R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Mundial 2006
Autor Wiadomość
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-06-25, 23:07   

Reprezentacja Portugalii pokonała po dramatycznym spotkaniu w Norymberdze Holandię 1:0 (1:0) w 1/8 finału piłkarskich mistrzostw świata. Oba zespoły kończyły mecz w dziewięcioosobowych składach! Wicemistrzowie Europy o półfinał zagrają z Anglikami.
Pojedynek dwóch efektownie grających zespołów zapowiadał się bardzo interesująco. Statystyki przemawiały za Portugalią, która przegrała tylko jedno z dotychczasowych dziewięciu spotkań obu zespołów. Gracze Luisa Felipe Scolariego mieli przewagę psychologiczną, ponieważ pokonali "Pomarańczowych" w półfinale ostatnich mistrzostw Europy.


co jak co ale w życiu nie widziałam takiego meczu, bardzo ciekawe widowisko, choć jak powtarzał komentator bardzo brutalny mecz... ale ciesze sie ze w dalszych rozgrywkach zobacze Portugalie :D
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-06-25, 23:13   

Nigdy w życiu nie wdziałam tylu czerwonych kartek i żółtych :)

* Na marginesie uśmiałam się z tego ze sedzia w pewnym momencie zgubił czewrona kartke i dawał zółte :) a czerwoną potem pożyczył od liniowego sędziego ...

15 żółtych kartek i 4 czerwone ... :) :twisted:
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Karzełek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 14 razy
Wiek: 38
Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 1130
Piwa: 1/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-06-26, 10:36   

Ja wiem czy taki fajny ten mecz... Nieco przypominał mecz Włochy - USA z fazy grupowej... Ale na co tutaj patrzeć, pierwsza połowa jeszcze wyglądała ciekawie, nie powiem bo ładnie grali... Za to druga... Jedna wielka kopanina... Jestem tylko ciekaw kim Hiszpania będzie dalej grała skoro tyle kartek poleciało... A z tego wszystkiego najbardziej mi jest szkoda C.Ronaldo... Chłopaka wyeliminowała z gry kontuzja, aż się rozpłakał na ławce rezerwowych... To się nazywa mieć serce do gry... Żeby nasi piłkarze tak mieli...
_________________
http://www.nie.com.pl/ :urban:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-06-26, 13:31   

Druga połowa meczu w ogóle nie przypominała gry w piłkę nożną tylko jakieś rugby, gdzie każdy na każdego "rzucał się". Gra była ogólnie brzydka i brutalna, a sędzia nie mógł sobie poradzić z nerwami piłkarzy na boisku. Gdyby sędzia był konsekwentny to byłoby jeszcze więcej kartek. Poprostu pogubił się facet..

Ale szkoda, że Holandia nie wyrównała wyniku. Wtedy w dogrywce byłoby jeszcze ciekawiej i pewnie poleciałyby kolejne kartki :twisted:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
reecop 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 141
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-07-01, 02:50   

LARRY napisał/a:
Jestem tylko ciekaw kim Hiszpania będzie dalej grała skoro tyle kartek poleciało... A z tego wszystkiego najbardziej mi jest szkoda C.Ronaldo...

no to strzeliles sobie samoboja. Nie Hiszpania tylko Portugalia :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Bzyku 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 269
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-01, 22:56   

w tym właśnie momencie zakończył się mecz Francja-Brazylia. :x
Jestem totalnie załamany Brazylia przegrała 1:0 :sad: To jest chyba niemożliwe jak to się stało. To nie była ta Brazylia jaką znałem od lat, zagrała gorzej niż Polacy z Ekwadorem. Idę w kąt płakać bo tylko to mi pozostało :(
_________________
>>>...całe życie to jedna wielka gra...<<<
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-01, 23:25   

Mundial niespodzianek ;) Hehe, no cóż, wygrani nie zawsze pozostają wygranymi.. Przegrani też muszą być. A że w tym przypadku wyszło inaczej, niż chcielibyśmy no to trudno, trzeba się z tym pogodzić. Brazylia może teraz tylko pomachać z okien autobusu..
Ciekawa jestem teraz kto zdobędzie mistrzostwo, czy Francja czy Niemcy (bo taki obstawiam finał). Oby Francja, bo tych szwabów nie mogę już ścierpieć..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Bzyku 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 269
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-01, 23:30   

Marta napisał/a:
Oby Francja, bo tych szwabów nie mogę już ścierpieć..

ja też mam taką nadzieję, ale narazie wszystko wskazuje, że Niemcy mogą zgarnąć mistrzostwo :sad: . Portugalia już raczej nie powalczy, a Włosi no cóż.... może pokażą jeszcze jak się gra w football.
_________________
>>>...całe życie to jedna wielka gra...<<<
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-01, 23:59   

Bzyku napisał/a:
Portugalia już raczej nie powalczy, a Włosi no cóż.... może pokażą jeszcze jak się gra w football.


Prędzej portugalia coś pokaże, niż Włosi.. Ale nic nigdy nie jest do końca pewne.


Bzyku napisał/a:
Marta napisał/a:
Oby Francja, bo tych szwabów nie mogę już ścierpieć..

ja też mam taką nadzieję, ale narazie wszystko wskazuje, że Niemcy mogą zgarnąć mistrzostwo .


Nic nie wskazuje - to są tylko Twoje przypuszczenia. 3majmy kciuki za francuzów - niech utrą nosa tym zakichanym niemcom!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Bzyku 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 269
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-02, 00:12   

Tak jest wiwat Zidane i Henry!!!!! :)
_________________
>>>...całe życie to jedna wielka gra...<<<
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-02, 02:05   

Francuzi zagrali ładnie. Spaślak Ronaldo oczywiście miał za duże buty :) Chłopaki z południowej ameryki jadą na jagody ;)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Bzyku 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 269
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-02, 17:39   

Fakt Ronaldo na tych mistrzostwach nic nie pokazał :sad: Mimo, że byli moimi faworytami, to uważam że zasłużenie odpadli. :)
_________________
>>>...całe życie to jedna wielka gra...<<<
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
reecop 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 141
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-07-03, 03:07   

Bzyku napisał/a:
a Włosi no cóż.... może pokażą jeszcze jak się gra w football.

alez wlosi doskonale pokazali jak sie gra w pilke nozna. Przeciez od poczatku mistrzostw graja to z czego zna ich caly swiat czyli w stu procentach czyste catenacio. To, ze graja nieladnie dla oka nie oznacza, ze nieskutecznie. TO SA POPROSTU WLOSI!!!

Ferbik napisał/a:
Spaślak Ronaldo oczywiście miał za duże buty

FERBIK nie ladnie
Bzyku napisał/a:
Fakt Ronaldo na tych mistrzostwach nic nie pokazał

POKAZAL!!! Brazylia nie pokazala, ale Ronaldo pokazal-zdobyl 3 bramki i zostal najlepszym strzelcem MŚ wszechczasow wyprzedzajac Gherda Mullera. Wiec o czym my tu mowimy...?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-03, 10:50   

reecop, Ty ślepo idący za wypalającą się już drużyną Brazylii... open your eyes! Taki Zidane starszy od nich wszystkich całą ekipę Brazylii wypocił :P
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
reecop 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 141
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-07-03, 15:41   

Ferbik napisał/a:
reecop, Ty ślepo idący za wypalającą się już drużyną Brazylii... open your eyes! Taki Zidane starszy od nich wszystkich całą ekipę Brazylii wypocił


wiesz co mnie najbardziej drazni, to ze wypowiadasz sie na temat pilki noznej nie majac o niej zielonego pojecia. Nie jestem fanem Brazyli, ale doceniam to co osiagnal Ronaldo!!!! Acha od Zidana byl starszy Cafu!!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW