R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Mrówek
2014-11-18, 23:35
Wydarzenia o charakterze kryminalnym
Autor Wiadomość
aga 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 41
Dołączyła: 20 Paź 2005
Posty: 132
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-11-22, 22:14   

Ja nie mowie, o dorosłych ludzich, którzy maja ugruntowany pogląd na świat...chodzi mi o dzieciaki, nad którymi bezposrednia opieke sprawuja rodzice, jezeli rodzic jest na tyle ignorantem, że nie jest w stanie sprawdzić fabuły danej gry, to chociaz niech beda na takich grach odpowiednie oznaczenia, a tym juz powinna sie zając administracja publiczna...najłatwiej powiedziec, problemy nas przerastaja, założyć nogę na nogę i nic nie robic!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-23, 01:51   

Proszę nie odbiegać od tematu :!:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-23, 12:36   

Cytat:
Ale Daff, moja intencja była taka, ze w dzisiejszych czasach nawet starszy człowiek nie moze sie czuć bezpiecznie bo ci młodociani nie mają skrupułów nawet do dorosłych osób. Rolling Eyes

orajt


ja bym tak wprowadziła zakaz poruszania się młodocianych po ulicy po godz 22.00 ( chyba, że z opiekunem ) :twisted:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dj arq 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 45
Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 210
Skąd: Gana
Wysłany: 2006-11-23, 14:57   

Ja się nie zgadzam kategorycznie że gry szkodzą dzieciom - patrzcie na mnie :P odkąd pamiętam grałem najpierw na c64 później mortal kombat na amisi i pc, doom quake i inne duke nukemy do 4 nad ranem... a w życiu dałem w mordę może 3 osobom (oprócz treningów :) ) nie kradnę itd... i znam kupę dzieciaków co się zagrywają i zachowują się normalnie - nie to nie tak moi drodzy. Wina leży w otoczeniu dziecka, rodzicach, szkole...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2006-11-23, 21:38   

ja wcale nie chciałem powiedzieć, że winne są tylko gry!
To jest część, dzieciaki mają coraz mniej lub coraz bardziej ograniczone hobby lub zainteresowania. W większości wypadkach, to się kończy na komputerze lub PS.
A przecież od dawna wiadomo, że m.in. sport najlepiej kształtuje charakter, uczy dyscypliny i w większości wypadków czystej i zdrowej rywalizacji.
A co się dzieje dzisiaj? Jak ja byłem młody, nie wzięli mnie do WKSu bo byłem zwyczajnie za słaby. Tyle było chłopaków, którzy się tam garnęli. A dziś?? W grupach młodzieżowych drużyny WKSu są wycofywane z rozgrywek, bo nie ma chętnych do grania.
To jest tylko pierwszy, lepszy przykład...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-24, 00:52   

Jeszcze raz proszę nie odbiegać od tematu postu :!:

btw. Rozumiem Waszą polemikę, ale do tego celu proszę założyć nowy temat, będacy kontynuacją wychowywania dzisiejszej młodzieży.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2007-01-24, 01:44   Złodzieje i wandal ujęci

Cytat:
Sukcesem może pochwalić się wieluńska policja. Funkcjonariuszom udało się ustalić sprawców kradzieży, jaka miała miejsce na początku stycznia w jednym z mieszkań na terenie Wielunia. Zatrzymano także nastoletniego wandala.

Zatrzymani złodzieje to 39-letnia kobieta i 21-letni mężczyzna. Wykorzystując chwilową nieobecność właściciela jednego z mieszkań skradli odtwarzacz DVD i zestaw płyt z filmami. Złodziei nie usprawiedliwia fakt, że właściciel niefrasobliwie pozostawił w zamku drzwi klucz.
Udało się odzyskać skradzione przedmioty. Zatrzymany mężczyzna był już wcześniej notowany - mówi komisarz Andrzej Małolepszy, oficer prasowy wieluńskiej komendy powiatowej - Za kradzież z włamaniem zatrzymanym grozi kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności - dodaje.

Kolejny zatrzymany to 17-letni wielunianin, który na ulicy Stodolnianej uszkodził cztery zaparkowane samochody.
Nastolatek dopuszczał się już wcześniej podobnych przestępstw. Teraz będzie odpowiadał za uszkodzenie samochodów. Za ten czyn grozi mu kara od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności.

Źródło: http://www.radiozw.com.pl
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-10, 02:08   Cmentarni złodzieje zatrzymani

Cytat:
Wieluńska policja zatrzymała czterech sprawców kradzieży elementów dekarskich z bramy cmentarnej i kościoła pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego w Wieluniu. Odzyskano skradzione elementy o wartości 6700 złotych.

Złodziejski proceder trwał dwa miesiące. Pierwsze kradzieże zanotowano już w grudniu ubiegłego roku. Policyjne dochodzenie pozwoliło jednak zakończyć działalność szajki i odzyskać zagrabione mienie. Ogółem 79 kilogramów miedzianych elementów i blachy. Niestety materiały nie nadają się do ponownego użycia.

Zatrzymanym mężczyznom (najstarszy ma 21 lat, najmłodszy 16) za popełnione przestępstwo grozi od trzech miesięcy do pięciu lat więzienia. Dotyczy to dorosłych sprawców. Ci, którzy nie ukończyli jeszcze 17-go roku życia odpowiedzą przed sądem dla nieletnich.

Źródło: http://www.radiozw.com.pl



Cmentarne hieny :evil:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2007-02-10, 11:48   

Jaro napisał/a:
Odzyskano skradzione elementy o wartości 6700 złotych.


Fakt odzyskano, ale nie nadają się do ponownego założenia :evil:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-10, 19:00   

No nie... Nawet cmentarz potrafią okraść... :? To już lekkie przegięcie. Mogły ich tam jakieś duchy postraszyć. :P Może nawóciliby się na dobrą drogę i nauczyli się szacunku do nieswoich przedmiotów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-27, 19:40   Sprawcy pobicia zatrzymani

Cytat:
W godzinach popołudniowych czterech mężczyzn zakłócało porządek publiczny na dworcu autobusowym w Wieluniu. Zwrócił im uwagę 55-letni pracownik firmy ochroniarskiej.


Chuligani zamiast się uspokoić, zaatakowali ochroniarza pięściami, bijąc go po głowie i tułowiu. Mężczyzna doznał ogólnych stłuczeń oraz otarć naskórka. Powiadomieni telefonicznie policjanci po krótkim pościgu zatrzymali sprawców. Okazali się nimi mieszkańcy powiatu wieluńskiego w wieku 18-33 lat. W chwili zatrzymania każdy z nich miał około 1 promila alkoholu we krwi.

Po wytrzeźwieniu zostaną im przedstawione zarzuty. Przygotowane są już wnioski o objęcie sprawców dozorem policyjnym. Za pobicie grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.


Źródło: http://www.tvk.wsm.wielun.pl
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-27, 22:26   

Jaro napisał/a:
Chuligani zamiast się uspokoić, zaatakowali ochroniarza pięściami, bijąc go po głowie i tułowiu. Mężczyzna doznał ogólnych stłuczeń oraz otarć naskórka. Powiadomieni telefonicznie policjanci po krótkim pościgu zatrzymali sprawców. Okazali się nimi mieszkańcy powiatu wieluńskiego w wieku 18-33 lat. W chwili zatrzymania każdy z nich miał około 1 promila alkoholu we krwi.

Nie potrafisz pić i zachowywać się po alkoholu spokojnie?
Surowa kara!
Bo pić to trzeba umić! :P
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-28, 09:53   

Ferbik napisał/a:
Nie potrafisz pić i zachowywać się po alkoholu spokojnie?


To nie pij wcale!!!

Niektórym osobom po alkoholu włącza się agresor. Osobiście znam jedną dziewczynę, której po alkoholu po prostu odbijało! Nie raz trzeba było interweniować!
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ecomarta 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 4 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-28, 11:28   

Dobrze że ja spokojna jestem ;) Jak wiadomo alkohol dodaje odwagi ale rozumek zabiera :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-01, 01:39   

Proszę nie odbiegać od tematu :!:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW