R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Kim jest dla Was Janusz Palikot?
Autor Wiadomość
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2012-10-14, 15:31   

ilin napisał/a:
Powiedz to tym którym podniesiono wiek emerytalny.


Generalnie podniesienie wieku emerytalnego nie jest złe, jeśli tylko stopniowo dostosuje się i stworzy warunki pracy dla ludzi 60+. Zbyt dużo mówi się o samym fakcie podniesienia wieku emerytalnego, zamiast o braku przystosowania systemu do jego właściwego funkcjonowania w danej sytuacji. Na Zachodzie, jak zapewne wielu z forumowiczów przekonało się z własnego doświadczenia, pracuje wielu ludzi w wieku 70+. Są szczęśliwi, nie narzekają. Jest to ich świadomy wybór ! W Polsce najchętniej nie pracowalibyśmy w ogóle. Pracy raczej nie szanujemy, gdyż mało zarabiamy, a warunki w których przyszło nam Polakom pracę wykonywać, są niejednokrotnie zatrważające. Walczmy o zmianę w tej kwestii, nie o zmniejszenie wieku emerytalnego. Walczmy o lepsze płace, walczmy o większą ochronę praw pracowniczych dla pracowników w wieku 60+, wreszcie walczmy o lepsze zarobki dla tych ludzi. Niech pracują 1,2,3 dni w tygodniu, 2,4,6 godzin dziennie, ale niech będą aktywni zawodowo, a nie przez 16h na dobę śledzą bzdury z życia bohaterów seriali "M jak Miłość" czy "Na dobre i na złe".

hiszpan napisał/a:
Czym jest polskość ?


ilin napisał/a:
Mi się kojarzy z moją ojczyzną.


A mnie z kołtunerią.

ilin napisał/a:
Że są tacy co rozkradli i się mają bardzo dobrze to właśnie zasługa takich jak owe indywiduum Palikot.


W jakim punkcie to jego zasługa ?
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ilin 
Ma stragan na targu


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 641
Skąd: XXXXXXXXXXXXXXX
Wysłany: 2012-10-14, 15:50   

hiszpan napisał/a:
Generalnie podniesienie wieku emerytalnego nie jest złe, jeśli tylko stopniowo dostosuje się i stworzy warunki pracy dla pracowników 60+


Przecież tu tylko chodzi o sciąganie składek.
A jak większość strzeli kopytami to nie trzeba będzie emerytury wypłacać.

hiszpan napisał/a:


W jakim punkcie to jego zasługa ?


Napisałem
Cytat:
takich jak owe indywiduum Palikot


Zresztą w tym roku w błoto poszło już 800mln wyrzucone przez klub Palikota.
http://palikoty.pl/index....oza-sejmem.html

Gregg Sparrow napisał/a:
Twój podpis wziął się ze zdania wyrwanego z kontekstu. Ale co tu dyskutować skoro i tak wiesz lepiej


Tak wziął się z kontekstu takiego jaką rolę ma Polska odgrywać w UE.
http://www.wprost.pl/ar/3...sze-nie-szalec/
_________________
"Dziś przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości" - J.Palikot
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2012-10-14, 15:56   

ilin napisał/a:
hiszpan napisał/a:
Generalnie podniesienie wieku emerytalnego nie jest złe, jeśli tylko stopniowo dostosuje się i stworzy warunki pracy dla pracowników 60+


Przecież tu tylko chodzi o sciąganie składek.
A jak większość strzeli kopytami to nie trzeba będzie emerytury wypłacać.


:) Będą pracować, to będą płacić. Normalne. Ale za to będą zarabiać więcej, niż otrzymaliby emerytury. Co do kopyt, to kwestia złożona. Wiadomo, jak funkcjonuje służba zdrowia w tym kraju.

ilin napisał/a:
Zresztą w tym roku w błoto poszło już 800mln wyrzucone przez klub Palikota.
http://palikoty.pl/index....oza-sejmem.html


800 tyś. zł nie mln. Wyrzucone w błoto ? :D sorry.. dzięki za wymianę opinii, Pozdrawiam
_________________

Ostatnio zmieniony przez hiszpan 2012-10-14, 16:02, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ilin 
Ma stragan na targu


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 641
Skąd: XXXXXXXXXXXXXXX
Wysłany: 2012-10-14, 16:01   

Ile z tych projektów ustaw weszło w życie ?
_________________
"Dziś przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości" - J.Palikot
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2012-10-14, 16:03   

To Ty mi powiedz proszę, nie ja zacząłem wątek z tymi ustawami.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ilin 
Ma stragan na targu


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 641
Skąd: XXXXXXXXXXXXXXX
Wysłany: 2012-10-14, 16:06   

Proszę bardzo powiem.

Żadnej.

Pieniądze z kieszeni podatników poszły .. do kieszeni prawników. :)
_________________
"Dziś przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości" - J.Palikot
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2012-10-14, 16:06   

Skąd wiesz, że żadne ?
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ilin 
Ma stragan na targu


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 641
Skąd: XXXXXXXXXXXXXXX
Wysłany: 2012-10-14, 16:11   

Ja nie znam żadnej.

Jeśli się mylę to pokaż mi ustawę gospodarczą autorstwa RP która została przegłosowana i weszła w życie.
_________________
"Dziś przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości" - J.Palikot
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2012-10-14, 20:35   

Jak Ruch Palikota dostał się do POlskiej Polityki, to byłam dziwnie szczęśliwa, że się właśnie dostał ktoś, kto wreszcie zrobi porządek z tym chamstwem w IV RP. Miał swój głos, wyraził go, ale jeszcze coś by się przydało, bo ostatnio jakoś mało mu wychodzi działanie dla społeczeństwa, ale myśle, że to sie zmieni wtrótce... Jak to powiedział Minisrer Rostowski: Musi być wejście smoka, a nie wejście ślimaka. Mam cichą nadzieję, że uda im się to. W końcu jak się na Ruch Palikota głosowało, teraz czas, żeby sie "odwdzięczyli".
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-14, 21:22   

ilin napisał/a:
Gregg Sparrow napisał/a:
Twój podpis wziął się ze zdania wyrwanego z kontekstu. Ale co tu dyskutować skoro i tak wiesz lepiej



Tak wziął się z kontekstu takiego jaką rolę ma Polska odgrywać w UE.
http://www.wprost.pl/ar/3...sze-nie-szalec/


Właśnie o tym mówiłem, że ty i tak wisz lepiej :D . Dokładnie to jest opisane w tym artykule jak i w większości pseudoprawicowych mediach. Wzięli jedno zdanie, jakie im pasowało żeby zdyskredytować Palikota i wałkują w kółko to samo. Powiedz w jakim kontekście było wypowiedziane to zdanie (oczywiście jak znasz sprawę w co bardzo wątpię)

ilin napisał/a:
Ja nie znam żadnej.
To zdanie mówi wszystko :D

ilin napisał/a:
Jeśli się mylę to pokaż mi ustawę gospodarczą autorstwa RP która została przegłosowana i weszła w życie.

Pokaż mi ustawę gospodarczą KTÓREGOKOLWIEK ugrupowania politycznego które nie ma większości albo nie jest w rządzie któa weszłą w życie.


ilin napisał/a:
Że są tacy co rozkradli i się mają bardzo dobrze to właśnie zasługa takich jak owe indywiduum Palikot.


hiszpan napisał/a:
W jakim punkcie to jego zasługa ?


hiszpan no jak to nie wiesz??? Przecież wszem i wobec wiadomo że Palikot to złodziej i jako jedyny zrzekł się wypłat diet poselskich
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2012-10-14, 21:31   

Dzięki za pomoc ;) Czasami już sił brakuje..
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ilin 
Ma stragan na targu


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 641
Skąd: XXXXXXXXXXXXXXX
Wysłany: 2012-10-14, 21:42   

Jakim oszustem jest Palikot to zapytajcie jego byłej żony.

Juz kiedyś do tego linkowałem.
Poszukajcie sobie.

Cytat:
Pokaż mi ustawę gospodarczą KTÓREGOKOLWIEK ugrupowania politycznego które nie ma większości albo nie jest w rządzie któa weszłą w życie.


Przecież RP to jest przystawka do PO.

Przeciez niedawno sam Palikot powiedział zeby Kaczynski nie podskakiwał bo PO i RP ma 250 posłów.

To jest zasłona dymna dla Tuska.
Do trzymania w szach PSLu mieszania w SLD i straszenia PISu.
Az dziw mnie bierze że dorosli ludzie dają sie na to zlapać.



Cytat:
Wzięli jedno zdanie, jakie im pasowało żeby zdyskredytować Palikota i wałkują w kółko to samo


To zdanie dobitnie świadczy o tym do czego zmierza Palikot.

Mamy się wyrzec swoich korzeni bo najwazniejsza jest Bruksela ze swymi idiotycznymi ideami.
_________________
"Dziś przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości" - J.Palikot
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Maciej 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
EWI w Sercu



Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 1155
Piwa: 5/6
Skąd: EWI-OOL
Wysłany: 2012-10-15, 07:57   

hiszpan napisał/a:
Dzięki za pomoc ;) Czasami już sił brakuje..



No mi też jak czytam te twoje bajanie !
_________________
Jeśli pozwolisz, by robactwo się rozmnożyło, rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać.
Antoine de Saint-Exupery
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-15, 10:01   

ilin napisał/a:
Jakim oszustem jest Palikot to zapytajcie jego byłej żony.

Zapytaj byłej żony KOGOKOLWIEK a zobaczysz jakim oszutem był jej mąż (każda ci powie coś złego swoim byłym, a w jakie słowa to ubierze, to tylko kwestia sposobu w jaki się rozstali)
AAAA zapomniałem... Ciekawe, swoją drogą, ile ta kobieta dostała kasy za wywiad. Czekać tylko kiedy napisze książkę w której będzie napisane że "Januszowi nie stawał".
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-10-15, 10:43   

Kochani, wojujecie w imię kogoś kto cieszy się ostatnimi trzema latami w ławach parlamentarnych. Ten człowiek obiecywał ludziom innej niż hetero orientacji seksualnej, więcej równości prawnej - jak na razie nici z tego. Lubiącym wdychać, wstrzykiwać sobie, bądź wciągającym nosem, obiecywał bardziej liberalne prawo w tym zakresie - klops. Skazanym za gwałty, morderstwa, pedofilię i inne takie, obiecywał lepsze warunki więzienne, łagodniejsze wyroki, bo przecież wszystko w ramach wolności obywatelskiej - też wyszła z tego d.u.p.a. . Ateistom deklarował ściągnięcie krzyża z sali obrad Sejmu, zapowiedział że owe krzyże znikną ze wszystkich pomieszczeń, oprócz kościołów i co?
Pomysłów na lepsze życie dla zwykłych, zdrowych i normalnych ludzi ten człowiek nie ma nawet w zarodku a co dopiero takich gotowych do realizacji. Może i ładnie mówi, ale dzisiaj to żadna rewelacja.
Jednym słowem, Janusza Palikota i jego frakcji już praktycznie nie ma, dlaczego jeszcze marnujecie czas, jak można spożytkować go na dyskusję nad bardziej realnymi opcjami.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW