R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Administrator
2010-05-13, 15:44
Wieltonowskie eldorado - Praca Wielton - opinie o pracodawcy
Autor Wiadomość
Wiglus 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 147
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-10-23, 08:52   

Nevermind napisał/a:
Ja bym nie poszedl. Fama po miescie sie potrafi bardzo szybko roznosic odnosnie takich "komentarzy" i coniektorzy tam sobie chyba nawet z tego sprawy nie daja. Ludzie sobie tak pozwolili soba pomiatac i dlatego dochodzi do takich sytuacji. Mam nadzieje, ze nie poszedl?

Mieszkasz z rodzicami i jesteś na ich utrzymaniu?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2010-10-23, 11:12   

Nie mieszkam z rodzicami i nie jestem na ich utrzymaniu. Zreszta co to ma do rzeczy? Znalezc inna prace w Wieluniu nietrudno a jak ktos nie moze to zagranica lub inne miasto stoi otworem.
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wiglus 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 147
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-10-23, 12:11   

Nevermind napisał/a:
Nie mieszkam z rodzicami i nie jestem na ich utrzymaniu. Zreszta co to ma do rzeczy?

Mam nadzieję, że żartujesz. Jeżeli jednak nie, to pomimo takiej a nie innej odpowiedzi myślisz tak jakbyś był na czyimś utrzymaniu.

Nevermind napisał/a:
Znalezc inna prace w Wieluniu nietrudno a jak ktoś nie może to zagranica lub inne miasto stoi otworem.

Jasne, z dnia na dzień (nawet z tygodnia na tydzień).

Chciałbym mieć takich pracowników jak Ty, bo zmusić do pracy w nadgodzinach można zgodnie z KP, a i łatwo takich szybko zwolnić.
eot
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2010-10-23, 22:25   

Mysle rozsadnie drogi kolego, a prawda jest taka, ze mozna w Wieluniu zmienic prace z dnia na dzien. Nie wierzysz? Wystarczy poszukac. Chyba, ze ktos ma wymagania niewiadomo jakie no to sorry. Wiadomo kazdy sie ceni, ale liczy sie tez komfort pracy. A zapierd* za grosze i dostawanie takich tekstow na dowiedzenia po pracy to mile nie jest. Dlatego wolalbym miec mniej niz pracowac z takimi ludzmi. EOT.
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
marcin80801 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 17
Skąd: wielun
Wysłany: 2010-10-24, 12:27   

jeśli według ciebie o prace jest tak łatwo i według ciebie wolisz mieć mniej to ty chyba nie masz pojęcia ile się zarobi w wieltonie jako fizyczny a fama nic nie da bo tą fame żeśmy puścili dwa lata temu jak się pojawił rzekomy kryzys i gnoił nas kierownik. Newermind ty mało przeżyłeś że tak piszesz najlepiej zatrudnij się tam i zobacz jak to jest :grin: :grin: :grin: syla a na którym wydziale twój maż pracuje
Ostatnio zmieniony przez marcin80801 2011-05-19, 19:34, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
syla25 
Czytał o Wieluniu
kiedys z oś. W-go...



Wiek: 40
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 47
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-10-25, 08:12   

a czy to ważne na jakim wydziale mój mąż pracuje ważne jest to,że takie rzeczy sie dzieją
_________________
szczęście w zyciu jest twym cieniem ,ono co dzień goni ciebie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
marcin80801 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 17
Skąd: wielun
Wysłany: 2010-10-26, 22:51   

niby nie przerobiłem tam troche czasu ciekawi mnie tylko który kierownik lub mistrz jest takim bohaterem a tak na marginesie poszedł do pracy ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-10-26, 23:32   

marcin80801 napisał/a:
niby nie przerobiłem tam troche czasu ciekawi mnie tylko który kierownik lub mistrz jest takim bohaterem a tak na marginesie poszedł do pracy ?

Można na polski? :shock:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
netbus 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 154
Piwa: 4/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-10-27, 12:38   

Nowe oferty pracy Wieltonu z serwisu pracuj.pl:
http://www.pracuj.pl/prac...,oferta,1835012
http://www.pracuj.pl/prac...,oferta,1835001
http://www.pracuj.pl/prac...,oferta,1835016
http://www.pracuj.pl/prac...,oferta,1835022
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
marcin80801 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 17
Skąd: wielun
Wysłany: 2010-11-27, 19:12   

[ Dodano: 2010-11-27, 19:15 ]
jest jeszcze jedna sprawa kobiety zatrudnione do montażu naczep mozecie cos o tym napisać ?
Ostatnio zmieniony przez marcin80801 2011-05-19, 19:36, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-11-28, 16:16   

marcin80801 napisał/a:
jest jeszcze jedna sprawa kobiety zatrudnione do montażu naczep mozecie cos o tym napisać ?

A co Cię tak konkretnie w tej sprawie interesuje, albo irytuje? Każdy chce pracować i zarabiać na chleb, wyobraź sobie, że te panie również. A że sytuacja w Polsce jest jaka jest, więc każdy łapie się czego może. Te kobiety, w brew pozorom dają z siebie wszystko, i na ile pozwalają warunki na tyle są wydajne w swej pracy. One w każdym razie, jeśli nawet nie są zachwycone pracą jaką przyszło im wykonywać, to z całą pewnością cieszą się z comiesięcznych przychodów, jakie daje im ta praca.
Z tego co jestem zorientowany, to te panie nie pracują bezpośrednio na montażu, raczej przygotowują podzespoły potrzebne do niego.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
cezar 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 5
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-12-03, 18:48   

marcin80801 napisał/a:
est jeszcze jedna sprawa kobiety zatrudnione do montażu naczep mozecie cos o tym napisać ?


Tu nie ma co wiele mówić te Panie zasuwają aż miło i jeszcze op....l dostaną od tych pseudo majstrów nic ino prz.... nieukom.
A i jeszcze jedno z tego co mówią na zakładzie to podobno na święta nie będzie żadnych bonów jak to było do tej pory o ilę to prawda to WIELKI WSTYD po prostu ludziom się one chyba nie należą lepiej położyć kostkę na zakładzie aby prezesi nie brudzili swoich samochodów jeżdżąc po błocie A Z DRUGIEJ STRONY GDZIE ROZUM BRAĆ SIĘ ZA UKŁADANIE KOSTKI NA ZIMĘ :lol: ALE CZEGO TU SIĘ SPODZIEWAĆ RĘCE OPADAJĄ teraz to dopiero jest syf na Z-2 czyli Baranowskiego


Poprawiono 1 błąd ort.
Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2010-12-03, 23:57, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
marcin80801 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 17
Skąd: wielun
Wysłany: 2010-12-19, 18:12   

_________________rozmawiałem z jedną panią która po miesiącu pracy wylądowała w szpitalu w stanie wyczerpania cały dzień harowała dokręcając śruby pneumatykiem wiercąc dziury pod nity nitowała plandeki lub skręcała balustrady chyba coś tu jest nie halo prawda
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
stanmarc 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 960
Piwa: 6/3
Skąd: Oklahoma Village
Wysłany: 2010-12-19, 19:41   

marcin80801 napisał/a:
_________________rozmawiałem z jedną panią która po miesiącu pracy wylądowała w szpitalu w stanie wyczerpania cały dzień harowała dokręcając śruby pneumatykiem wiercąc dziury pod nity nitowała plandeki lub skręcała balustrady chyba coś tu jest nie halo prawda


Boże chroń Polskę przed takimi BIZMESMENAMI :sad:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dobry duch 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 10
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-12-28, 11:51   nowa strategia

Panowie zejdzcie z tych biednych kobiet, takaż polityka zakładu. Widze ze forum powoli umiera dlategoż wydaje mi sie że chyba sie poprawiło w firmie z fabrycznej. Słyszałem o nowych zwolnieniach i o rękoczynach na bramce , dlaczego nikt o tym nie pisze Pozdrawiam.
Ps . Jak tam spiewnik z kolędami na wigile


Poprawiono 1 błąd ort.
Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2010-12-28, 12:10, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW