R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Kim jest dla Was Janusz Palikot?
Autor Wiadomość
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2010-07-26, 21:58   

Mateusz napisał/a:
(...)Jedynym obiektywnym źródłem pozostaje radio ZW(...)


To prawda :grin: Jednak należy zaznaczyć, że o regionalnej polityce prawie w ogóle nie mówią. RZW stosuje taktykę zrównoważonego "rozwoju", jeśli tak można nazwać to zjawisko.. Ale w sumie nie ma się czemu dziwić.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Świstek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 379
Piwa: 2/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-09-25, 18:33   

Temat trochę ucichł, a tu szykują się poważne zmiany :wink:
Nie przeszkadza mi styl Palikota, podobają mi się liberalne światopoglądowo postulaty, które wysuwa, ale coś nie wierzę posłowi z Lublina.
Z jednej strony Palikot atakuje SLD i wydaje jakieś antyklerykalne okrzyki, a zapomina o tygodniku, w który włożył mnóstwo kasy kilka lat temu, a na łamach którego udzielali się tacy postępowcy jak Terlikowski, Semka, Górny...
To "Ozon" właśnie piętnował homoseksualzim i rzucał gromy na zwolenników aborcji. Nagły światopoglądowy zwrot Palikota po 4 latach? Śmiem twierdzić, że raczej koniunkturalizm...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2010-09-25, 21:20   

A kto nie kieruje się w życiu własnym interesem? Palikot jest specjalistą w dziedzinie handlu, i to nie tylko wódką, ale także "nami".. I nie robi tego dla pieniędzy, których ma już w brud, a przyjemności. Swoim zachowaniem, daje nam także jak na tacy karykaturalną charakterystykę polskiej polityki - dla zabawy - a przy okazji w wielu kwestiach faktycznie ma rację :!: I mnie się to podoba. Najbardziej bawią mnie wielkie nerwy jego uplutych oponentów, którzy są zupełnie bezradni wobec tego przeklętego "prostaka polskiej sceny politycznej".. :grin:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Alutek 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 17 Mar 2010
Posty: 16
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-10-03, 13:40   

Bez urazy ale fajnie jest śmiać się gdy inni są opluwani. Ciekawe czy byłoby coniektórym równie wesoło gdyby to ich osobiście ktoś wyszydzał i wyśmiewał i to do tego publicznie? Przy całej wolności słowa i tolerancji dla Palikota pytam gdzie schował swój rozsądek?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-10-19, 23:16   

Palikot to taki Lepper dla "wykształciuchów". Ciekawy charakter, lubię jego zaczepki w stronię klubu PiS.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2010-10-20, 17:23   

Mateusz napisał/a:
Palikot to taki Lepper dla "wykształciuchów"(...)


Proszę jaśniej Mateuszu.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2012-10-14, 12:17   

http://www.youtube.com/wa...g&feature=share
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ilin 
Ma stragan na targu


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 641
Skąd: XXXXXXXXXXXXXXX
Wysłany: 2012-10-14, 12:38   

Kto by tego pajaca oglądał co dużo krzyczy a za Tuskiem głosuje obiema rękami.
_________________
"Dziś przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości" - J.Palikot
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2012-10-14, 13:59   

Chyba nie jesteś na bieżąco ?

"Szlag mnie trafia, że muszę głosować jak Kaczyński" - przyznaje Palikot. Ale w upadek rządu nie wierzy

Ruch Palikota zagłosuje przeciwko wotum zaufania dla rządu. - Szlag mnie trafia. Jestem wściekły na Tuska. Doprowadził do sytuacji, że ja - Janusz Palikot - zaciskając zęby, muszę zagłosować jak Kaczyński. Ale nie mam wyboru - mówił lider RP w TOK FM. Palikot przyznał też, że wolałby, aby rządziło PiS. - Bo wtedy nie byłoby żadnej iluzji. A PO tworzy iluzję, że jest normalnie, a nie jest.

Janusz Palikot zapowiedział, że jego posłowie zagłosują przeciwko wotum zaufania dla rządu.

Oczywiście mają na to wpływ wyniki poselskich głosowań dotyczących aborcji, do jakich doszło dwa dni temu. W środę głosami posłów PO odrzucono projekt Ruchu Palikota i skierowano do dalszych prac restrykcyjną ustawę przygotowaną przez Solidarną Polskę.

- Szlag mnie trafia. Jestem wściekły na Tuska, że doprowadził do sytuacji, że ja - Janusz Palikot - muszę zaciskając zęby, zamykając oczy, zagłosować tak jak Jarosław Kaczyński i partia Zbigniewa Ziobry. Nie mam wyjścia. Nie mogę popierać rządu, wobec którego moi wyborcy są kompletnie rozczarowani i wściekli. Nie tak miało być - mówił Janusz Palikot w "Poranku Radia TOK FM".

"Platforma to partia tchórzliwych posłów. Boją się proboszcza, a nie wyborców"

Ale Tusk i tak zostanie

Jednak lider Ruchu Palikota nie wierzy, że rząd Donalda Tuska upadnie. Bo jak mówił, Platforma Obywatelska zwozi do Sejmu wszystkich posłów.

- A nigdy nie będzie tak, że w ławach zasiądzie 100 proc. opozycji. Wystarczy więc, że nie przyjdzie na głosowanie jedna osoba z PiS. Albo jedna z Solidarnej Polski. My np. mamy chorą posłankę Grodzką. Prosiłem, żeby przyszła. Ale od tygodnia jest na zwolnieniu - poinformował Janusz Palikot.

Polityk powtarzał, że Platforma Obywatelska, z którą przed laty był związany, niczym nie różni się od Prawa i Sprawiedliwości.

- Powiem nawet, że wolałbym, żeby to PiS rządził. Bo wtedy nie byłoby żadnej iluzji. A PO tworzy iluzję, że jest normalnie. A nie jest. I jak przychodzi do sejmowych głosowań, które tworzą z Polski państwo nowoczesne, to Platforma głosuje tak jak PiS - grzmiał Palikot w TOK FM.

http://wiadomosci.gazeta....Kaczynski_.html
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2012-10-14, 14:00   

Dla mnie Palikot to zwykły człowiek, który wkradł się do Polityki w ostatnich wyborach. Był przedsiębiorcą. Ma jakiś dziwne podejście wyznaniowe (religijne). Najpierw był za katolikami, potem za ściągnięciem krzyży z klas w szkołach. Do tego ma jakąś manię łączenia zwykłej rrozmowy z seksem i pokazywania się z wibratorem. Jego poglądy są najpier przeciwko czemuś, a potem za czymś. Niby idzie w jedną stronę, a w efekcie odwraca kota ogonem. I jak tu wierzyć komuś takiemu? Weszedł w krą polityki, ok, ale to nie znaczy, że wszędzie musi robić zamieszanie, czasami w kwestiach które są mu dalekie do ideału. :twisted:
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2012-10-14, 14:13   

Bethi napisał/a:
Dla mnie Palikot to zwykły człowiek, który wkradł się do Polityki w ostatnich wyborach. (...)


Palikot nie jest zwykłym człowiekiem. Przeciwnie, jest niezwykły. Człowiekiem zwykłym w polityce można nazwać na przykład poSŁA Łuczaka. Takim ludziom jest wszystko jedno, są bojaźliwi, łatwo zrażają się swoimi porażkami, następnie zamykają się w sobie i przestają być widoczni. Palikot taki nie jest, to bardzo żywiołowa osobowość, bez której Polska scena polityczna, byłaby dziś bardzo uboga i zdana na samych popleczników. Palikot również, popierać nikogo dla pieniędzy nie musi - domena Polskiej sceny politycznej, na której to dużą rolę odgrywają układy i układziki. Ot i różnica pomiędzy Palikotem, a większością posłów.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ilin 
Ma stragan na targu


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 641
Skąd: XXXXXXXXXXXXXXX
Wysłany: 2012-10-14, 14:31   

Pokaż mi jeden przykład gdzie Palikot i jego "partia" głosowała inaczej niż partia Tuska.
Nie mówię o sprawach propagandowo-światopoglądowych a sprawach gospodarczych.

Mój podpis w stopce nie wziął się też z niczego.
_________________
"Dziś przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości" - J.Palikot
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-14, 15:03   

ilin napisał/a:
Mój podpis w stopce nie wziął się też z niczego.

Twój podpis wziął się ze zdania wyrwanego z kontekstu. Ale co tu dyskutować skoro i tak wiesz lepiej. :roll:
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2012-10-14, 15:03   

ilin napisał/a:
Pokaż mi jeden przykład gdzie Palikot i jego "partia" głosowała inaczej niż partia Tuska. Nie mówię o sprawach propagandowo-światopoglądowych a sprawach gospodarczych.


Ale co to ma do rzeczy ? Mają inne zdanie od PO choćby w sprawie budowy elektrowni atomowej. Ze spraw bieżących upierają się przy wprowadzeniu rozliczenia VAT tzw. metodą kasową, która przewiduje, że podatek odprowadza się dopiero, gdy kontrahent zapłaci fakturę, nie później jednak niż 90 dni od dostawy towaru lub wykonania usługi.

ilin napisał/a:
"Dziś przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości" - J.Palikot


I ma rację. Czym jest polskość ? Co według Ciebie oznacza to stwierdzenie ilin ? Bo w mojej opinii, termin polskość, kojarzy się z błędnymi decyzjami w historii, krętactwem i złodziejstwem. Ci, co idą dzisiaj z podobnymi hasłami, rozkradli ten kraj w latach 90-tych. Ot i polskość !
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ilin 
Ma stragan na targu


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 641
Skąd: XXXXXXXXXXXXXXX
Wysłany: 2012-10-14, 15:10   

hiszpan napisał/a:
Ale co to ma do rzeczy ? Mają inne zdanie od PO choćby w sprawie budowy elektrowni atomowej. Ze spraw bieżących upierają się przy wprowadzeniu rozliczenia VAT tzw. metodą kasową, która przewiduje, że podatek odprowadza się dopiero, gdy kontrahent zapłaci fakturę, nie później jednak niż 90 dni od dostawy towaru lub wykonania usługi.


Powiedz to tym którym podniesiono wiek emerytalny.

hiszpan napisał/a:

I ma rację. Czym jest polskość ? Co według Ciebie oznacza to stwierdzenie ilin ? Bo w mojej opinii, termin polskość, kojarzy się z błędnymi decyzjami w historii, krętactwem i złodziejstwem. Ci, co idą dzisiaj z podobnymi hasłami, rozkradli ten kraj w latach 90-tych. Ot i polskość !


Mi się kojarzy z moją ojczyzną.

Że są tacy co rozkradli i się mają bardzo dobrze to właśnie zasługa takich jak owe indywiduum Palikot.
_________________
"Dziś przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości" - J.Palikot
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW