R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Kim jest dla Was Janusz Palikot?
Autor Wiadomość
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-15, 00:24   

hiszpan napisał/a:
A który polityk tego nie robi ?


po prostu zwróciłem uwagę, że Palikot nie tyle zmądrzał co działa wg zasady "ciemny lud to kupi"... ot tyle ;-)
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-15, 07:05   

Najśmieszniejsze jest to, że ten nieciemny lud głosował na ryżego... i mamy jak mamy.
W takim wypadku wolę się zaliczać do tego "ciemnego ludu" niż głosować na Tuska.
 
   
Maciej 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
EWI w Sercu



Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 1155
Piwa: 5/6
Skąd: EWI-OOL
Wysłany: 2013-01-16, 09:35   

hiszpan napisał/a:
A który polityk tego nie robi ?


Tutaj trzeba się zgodzić , mam nadzieję że w najbliższych wyborach będę miał na kogo zagłosować . Bo jak dotąd lipa po całości !

W życiu prywatnym też realizujecie tak mocno idee Janusza czy tylko spinacie się za klawiaturą ?
_________________
Jeśli pozwolisz, by robactwo się rozmnożyło, rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać.
Antoine de Saint-Exupery
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2013-01-16, 21:12   

Maciej napisał/a:
W życiu prywatnym też realizujecie tak mocno idee Janusza czy tylko spinacie się za klawiaturą ?


Hej Macieju, co masz dokładnie na myśli ?
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-17, 14:20   

Gregg Sparrow napisał/a:
Najśmieszniejsze jest to, że ten nieciemny lud głosował na ryżego... i mamy jak mamy.
W takim wypadku wolę się zaliczać do tego "ciemnego ludu" niż głosować na Tuska.


też zawsze wolałem Ciemnogród ;-) :twisted:
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Maciej 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
EWI w Sercu



Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 1155
Piwa: 5/6
Skąd: EWI-OOL
Wysłany: 2013-01-18, 07:51   

hiszpan napisał/a:
Hej Macieju, co masz dokładnie na myśli ?


hiszpan nie udawaj greka :wink:
_________________
Jeśli pozwolisz, by robactwo się rozmnożyło, rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać.
Antoine de Saint-Exupery
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2013-01-18, 17:34   

Nie udaję greka lecz hiszpana ;)

Looknij tutaj:
http://wielun.biz/viewtopic.php?t=17076

Kto uzyskał póki co najwięcej głosów ? :mrgreen:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-01-19, 11:44   

hiszpan napisał/a:
Looknij tutaj:
http://wielun.biz/viewtopic.php?t=17076

Kto uzyskał póki co najwięcej głosów ? :mrgreen:

No tak, jak na tym forum wygląda kwestia podejścia do kleru zdążyłem już zauważyć :razz: I ten wynik jest właśnie wypadkową tego podejścia. Zrobimy wszystko aby upokorzyć kler, nawet kosztem krajowej gospodarki. Bo Palikot, oprócz pomysłu na "wojnę" z klerem i krzyżem, nie ma już żadnego jak polepszyć byt polskiemu obywatelowi. Mam na myśli zdrowego i normalnego obywatela, bo jeśli chodzi o tych lubiąc "świństwa" i kochających inaczej to jeszcze pociechę w Palikocie widzą, a no i jeszcze kryminaliści. Na szczęście odsetek w naszym kraju jest na ten moment niewielki (widać to w sondażach).
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-19, 11:58   

miko 005 napisał/a:
Mam na myśli zdrowego i normalnego obywatela, bo jeśli chodzi o tych lubiąc "świństwa" i kochających inaczej to jeszcze pociechę w Palikocie widzą, a no i jeszcze kryminaliści. Na szczęście odsetek w naszym kraju jest na ten moment niewielki (widać to w sondażach).

No to znaczy że na naszym forum są w większości świntuchy, zboczeńcy i kryminaliści, chorzy i nienormalni... :roll:
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2013-01-19, 12:44   

miko 005 napisał/a:
hiszpan napisał/a:
Looknij tutaj:
http://wielun.biz/viewtopic.php?t=17076

Kto uzyskał póki co najwięcej głosów ? :mrgreen:

No tak, jak na tym forum wygląda kwestia podejścia do kleru zdążyłem już zauważyć :razz: I ten wynik jest właśnie wypadkową tego podejścia. Zrobimy wszystko aby upokorzyć kler, nawet kosztem krajowej gospodarki.


:D Ale dlaczego czujesz się urażony, że Palikot prowadzi i ma na forum największe poparcie ? "Nie zazdrość innym talentów, bogactwa, sławy..."

Polski kler o gospodarce niech się nie wypowiada, bo pojęcie ma o niej podobne, jak o głoszeniu pisma świętego.

miko 005 napisał/a:
(...)Bo Palikot, oprócz pomysłu na "wojnę" z klerem i krzyżem, nie ma już żadnego jak polepszyć byt polskiemu obywatelowi. (...)


Dobrze, że polski kler ma pomysł, jak polepszyć byt polskiemu obywatelowi :D Najlepiej podsycać konflikty, jak to robi od kilku lat.

miko 005 napisał/a:
Mam na myśli zdrowego i normalnego obywatela, bo jeśli chodzi o tych lubiąc "świństwa" i kochających inaczej to jeszcze pociechę w Palikocie widzą, a no i jeszcze kryminaliści. Na szczęście odsetek w naszym kraju jest na ten moment niewielki (widać to w sondażach).


Napisała to osoba, która mówi o upokarzaniu :D Kosa w rękę i wyciąć tych skur....nów :!: :!: Zzzzboczeńców i krrrryminalistów ....... ble ble

miko 005, to dla ciebie (patrz niżej). Przekaż linki swojemu wielebnemu, ciekawe jaka będzie jego reakcja. Może nawet niedzielne kazanie o tym zrobi, o ile Palikoty znów mu nie dadzą innego ciekawszego wątku lub ponownie nie będzie musiał doradzać politykierom w sprawach gospodarczych :D

http://pl.wikipedia.org/w...iele_katolickim
http://pedofiliawkosciele.blogspot.com/
http://wiadomosci.wp.pl/k...1fe95&_ticrsn=3
http://tagi.newsweek.pl/pedofilia-w-kosciele,13541
http://www.wprost.pl/ar/3...w-ciagu-10-lat/
http://wiadomosci.onet.pl...,wiadomosc.html
http://queer.pl/news/1929...alne-w-kosciele
http://niepoprawni.pl/blo...ezusa-chrystusa
http://www.tolle.pl/pozyc...ista-w-kosciele

agent 005.jpg
dla wszystkich nie zboczeńców, ideałów tj. kleru
Plik ściągnięto 105 raz(y) 235,54 KB

_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
panteon 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 49
Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 94
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-19, 13:07   

hiszpan napisał/a:


Polski kler o gospodarce niech się nie wypowiada, bo pojęcie ma o niej podobne, jak o głoszeniu pisma świętego.

I tak i nie. KK o prowadzeniu biznesu ma pojęcie takie, że od ponad dwóch tysięcy lat, "firma" nie upadła. Wskażesz podobną ? Największym błędem wrogów KK jest lekceważenie jego doświadczenia, wiedzy, profesjonalizmu i wpływów.
"Batiuszka" i "Ojciec narodów" towarzysz Stalin kpił z Watykanu ..... "A ile papież ma czołgów?" :lol:
Gdzie dziś jest Stalin ? Watykan zaś, jak stał, tak stoi.
Palikot....cóż...drobny, cyniczny cfaniaczek z Biłgoraja, dmuchnie wiaterek i ślad po nim zaginie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2013-01-19, 13:10   

panteon napisał/a:
KK <Kościół Katolicki(przyp.hiszpana)> o prowadzeniu biznesu ma pojęcie takie, że od ponad dwóch tysięcy lat, "firma" nie upadła. Wskażesz podobną ?


Dobre :) To prawda. Dobrze przędą. Nikt nie może im zabronić prowadzić tej firmy, jednak powinni płacić podatki i wówczas wszystko będzie Po Bożemu :smile:

panteon napisał/a:
Palikot.... (...) dmuchnie wiaterek i ślad po nim zaginie.


Co masz na myśli ?
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-01-19, 13:30   

Gregg Sparrow napisał/a:
No to znaczy że na naszym forum są w większości świntuchy, zboczeńcy i kryminaliści, chorzy i nienormalni... :roll:

Co do forumowiczów, to chyba jasno się wyraziłem, zacytuję jeszcze raz;
Cytat:
No tak, jak na tym forum wygląda kwestia podejścia do kleru zdążyłem już zauważyć :razz:

hiszpan, ja nikomu niczego nie zazdrościłem w przeszłości i nie zamierzam w przyszłości, tak już mam.
Jeśli chodzi o sam kler, to spokojnie przeżyję nawet wtedy, gdy dożyjemy takich czasów gdzie Palikot dojdzie do władzy i to On, rękoma swoich fanatyków go "wyrżnie".
To że księża mają swoje za uszami nie musisz mi mówić, ani mnie do tego przekonywać, nie jestem tym za kogo mnie niestety bierzesz, "moherek" źle mi leży na głowie.
Zamiast się pienić pomyśl racjonalnie, co Palikot ma do zaproponowania i czy te jego propozycję na jutrzejsze państwo są rozwiązaniami uzdrawiającymi naszą gospodarkę, a nie Jego fobie.

Nic nie mam przeciwko; wdychającym, biorącym w żyłę, lejącym w gardło, gejom, lesbijkom, itp. Nie mam nawet nic przeciwko tym, co wojują z religią, żyjemy w czasach wolności słowa, ale ... .
Nie mniej demokracja na całym świecie polega na tym, że nie ci co mają mniejszość, wpływają na losy krajów. W Polsce natomiast tak jak niezmiennie twierdzę od dłuższego czasu, mamy "dziką demokrację". Bo ta mniejszość właśnie, cały czas uzurpuje sobie prawo do narzucania swojej woli reszcie, przeważającej reszcie narodu.

Aha i jeszcze jedno
hiszpan napisał/a:
miko 005, to dla ciebie (patrz niżej). Przekaż linki swojemu wielebnemu,

hiszpan, ja już swoje lata mam, coś tam w życiu widziałem, coś przeżyłem, więc takie wpisy nie robią na mnie większego wrażenia. I co najistotniejsze, nie są w stanie wyprowadzić mnie z równowagi. To tak na przyszłość, żebyś niepotrzebnie klawiatury we własnym sprzęcie zbytnio nie eksploatował, bo to pieniądze przecież kosztuje, a Palikot ci nie da, pamiętaj o tym :twisted:
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
panteon 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 49
Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 94
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-19, 13:33   

hiszpan napisał/a:
Co masz na myśli ?

"dmuchnie wiaterek i ślad po nim zaginie." Czyli zmiecie go "wiatr historii," jak wielu podobnych wcześniej. Napisałem "wiaterek" bo i "skala" zdmuchiwanego wydaje się adekwatna do siły tego zefirka. :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2013-01-19, 14:52   

panteon napisał/a:
hiszpan napisał/a:
Co masz na myśli ?

"dmuchnie wiaterek i ślad po nim zaginie." Czyli zmiecie go "wiatr historii," jak wielu podobnych wcześniej. Napisałem "wiaterek" bo i "skala" zdmuchiwanego wydaje się adekwatna do siły tego zefirka. :roll:


Coś ten zefirek długo się zdmuchuje :wink:

miko 005 napisał/a:
Jeśli chodzi o sam kler, to spokojnie przeżyję nawet wtedy, gdy dożyjemy takich czasów gdzie Palikot dojdzie do władzy i to On, rękoma swoich fanatyków go "wyrżnie".


miko 005, z tego co się orientuję, to w programie wyborczym Palikota nie było takiej pozycji :smile: Ale być może coś mi uciekło :wink:

miko 005 napisał/a:
(...)co Palikot ma do zaproponowania i czy te jego propozycję na jutrzejsze państwo są rozwiązaniami uzdrawiającymi naszą gospodarkę, a nie Jego fobie.


Gospodarki Palikot nie uzdrowi, podobnie jak Kaczyński, Tusk oraz Kościół Katolicki tym bardziej. Do zaproponowania ma niewiele, jednak więcej od wcześniejszej dwójki. Umie się wysłowić, wygląda na inteligentnego, nie jest zaborczy i ślepy. To jego atuty. Do minusów należy miejsce lub czas jego urodzenia. Powinien się urodzić wcześniej, później lub gdzie indziej. Nie pasuje tutaj. Jest inny.

miko 005 napisał/a:
Aha i jeszcze jedno
hiszpan napisał/a:
miko 005, to dla ciebie (patrz niżej). Przekaż linki swojemu wielebnemu,

hiszpan, ja już swoje lata mam, coś tam w życiu widziałem, coś przeżyłem, więc takie wpisy nie robią na mnie większego wrażenia. I co najistotniejsze, nie są w stanie wyprowadzić mnie z równowagi. To tak na przyszłość, żebyś niepotrzebnie klawiatury we własnym sprzęcie zbytnio nie eksploatował, bo to pieniądze przecież kosztuje, a Palikot ci nie da, pamiętaj o tym :twisted:


A Twoje posty robią na mnie wrażenie i czasami wyprowadzają z równowagi :wink: (może to kwestia mojego młodego wieku i tego, że mało w życiu widziałem). Więc piszę. Od tego to forum ! Na klawiaturę mnie stać. Może nawet na dwie. Albo i trzy :wink: Wiem, że Palikot mi na nią nie da, podobnie jak Tusk, Kaczyński, czy tym bardziej złodzieje w przebraniach, podających się za sługi Boże.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW