R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Mapa przedsiębiorstw które używały sól wypadową
Autor Wiadomość
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-13, 22:26   

ourson napisał/a:
Nie chcę nikogo bronić - ale rzucanie oskarżeń jest dość łatwe, a nie zawsze sprawiedliwe...

Zgadza się. Mimo wszystko jakiś niesmak pozostaje.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-13, 22:41   

red napisał/a:
Od Strzały bardzo dobry.


Kiedyś krótko kupowałam i pieczywo mają smaczne, ale po ich niektórych wyrobach cukierniczych bolał mnie brzuch, a jestem dobrym testerem jeśli chodzi o żywność. :wink:
Ostatnio zmieniony przez Leveile Soleile 2013-03-14, 00:57, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-14, 00:19   

ourson napisał/a:
Nie chcę nikogo bronić - ale rzucanie oskarżeń jest dość łatwe, a nie zawsze sprawiedliwe...
Dokładnie - chyba nikt nie sądzi, że wyglądało to tak, że do tych piekarni przyszła oferta z super ceną za sól i adnotacją, że służy do sypania dróg. Pewnie niejeden z was kupiłby taką sól gdyby była w sklepie np 20% tańsza id normalnej z adnotacją PROMOCJA.
Ja tam dalej będe jadł chleb od Strzały - nic mi nie szkodzi i uważam go za najlepszy w mieście. Poza tym jakoś mi z nim po drodze przy zakupach...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
waldex 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 13 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 1003
Postawił 6 piw(a)
Skąd: EWI
Wysłany: 2013-03-14, 00:28   

red napisał/a:
ourson napisał/a:
Nie chcę nikogo bronić - ale rzucanie oskarżeń jest dość łatwe, a nie zawsze sprawiedliwe...
Dokładnie - chyba nikt nie sądzi, że wyglądało to tak, że do tych piekarni przyszła oferta z super ceną za sól i adnotacją, że służy do sypania dróg. Pewnie niejeden z was kupiłby taką sól gdyby była w sklepie np 20% tańsza id normalnej z adnotacją PROMOCJA.
Ja tam dalej będe jadł chleb od Strzały - nic mi nie szkodzi i uważam go za najlepszy w mieście. Poza tym jakoś mi z nim po drodze przy zakupach...


Niemiec zawinił, Żyda powiesili...
Chyba zacznę sam naprawiać auto, bo u mechanika tylko na używanych częściach mi naprawią, sam obsieję pole pszenicą, bo nigdy nie wiadomo jaka mąką w pieczywie, wyhoduję tez prosiaka, bo, może tez z wędlinami kombinują.
Pewnie każdemu z nas ożenili coś felernego, nie spełniającego norm, ale żyjemy w błogiej nieświadomości, więc nie ma na kim psa wieszać, a przede wszystkim za co.
Postrzegając przedsiębiorstwa przez pryzmat jednej wpadki (świadomej bądź nie) to po pospolitym ruszeniu bojkotowym ŻADNA firma już nie mogłaby istnieć.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Vosiak 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 282
Piwa: 6/5
Skąd: Okolice
Wysłany: 2013-03-14, 10:39   

Piekarnie kupowały sól którą producent oznakowywał i sprzedawał jako spożywczą (a że wsypywał tam sól wypadową to inna kwestia). Nie można winić piekarni za przekręt firmy Amasol z Chełmiczek. Pretensje należy mieć do tych co kontrolowali (lub też nie) Amasol i nie wykrywali nieprawidłowości.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW