R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Mrówek
2014-11-18, 23:35
NADCHODZĄCE WYDARZENIA W NASZYM MIEŚCIE I REGIONIE
Autor Wiadomość
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2014-04-26, 13:30   

Wydarzenia z okazji kanonizacji Jana Pawła II - zmiany

Wieluń 26.04 (sobota)
Parafia NMP w Wieluniu (kolegiata)
19:15 - wjazd sztafety kolarskiej z Wadowic do Wielunia - plac przy kościele
19:30 - msza w wigilię kanonizacji Jana Pawła II i Jana XXIII
20:30 - Wieczór Uwielbienia

Wieluń 27.04 (niedziela)
19:00 - Koncert Chóru Młodzieżowego Domu Kultury - taras Muzeum Ziemi Wieluńskiej
20:00 - Dziękczynienie przy pomniku Jana Pawła II - plac przy Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej

Info: Radio ZW
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
wwwsklepakordpl 
Dojeżdża PKSem
Sklep Muzyczny AKORD



Pomógł: 5 razy
Wiek: 24
Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 173
Skąd: Łubnice woj. łódzkie
Wysłany: 2014-05-02, 23:03   

Grzegorz Nowak (W) napisał/a:
Mrówek - dodaj kiedy ta Krzyworzeka, w sobote, 26.04.2014... może ktoś się wybrał/jest/ da jakąś relację? pliiiizzzz :)


Strona na której znajdziesz odnośniki do relacji z tego wydarzenia z Krzyworzeki:
https://www.facebook.com/Krzyworzeka1?ref=hl
_________________
www.sklepakord.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Grzegorz Nowak (W) 
Moderator
nil nisi bene ;)



Pomógł: 19 razy
Wiek: 50
Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 1096
Piwa: 23/18
Skąd: Wieluń, now Łodź :(
Wysłany: 2014-05-03, 09:06   

dzięki!!! :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2014-05-03, 15:50   

Wieluń na europejskiej trasie hardcorowej petardy !!!!!

Wieluń Crash Bar ul Kościuszki 25
4.05.2014

REAL DEAL
(hardcore /Francja)
nowy band Romaina z Nine Eleven
http://realdealhxc.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/RealDealhxc

STEP DOWN
(Old School Hardcore Wrocław.)
-przekaz którym się zarazisz i juz nie wyleczysz ;)
http://stepdownhc.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/stepdownhc

start 19.00
składka 10zł

Crash Bar
Wieluń
ul.Kościuszki 25
Info: Pracownia Działań Alternatywnych
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2014-05-05, 14:18   

6 - 7 maja 2014 r. (wtorek i środa) przy Wieluńskim Domu Kultury możecie bezpłatnie wykonać badanie mammograficzne.
Zapraszamy kobiety w wieku 50-69 lat.
Zapisy pod tel. (42) 254 64 10 lub 517 544 004
Info: WDK Wieluń
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2014-05-13, 16:06   

Noc Muzeów - zaproszenie

Więcej informacji - http://muzeum.wielun.pl/

noc muzeów.JPG
Plik ściągnięto 71 raz(y) 98,2 KB

_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2014-05-14, 00:00   

14 maja - środa

biblioteka.jpg
Plik ściągnięto 26 raz(y) 84,93 KB

_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2014-05-16, 23:38   

wydarzenia...

petla wielunska.jpg
Plik ściągnięto 44 raz(y) 133,68 KB

niedziela.jpg
Plik ściągnięto 37 raz(y) 102,99 KB

_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2014-05-19, 12:50   

Program Ogólnopolskiego Spotkania Krótkofalowców ŁOŚ 2014
SOBOTA 24.5.2014

Duży namiot

1. Godz 10:00 - Rozpoczęcie i wystąpienie Prezesa PZK
2. Historia Łosia w wielkim skrócie SP7FUZ
3. Nowa książka, prezentacja SP4BBU
4. Sprzęt łączności Wojska Polskiego 1918-1939 ( Bogdan SP3LD ). Przebieg rekonstrukcji Radiostacji RKD - ( Piotr SQ9KQZ ) . Pierwsza prezentacja działającej repliki Radiostacji RKD ( Bogdan SP3LD i Piotr SQ9KQZ ).
5. J88HL - film, zdjęcia, relacja z wyprawy na ST. Vincent - uczestnicy.
6. Próby QSO EME na 10 GHz na antenie fi 2m home made - SP7JSG, SP9XUD, SP6MLK i zespół "Mikrofale.net".
7. VP2V- Wyspy Dziewicze, Anegada - wyprawa oczami jej uczestników - SP6CIK, SP9WZS
8. Słowackie przedstawicielstwo węgierskiej firmy Anico zaprezentuje nowości Yaesu, Motorolla, Wouxun, Vertex, LDG- OM8KD, HA0LC
9. Ratownictwo medyczne. Współpraca służb ratowniczych na co dzień. Pokaz gaszenia pożaru przez uczestników Łosia z fachowym instruktarzem - Państwowa Straż Pożarna Olesno, Ochotniczy Sztab Ratownictwa Częstochowa.
10. Jak zwykle zapewniamy zabawy i rozrywkę dla milusińskich, czekają dmuchana zjeżdżalnia, trampolina itp.
11. W godzinach wieczornych znany contestmen SQ9ORQ zmieni się w DJ, a i zaprosi wszystkich na dyskotekę z melodiami wszech czasów.
12. Drukarka 3D- zastosowania w naszym hobby-SP3SWJ

Więcej informacji: www.losnapograniczu.strefa.pl

Łoś.jpg
Plik ściągnięto 24 raz(y) 135,08 KB

_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2014-05-19, 13:16   

Relacja
______
W minioną niedzielę 18 maja odbył się I Turniej edukacyjno-sprawnościowy „Do jazdy gotowi uśmiechnięci i zdrowi” zorganizowany przez Fundację „Jestem widoczny – jestem bezpieczny” w Parku Miejskim im. Żwirki i Wigury w Wieluniu.

W ramach turnieju, w którym udział wzięło blisko 200 osób, zaproponowano kilka wyjątkowych atrakcji dla całej rodziny. Młodzież sprawdzała swoje umiejętności precyzyjnej jazdy na rowerze pokonując, często z dużym wysiłkiem, rowerowy tor przeszkód oraz przystępując do próbnego egzaminu na kartę rowerową nadzorowanego przez przedstawicieli Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Sieradzu.
Najmłodsi uczestnicy turnieju dostali szansę zobaczenia wnętrza kabiny oraz zawartości strażackiego wozu bojowego, o którym opowiadali strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się radiowozy i motocykl policyjny udostępnione przez Komendę Powiatową Policji w Wieluniu, a prezentowane przez policjantów ruchu drogowego. Rodzice skorzystali z propozycji założenia alko gogli i sprawdzenia reakcji swojego organizmu na postrzeganie świata przez pryzmat 1,6 promila alkoholu. Efektem było zaskoczenie i stwierdzenie, że nigdy nie będę prowadził po alkoholu.

Wszystkie elementy turnieju zostały przygotowane w taki sposób, by niejako przy okazji niedzielnego spaceru, w rodzinnej, pogodnej atmosferze przypomnieć sobie o rzeczach najważniejszych – zdrowiu i życiu swoich dzieci. Celem turnieju i tym samym fundacji jest edukacja niechronionych uczestników ruchu drogowego w zakresie ich bezpieczeństwa na drogach, przypominanie o tym, że warto być widocznym dzięki kamizelkom i elementom odblaskowym.
- Fundacja od dwóch lat jest obecna w szkołach podstawowych powiatu wieluńskiego i pajęczańskiego. W tym okresie przeprowadziliśmy pogadanki edukacyjne z ponad 3 tysiącami dzieci wyposażając je jednocześnie w kamizelki odblaskowe. Zauważyliśmy jednak, że jest potrzeba oswajania odblaskowości w przestrzeni publicznej, kreowania odblaskowej mody zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Nasza obecność w zielonym sercu Wielunia to poszerzenie dotychczasowych działań o rzeczywiste promowanie aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, w które zaangażowało się wielu partnerów fundacji i wolontariuszy. To bardzo ważny element pracy każdej organizacji pozarządowej za co serdecznie dziękujemy – mówi Paulina Borkowska Prezeska Fundacji „Jestem widoczny – jestem bezpieczny”.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali elementy odblaskowe, a dziesięciu z nich wylosowało odblaskowe zestawy niespodzianki, które otrzymali: Piotr Podgórski, Wojtek Śpiewanek, Zuzia Jaworek, Kuba Buber, Franek Borkowski, Jakub Nowak, Patryk Makowski, Lena Biniecka, Michał Mielczarek, Martyna Fertała.

Zorganizowanie turnieju wymaga zawsze dobrej współpracy dlatego dziękujemy za wsparcie naszym partnerom: Panu Tomaszowi Olejnikowi z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Sieradzu, Panu Andrzejowi Stępniowi Staroście Wieluńskiemu, Panu Januszowi Antczakowi Burmistrzowi Wielunia, Panu Jarosławowi Surmie Komendantowi Straży Miejskiej w Wieluniu, Panu Grzegorzowi Dzierzkowskiemu Komendantowi Powiatowemu Policji w Wieluniu, Panu Waldemarowi Brzękale Komendantowi Powiatowemu Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu, Panu Gabrielowi Wyględaczowi Prezesowi Radia Ziemi Wieluńskiej, firmie PaB.media, Pani Joannie i Krzysztofowi Matyjas właścicielom sklepu Sprint Sport w Wieluniu, wolontariuszom – uczniom Gimnazjum nr 1 w Wieluniu z opiekunem Panem Andrzejem Kozikiem, didżejowi DJ Marco oraz wszystkim sympatykom Fundacji "Jestem widoczny - jestem bezpieczny".

Info: FUNDACJA Jestem widoczny - jestem bezpieczny

fundacja 3.jpg
Plik ściągnięto 38 raz(y) 200,3 KB

fundacja 1.JPG
Plik ściągnięto 26 raz(y) 239,68 KB

fundacja 2.JPG
Plik ściągnięto 36 raz(y) 230,44 KB

_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-05-19, 15:57   

Mrówek napisał/a:
W minioną niedzielę 18 maja odbył się I Turniej edukacyjno-sprawnościowy „Do jazdy gotowi uśmiechnięci i zdrowi” zorganizowany przez Fundację „Jestem widoczny – jestem bezpieczny” w Parku Miejskim im. Żwirki i Wigury w Wieluniu.
Papier wszystko przyjmie... Byłem, widziałem i moje wrażenia są ciut inne. Przede wszystkim wydaje mi się, że impreza była słabo nagłośniona. Sam dowiedziałem się o niej w połowie jej trwania, zupełnie przypadkowo, z Radia ZW. Poza tym miejsce wydaje mi się trochę nietrafione - czy nie lepiej byłoby to zorganizować np na placu Legionów? Ogródków póki co nie ma, więc miejsca sporo, a i odzew byłby lepszy. No i na koniec pytanie - dlaczego skoro impreza była do 18:00, to wóz strażacki zawinął się godzinę przed końcem imprezy, a pojazdy Policji 15 min później?
Tyle moje spostrzeżenia - oczywiście subiektywne. Wiadomo, że nie myli się tylko ten, co nic nie robi, ale może organizatorzy wyciągną jakieś wnioski. Wg mnie troszkę zmarnowano potencjał imprezy, ale może to tylko pierwsze koty za płoty... :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2014-05-19, 15:59   

O a ja nic nie wiedziałam..... No cóż należy wziąć pod uwagę, ze nie każdy ma dostęp do telewizji wieluńskiej i nie każdy słucha radia. Żeby choć szkoły wiedziały a tu nic cisza....
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Silvo 
Mieszka pod Wieluniem
Wieluń rulez!



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 876
Piwa: 11/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-05-19, 21:08   

A ja trafiłem przypadkowo jadąc ulicą Piłsudskiego :P Gdybym tam nie jechał to dowiedziałbym się dziś z forum :)
_________________
Carpie diem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-05-19, 21:20   

Silvo napisał/a:
A ja trafiłem przypadkowo jadąc ulicą Piłsudskiego :P
Widzisz - a poniekąd Twój pracodawca pomagał w organizacji...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2014-05-19, 21:43   

edzia i odziu napisał/a:
O a ja nic nie wiedziałam.....

16 maja wrzuciłem zaproszenie na to wydarzenie w tym temacie:)
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW