej okresowe nie odźwierciedla stanu firmy. Porównując roczne - Okrasa jest w tyle. W sprawozdaniu na koniec kadencji Okrasa zrobił błąd w sprawozdaniu i źle postawił kropkę albo to jest nieprawdziwe zeznanie finansowe.
Jak jest w tyle? Stratę zaliczył? Dochody z działalności plus z gospodarstwa to razem całkiem niezle pieniądze. A ten rok wygląda jeszcze lepiej. To jest typowe czepialstwo - gdyby zeznanie za rok ubiegły wyglądało lepiej niż tegoroczne to byś bił w to, że może było dobrze, ale teraz bankrutuje. Zawsze można znależć głupi argument żeby spróbować zdyskredytować przeciwnika.
MM12345 napisał/a:
Na pewno nierentowne jest schronisko dla zwierząt co chce Okrasa i kilka jego innych pomysłów.
Dlaczego nierentowne? Pod Sieradzem rentowne a u nas nie? Konkretnie proszę. Które inne pomysły? Może likwidacja stanowiska zastępcy, o którym Pamuła mówił, że rzekomo nie można go zlikwidować? A przecież można.

Szanowni zwolennicy burmistrza Antczaka - chciałbym gdzieś przeczytać jego program wyborczy. Co chciałby zrobić w mieście w razie wygranej. Nie wiem kto będzie burmistrzem ale o ile Okrasę można będzie rozliczyć z obietnic, to Antczaka na pewno nie. Co chciałby zrobić w mieście, w jakim kierunku powinniśmy się rozwijać, czy możemy liczyć na jakieś inwestycje? Tego nie wiemy bo Pan Antczak skutecznie unika jakiejkolwiek konkretnej odpowiedzi.
Od razu odpieram - złośliwe komentarze w odpowiedzi na ostatnie pytanie odbiorę jako wyraz bezsilności i potwierdzenie tezy, że żaden program Antczaka tak naprawdę nie istnieje.

Zauważyłem jeszcze jedno - im bliżej niedzieli i im bardziej reelekcja burmistrza Antczaka wymyka mu się z rąk, tym bardziej nerwowe staja się komentarze jego zwolenników :wink: :wink: :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2014-11-27, 07:46   

Widzę, że cały trolling przeniósł się z wątku o Mokrsku tutaj.
Wlazły wie, że sobie nim wycieracie gębę w tej kampanii?
Co do nerwowych ruchów, to całkiem sporo widzę ich tutaj po stronie sztabu Okrasy (już pisałem - ja w tych wyborach nie głosuję, więc obaj kandydaci są mi obojętni). Oczywiście co do specyficznych zadawanych tu "pytań" (cały czas panuje dziwne przekonanie, że za zadawanie pytań nie grozi nikomu odpowiedzialność karna za oszczerstwa, jakby odbiorcy byli zbyt głupi by zauważyć prawdziwe intencje) tez mógłbym założyć fikcyjne konto zatroskanego wyborcy i zapytać, "Czy to prawda, że p. Okrasa razem ze swoim proboszczem wykupują całe zapasy snickersów w okolicy?"


Tylko PO CO? Dalej nie wierzycie, że na tym forum, a zwłaszcza w taki sposób, ani Antczak, ani Okrasa, nikogo nie przekona i nie pozyska nawet jednego dodatkowego głosu? Poczekajcie na wynik wyborów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2014-11-27, 10:53   

red napisał/a:
Skoro UE dokłada do czegoś to trzeba to robić -nawet jeśli jest to irracjonalne i wymaga poniesienia wydatków.

A na Dni Wielunia pieniądze spadną nam z nieba, prawda?
Osobiście wolę Dni Bursztynu od Dni Wielunia. Wydają się być bardziej widowiskowe od pierwszych, ale to oczywiście kwestia gustu i z tego co widzę to też ... ideologi :razz:
Byłeś chyba najbardziej propagującym hasło; "Igrzysk zamiast chleba", dzisiaj już tak te igrzyska ci nie przeszkadzają. Zmienił się punkt siedzenia i ideologia :D

Tak naprawdę nie macie się do czego doczepić i dlatego jak mantrę powtarzacie w kółko; Francja, tulipany, iglaki, marnotrawienie naszych podatków, itp.
Gdyby dzisiejszy kontrkandydat burmistrza, a dawny już radny miasta, miał przez ten cały czas swego urzędowania w ratuszu choć najmniejszy dowód na to, że Antczak działał niezgodnie z prawem, to zapewne niejedno stosowne doniesienie dotarło by do odpowiednich organów, a tak.
Dajcie sobie spokój panowie, to nie tędy droga do sukcesu :twisted:

Dużo zarzucacie też obecnemu burmistrzowi, że jest złym gospodarzem miasta, że nie umie współpracować z przedsiębiorczością. Ja tymczasem mam przed oczami materiały wyborcze Janusza Antczaka, jest to broszura w postaci planu miasta Wielunia. No odwrocie tegoż planu można przeczytać życiorys kandydata, jego najważniejsze hasła wyborcze i ... co mnie najbardziej zainteresowało, to opinie kilkoro osób na temat obecnego burmistrza. A tymi osobami są ni mniej ni więcej tylko prezesi takich firm jak; WIELTON, KORONA, ZUGIL. Czyli najważniejszych filarów wieluńskiego rynku pracy. Wszyscy zgodnie podpisują się pod nazwiskiem Antczaka jako dobrego burmistrza, gospodarza z którym w/w firmom współpracuje się bardzo dobrze.
A kto jest po drugiej stronie, po stronie pana Pawła Okrasy? Oczywiście nie wiem wszystkiego, ale jedynym przedsiębiorcą, którego ja dostrzegam, a który z dużą ofiarnością wspiera kandydata Okrasę, to właściciel lokalu tzw. małej gastronomi. Chociaż nie wiem czy to już przedsiębiorca, czy jeszcze usługodawca.
Zatem skoro Antczak dostaje takie referencje od najważniejszych, największych firm Wielunia, to chyba o czymś to świadczy. Nie podejrzewam, żeby burmistrz "kupił" sobie przychylność owych panów np. wycieczką do Francji ;)
Do tych pozytywnych opinii dołączyli się też; właściciel tartaku działającego po sąsiedzku, jak również prezesi; Wieluńskiego Klubu Sportowego i Towarzystwa Przyjaciół Wielunia.

Wychodzi na to, że Janusz Antczak wbrew temu co o nim mówią i piszą oponenci jest w dalszym ciągu najbardziej kompetentną osobą na piastowanie stanowiska Burmistrza Wielunia.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-27, 11:33   

miko 005 napisał/a:
A na Dni Wielunia pieniądze spadną nam z nieba, prawda?
Na dni wielunia weżmiemy pieniądze z budżetu miasta.
miko 005 napisał/a:
Byłeś chyba najbardziej propagującym hasło; "Igrzysk zamiast chleba", dzisiaj już tak te igrzyska ci nie przeszkadzają. Zmienił się punkt siedzenia i ideologia
Miko ty chyba jednak coś zażywasz. Znajdź mi w którym miejscu propagowałem igrzyska zamiast chleba???!! Naprawdę rozumiem walkę wyborczą ale teraz to juz posuwasz się do bezczelnego kłamstwa w moim kierunku. Ja rozumiem że wiek robi swoje, ale na demencje starczą to chyba jednak za wcześnie.
Zresztą ja rozumiem trochę twoje podejście. Człowiek w pewnym wieku nie chce juz zmian. Boi się nowości, a jedyne co mu potrzeba do życia, to stabilizacja i apteka na każdym zakręcie. Jednocześnie nie rozumie młodych, którzy mają większe wymagania niż najniższa krajowa i festyn gminny raz w roku. Ale jak mówię - wiek robi swoje..

miko 005 napisał/a:
Dużo zarzucacie też obecnemu burmistrzowi, że jest złym gospodarzem miasta, że nie umie współpracować z przedsiębiorczością. Ja tymczasem mam przed oczami materiały wyborcze Janusza Antczaka, jest to broszura w postaci planu miasta Wielunia. No odwrocie tegoż planu można przeczytać życiorys kandydata, jego najważniejsze hasła wyborcze i ... co mnie najbardziej zainteresowało, to opinie kilkoro osób na temat obecnego burmistrza. A tymi osobami są ni mniej ni więcej tylko prezesi takich firm jak; WIELTON, KORONA, ZUGIL. Czyli najważniejszych filarów wieluńskiego rynku pracy. Wszyscy zgodnie podpisują się pod nazwiskiem Antczaka jako dobrego burmistrza, gospodarza z którym w/w firmom współpracuje się bardzo dobrze.
A co mieli zrobić? Odmówić władzom miasta napisania dla nich laurki? Nie bądź naiwny - żaden większy biznes nie postawi się wprost władzy, bo może za dużo stracić. Stąd te wszystkie laurki. Zresztą to chyba ty byłeś przeciwny ułatwieniom dla biznesu, bo uważasz przedsiębiorców za zło konieczne. A teraz chwalisz się tym, że największe firmy w Wieluniu wystawiły burmistrzowi laurkę. Jak widac to u ciebie punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.
Zresztą Pan Witkowski podobną laurkę wystawił kandydatowi na burmistrza Waldemarowi Klusce przed pierwszą turą (był obszerny wpis na ulotce), więc jak widać przełożenia nie ma to praktycznie żadnego.
miko 005 napisał/a:
Wychodzi na to, że Janusz Antczak wbrew temu co o nim mówią i piszą oponenci jest w dalszym ciągu najbardziej kompetentną osobą na piastowanie stanowiska Burmistrza Wielunia.
Skoro jest taki kompetentny to dlaczego odmówił debaty z kontrkandydatem i wysłał na nią swojego zastępcę? I dlaczego nigdzie nie można znależć jego programu wyborczego? Tak jak pisałem - oczekuję na KONKRETY a nie słodkie lelum-polelum, z którego znany jest burmistrz Antczak. Bo bez programu to nawet ja Antczak wygra wybory, to i tak za cztery lata znowu takie osoby jak ty powiedzą, że jest super i Antczak ma kompetencje.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MM12345 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 55
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-27, 11:34   

red napisał/a:
mcdek napisał/a:
W szczególności nie spodobało mi się, że Okrasa nie odpowiedział na zarzuty Mikulskiej. Prostackie to było. Wiemy czego się spodziewać.
A mi się nie podobało, że Antczak w ogóle nie stawił się na debacie. To dopiero było prostackie. A szczytem prostactwa było wysłanie w zastępstwie Pana Pamuły.
Jakich zarzutów Mikulskiej? Ona powiedziała tylko o tym, że odliczany jest podatek VAT od budowy kina i ze przedłużająca się w nieskończoność przebudowa kina jest winą poprzedniego burmistrza, chociaż już od 4 lat nie rządzi w mieście...


Pani Mikulska powiedziała to co Okrasa nie raczył powiedzieć i próbował wmówić wszystkim większe koszty budowy kina. Okrasa i Ty (i reszta Waszego teamu) nie macie pojęcia o przetargach publicznych. Pani Mikulska wyjaśniała powody opóźnienia inwestycji, ale go nie rozumiecie. Prostackie jest Twoja argumentacja na brak na spotkaniu Antczaka. Nie tak wygląda prawdziwa debata. Wyjaśniałem to w innym poście.

MM12345 napisał/a:
Może jeszcze dokładniej rozwiniesz tą ostatnią część zdania. Spróbujesz ?
red napisał/a:
A co chcesz rozwijać? Czytać nie umiesz?


Swój wątek wyciąłeś, bo był on złośliwy i byłeś jeszcze zadowolony, że go napisałeś.

MM12345 napisał/a:
Red nie wciskaj kitu, ważniejsze jest roczne, bo przy działalności gospodarczej okresowe nie odźwierciedla stanu firmy. Porównując roczne - Okrasa jest w tyle. W sprawozdaniu na koniec kadencji Okrasa zrobił błąd w sprawozdaniu i źle postawił kropkę albo to jest nieprawdziwe zeznanie finansowe.
red napisał/a:
Jak jest w tyle? Stratę zaliczył? Dochody z działalności plus z gospodarstwa to razem całkiem niezle pieniądze. A ten rok wygląda jeszcze lepiej. To jest typowe czepialstwo - gdyby zeznanie za rok ubiegły wyglądało lepiej niż tegoroczne to byś bił w to, że może było dobrze, ale teraz bankrutuje. Zawsze można znależć głupi argument żeby spróbować zdyskredytować przeciwnika.


W tyle tzn., że miał niższy dochód niż obecny burmistrz. Nie dodawaj dochodu z gospodarstwa, jakby wygrał - musiałby zawiesić DG i te dochody odchodzą. Gdzie ten rok (8 miesięcy) wygląda lepiej? Dochód z DG - 121.85,43 zł, czyli chyba poprawnie 12 183,43 zł - jak nie - to zeznanie jest nieprawdziwe i Prokuratura się kłania.

MM12345 napisał/a:
Na pewno nierentowne jest schronisko dla zwierząt co chce Okrasa i kilka jego innych pomysłów.

red napisał/a:
Dlaczego nierentowne? Pod Sieradzem rentowne a u nas nie? Konkretnie proszę. Które inne pomysły? Może likwidacja stanowiska zastępcy, o którym Pamuła mówił, że rzekomo nie można go zlikwidować? A przecież można.


O schronisku pisałem już wcześniej, dlaczego jest nierentowny i że Wieluń musiał by dokładać dużo do tej sumy jaka już idzie. Jak jest opłacalna to dlaczego sami nie otworzycie? Likwidacja płatnego parkingu to strata dla miasta ok. 1 mln zł. Pamuła powiedział, czym grozi brak zastępcy. Wyjaśniał też wiele innych rzeczy, których nie ma na okrojonym przez Was filmiku. Cały filmik (nieokrojony) dostępny jest w internecie - link widziałem w innym poście. Zapraszam też na http://wielun.naszemiasto...ca077a98c,1,3,8

red napisał/a:
Szanowni zwolennicy burmistrza Antczaka - chciałbym gdzieś przeczytać jego program wyborczy. Co chciałby zrobić w mieście w razie wygranej. Nie wiem kto będzie burmistrzem ale o ile Okrasę można będzie rozliczyć z obietnic, to Antczaka na pewno nie. Co chciałby zrobić w mieście, w jakim kierunku powinniśmy się rozwijać, czy możemy liczyć na jakieś inwestycje? Tego nie wiemy bo Pan Antczak skutecznie unika jakiejkolwiek konkretnej odpowiedzi.
Od razu odpieram - złośliwe komentarze w odpowiedzi na ostatnie pytanie odbiorę jako wyraz bezsilności i potwierdzenie tezy, że żaden program Antczaka tak naprawdę nie istnieje.


Z planem Okrasy jest jak z Twoim linkiem w stopce www.solarsystempolska.pl - naciskasz i nic tam właściwie nie ma. Co do planu Antczaka - moja żona go znalazła i jest na pewno inteligentniejsza od Ciebie. Jakbyś miał go przed oczami, to go byś nie widział - tak samo jak przedstawiane dziury i bzdury w planie Okrasy.


red napisał/a:
Zauważyłem jeszcze jedno - im bliżej niedzieli i im bardziej reelekcja burmistrza Antczaka wymyka mu się z rąk, tym bardziej nerwowe staja się komentarze jego zwolenników :wink: :wink: :wink:


Komentarze złośliwe z Waszej strony są od samego początku kampanii wyborczej. Nie będę dawał przykładów. Wystarczy też wejść na strony fb obu kandydatów i zobaczyć, kto jest nerwowy i złośliwy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-27, 11:56   

MM12345 napisał/a:
Pani Mikulska wyjaśniała powody opóźnienia inwestycji, ale go nie rozumiecie. Prostackie jest Twoja argumentacja na brak na spotkaniu Antczaka. Nie tak wygląda prawdziwa debata. Wyjaśniałem to w innym poście.
Nie tak czyli jak? Antczak odmówił debaty w ogóle więc nie broń go na siłę, bo jest to żałosne. Zresztą skoro nie chciał debaty to po co przysłał Pamułe, który polemizował z programem Okrasy.

MM12345 napisał/a:
Swój wątek wyciąłeś, bo był on złośliwy i byłeś jeszcze zadowolony, że go napisałeś.
Co wyciąłem? I gdzie? Następny co coś bierze.

MM12345 napisał/a:
W tyle tzn., że miał niższy dochód niż obecny burmistrz. Nie dodawaj dochodu z gospodarstwa, jakby wygrał - musiałby zawiesić DG i te dochody odchodzą. Gdzie ten rok (8 miesięcy) wygląda lepiej? Dochód z DG - 121.85,43 zł, czyli chyba poprawnie 12 183,43 zł - jak nie - to zeznanie jest nieprawdziwe i Prokuratura się kłania.
Nie sądzę żeby z dochodem 1500 zł bylby w stanie samodzielnie finansować swoją kampanię wyborczą. Dziwi mnie że jeszcze tego nie zgłosiłeś do prokuratury.

MM12345 napisał/a:
O schronisku pisałem już wcześniej, dlaczego jest nierentowny i że Wieluń musiał by dokładać dużo do tej sumy jaka już idzie. Jak jest opłacalna to dlaczego sami nie otworzycie? Likwidacja płatnego parkingu to strata dla miasta ok. 1 mln zł. Pamuła powiedział, czym grozi brak zastępcy.
Ja nie otworzę schroniska bo mnie nie stać. Więc z płatnymi parkingami chodzi jednak nie o udrożnienie ruchu w centrum a o zwiększenie dochodów miasta? Dobrze że ktoś to wreszcie przyznał. Ja jestem w stanie zrozumieć SPP w centrum ale po co było ją rozszerzać? Zastępcy być nie musi i Okrasa uważa, że jest to zbędny wydatek. Cztery lata temu Antczak nie miał zastępcy chyba przez kilka pierwszych m-cy swojej kadencji i jakoś się urząd nie zawalił. Można spokojnie zlecić pewne zadania naczelnikom.

MM12345 napisał/a:
Z planem Okrasy jest jak z Twoim linkiem w stopce www.solarsystempolska.pl - naciskasz i nic tam właściwie nie ma. Co do planu Antczaka - moja żona go znalazła i jest na pewno inteligentniejsza od Ciebie. Jakbyś miał go przed oczami, to go byś nie widział - tak samo jak przedstawiane dziury i bzdury w planie Okrasy.

Co ma piernik do wiatraka? Program Okrasy jest a Antczaka nie ma i to jest fakt. A jeśli jest, to niech ta twoja inteligentna żona podeśle na niego namiar.

MM12345 napisał/a:
Komentarze złośliwe z Waszej strony są od samego początku kampanii wyborczej. Nie będę dawał przykładów. Wystarczy też wejść na strony fb obu kandydatów i zobaczyć, kto jest nerwowy i złośliwy

No pewnie. Są komentarze złośliwe ale nie powiem gdzie i u kogo :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2014-11-27, 12:06   

red napisał/a:
Miko ty chyba jednak coś zażywasz. Znajdź mi w którym miejscu propagowałem igrzyska zamiast chleba???!!

A Ty nie? Przy okazji każdej imprezy organizowanej dla ludzi, krzyczałeś, że burmistrz daje ludziom igrzyska a nie chleba.

red napisał/a:
Panem et circenses!

A jak nie mają chleba, to niech jedzą ciastka...


red napisał/a:
miko 005, nie uważam że organizacja tych imprez ma jakikolwiek cel. Ale ja podchodzę do tego typowo biznesowo - jeśli w budżecie firmy sa problemy z podstawowymi wydatkami, to raczej nie organizuje sie imprez integracyjnych dla pracowników. Ale jak mówiłem - to jest moje podejście i można się z tym nie zgadzać. Wg mnie święto bursztynu ma może jakiś wydźwięk promocyjny dla miasta, ale ta "promocja" na nic konkretnego sie nie przekłada. Ale mam też świadomość, że dla wielu mieszkańców takie "igrzyska" są potrzebne.


To tylko w temacie Europejskie Święto Bursztynu 2014, z innych lat też pewnie hasło "Igrzysk zamiast chleba" by się znalazło ;)
Dalej twierdzisz, że nie masz nic wspólnego z propagowaniem tego hasła? Oczywiście hasło to miało na celu ukazanie burmistrza w złym świetle.

red napisał/a:
Ja rozumiem że wiek robi swoje, ale na demencje starczą to chyba jednak za wcześnie.

Takie uwagi to już chyba przerost formy nad treścią, chyba że nerwy puszczają, co red :roll:

Masz rację, takie firmy jak WIELTON, KORONA i ZUGIL, boją się burmistrza Wielunia i dlatego z podkulonymi ogonami podpisali się pod peanami nad osobą Janusza Antczaka, red i kto tu mówi o braniu czegoś niedobrego :D

PS. Żeby nie być gołosłownym;
red napisał/a:
veer, jak to mówią: chleba i igrzysk.
Chleba w Wieluniu nie ma ale za to mamy igrzyska...

Przy okazji bursztynu 2013
Nie przepraszaj red nie ma za co ;)
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Ostatnio zmieniony przez miko 005 2014-11-27, 12:30, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2014-11-27, 12:14   

red napisał/a:

Co ma piernik do wiatraka? Program Okrasy jest a Antczaka nie ma i to jest fakt. A jeśli jest, to niech ta twoja inteligentna żona podeśle na niego namiar.


Nosz ... mać! https://www.facebook.com/...7830720?fref=ts

Nie chciałeś go znaleźć? Ach, wiem! Tam nie ma żadnego programu wyborczego. A ja i inni użytkownicy mamy jakieś zwidy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW