R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Panterka
2008-01-05, 11:49
W TVP boją się "Czterech pancernych i psa" dlacze
Autor Wiadomość
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-07-09, 16:29   W TVP boją się "Czterech pancernych i psa" dlacze

Prezesi TVP zawieszają emisję seriali "Czterej pancerni i pies" i "Stawka większa niż życie" Więcej na temat na stronie http://film.onet.pl/0,0,1352601,wiadomosci.html Dlaczego? No podobno zakłamuje naszą narodową historię (zapomniałem dodać najnowszą).Pewnie tak, historykiem nie jestem. Jedno mnie tylko zastanawia. Powstaje na świecie tysiące filmów czy seriali i wiecie co? I nie wszystkie z nich są produkowane na faktach autentycznych. X razy oglądałem te filmy. Można powiedzieć że na tych serialach się wychowałem. I powiem Wam jeszcze coś, nigdy nigdzie się nie spotkałem w napisach końcowych tych seriali że POWSTAŁY ONE NA FAKTACH AUTENTYCZNYCH. Pytam się panów prezesów TVP a szczególnie jednego - "Gdzie owo zakłamanie?". Filmy jak filmy przygodowo-wojenne a w pancerniakach nawet momenty humorystyczne. I komu chcą zrobić na złość w dobie DVD. Wydaje mi się że chcieli coś udowodnić. Ale co i komu? Jak dla mnie to P A R A N O J A!! Zobaczycie jeszcze trochę i pan Wildstein weżmie się za "Bolka i Lolka" bo Oni to też tacy jacyś... niepewni. Co za świat jak pragnę...podwyżki.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-09, 18:49   

miko 005, masz rację... już gadają, że Bolek i Lolek to bajka demoralizująca dzieci, bo ktoś doszukał się, że główni bohaterowie są gejami...

A tak BTW: nie ma czegoś takiego jak fakt autentyczny. Albo jest fakt (sam w sobie autentyczny) albo wydarzenie autentyczne.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-09, 20:14   

Szkoda słów, w głowach się coniektórym popier... :evil:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2006-07-09, 23:41   

"From hero to zero".
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2006-07-10, 18:25   

Szarik - bierz Wildstaina :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Łukasz 
Przyjeżdża na zakupy
Łukasz


Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 379
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2006-07-13, 11:31   

Jeśli chodzi o "Bolka i Lolka" Ferbik, to chodziło o podteksty. Kiedyś na ulicach większych miast była organizowana akcja planatowa "Niech nas zobaczą" http://niechnaszobacza.qu...ony/galeria.htm - Jednopłciowe pary (prawdziwi geje i lesbijki a nie aktorzy) trzymali się za ręce - i to było dla niektórych tak bardzo demoralizujące, że niszczono plakaty. Bolek i Lolek moglibybyć homoseksualni. Przecież to nie jest nic złego a że są oni dzieciecymi postaciami to niczego nie zmienia bo przecież zachowania homoseksualne ujawniają sie w późniejszym/młodzieńczym/dorosłym już wieku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2006-07-13, 17:56   

Miś Uszatek i Prosiaczek też ....wybacz ale dla mnie to było przegięcie. Jestem bardzo tolerancyjna ale bez przesady . Trzeba było sobie na wzór poszukać dorosłych postaci a nie dzieci. Masz na myśli dwóch chłopców trzymających się za ręce....wiesz u dzieci to raczej normalne , jednak widok 2 dorosłych mężczyzn nie dla wszystkich jest normalny . A homoseksualiści na siłę chcą ludzi uszczęśliwić .Wydaje mi się że na takie czasy jeszcze przyjdzie im poczekać a i tak nigdy dla wszystkich nie będzie to normalne, nie da się zmienić mentalności całego świata a psują wszystko przeginając....
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Łukasz 
Przyjeżdża na zakupy
Łukasz


Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 379
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2006-07-13, 18:11   

Chyba się niezrozumieliśmy. W życiu by mi nie przyszło do głowy abym miał kogokolwiek uszczęśliwiać. I nie mów, ze wszyscy homoseksualiści bo to niepotrzebne uogólnienie. To tak jakbym ja mówił, że wszyscy heterycy są nietolerancyjni. Gdy patrzę na chłopaka czy dziewczynę nie zakładam z góry ich orientacji. A własnie to jest u wielu ludzi ich największa bolączką. Jeśli homoseksualizm jest wrodzony to można przecież swobotnie powiedzieć, że zarówno Bolek jak i Lolek a może i Tola mogą być homo. Nie znaczy to, że są tego świadomi gdy są dziećmi. Przecież samoświadomość bycia gejem lub lesbijką pojawia się w późniejszym wieku. Dopiero gdy przyjdzie czas młodzieńczych miłości.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2006-07-13, 18:14   

Bolka i Lolka zniszczyli nam geje z Berlina. Gdzieś czytałem że zamieścili zdjęcie Bolka i Lolka na okładce swojego pisma i nawoływali do udziału w paradzie równości w wa-wie. Jak dla mnie to chamstwo pierwszej kategorii - bardzo lubie tą bajkę wkurza mnie dorabianie homoseksualnej filozofii.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ryfka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-13, 18:18   

majk-el napisał/a:
bardzo lubie tą bajkę łacina mnie dorabianie homoseksualnej filozofii.

tez ją lubię, a poza tym widziałam jak Bolek podglądał Tolę w kąpieli co wskazuje raczej na hetero :P
 
   
Łukasz 
Przyjeżdża na zakupy
Łukasz


Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 379
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2006-07-13, 18:20   

majk-el Jeśli nie wiesz czym jest filozofia, nie używaj tego słowa.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ryfka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-13, 18:22   

:?:
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-07-13, 18:33   

I`m sorry, drodzy forumowicze.

Bulwersuje Nas tu, na tym forum sprawa skazywania filmów z epoki PRL-u na archiwalne piwniczne półki. Wyroki te denerwują tym bardziej że są one wynikiem przerostu ambicji nad rozumem


Homoseksualizm - owszem to też ważne,tylko... to nie ta bajka !
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2006-07-13, 20:58   

Łukasz, , nie napisałam ,, wszyscy homoseksualiści ''
tylko ,, homoseksualiści '' . Mam wymienić liczbę ?niewiem ilu i dlatego nie uogólniałam .Jak w każdym społeczeństwie są ludzie w porządku i tacy którzy psują opinię wśród homoseksualistów też są tacy którzy robią wszystko by ludzie ich źle postrzegali...
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2006-07-13, 22:00   

Łukasz napisał/a:
majk-el Jeśli nie wiesz czym jest filozofia, nie używaj tego słowa.


nie łap mnie za słówka proszę. żenujące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW