R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: red
2010-05-22, 17:32
Big Buffalo
Autor Wiadomość
Robert.W 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 83
Skąd: Ryś\Wrocław
Wysłany: 2011-06-29, 14:17   

Na jakość pizzy nie narzekam bo są naprawdę smaczne zwłaszcza farmerska (jeśli nie pomyliłem nazw), ale obsługa jest fatalna tzn. ta Pani która przyjmuje zamówienia - mogłaby milej odnosić się do klientów. Kupowałem średnio 2-3 razy w miesiącu. Sam pracuję w handlu (9 rok) i wiem że często klienci dają się we znaki ale są sytuacje kiedy chciałoby się "odpyskować" ale nie można. Klient nasz Pan :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
creative 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 397
Skąd: wln
Wysłany: 2011-06-30, 12:06   

red napisał/a:

creative, paragon można anulować do momentu akceptacji zamówienia. Potem można już tylko spisać tzw protokół błędnej sprzedaży. Ale fakt - obsługa bez względu na wszystko powinna być elastyczna. Przepraszam.


Tu jeszcze paragon nie byl wydrukowany, tylko po prostu wbite na kase co mialo zostac zamowione, mialem przez okolo rok do czynienia z kasą fiskalną i jak dobrze pamietam z kazdej da sie anulowac to co jeszcze nie zostalo wydrukowane. A nawet jesli sie nie myle ostatni paragon takze mozna anulowac, nie wiem jak jest z różnymi kasami fiskalnymi, z tą co ja pracowalem, owszem dało sie.



Poprawiono 2 błędy ort.
Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2011-06-30, 12:13, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-06-30, 12:19   

Po zatwierdzeniu paragonu można go tylko anulować spisując protokół błędnej sprzedaży. Tak powinno być chyba w każdej kasie a ma to zapobiec możliwości anulowania paragonów przez sprzedawcę po sprzedaży towaru klientowi i co za tym idzie omijaniu ewide4ncjonowania sprzedaży. Ale może w niektórych kasach jest taka opcja.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-07-07, 22:14   

Uprzejmie informuję, iż promocja w BIG BUFFALO z gratisową margheritą lub dużą Pepsi zostanie zakończona z dniem dzisiejszym.
Od jutra promocja już nie obowiązuje!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Zodiak 
Słyszał o Wieluniu
Zodiak



Dołączył: 08 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-07-08, 23:44   

To się chyba klientom nie spodoba :sad: promocja była rzeczywiście zachęcająca. Podobnie jak parę lat wstecz :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-07-22, 00:30   

Kilka nowości w ofercie BIG BUFFALO:

Schabowy panierowany z frytkami, ziemniakami lub ryżem i surówką - 15 zł
Filet z kurczaka panierowany z frytkami, ziemniakami lub ryżem i surówką - 14 zł

Oprócz tego cztery makarony znane już wcześniej z Testa Rossy, czyli:
- spaghetti bolonese
- spaghetti carbonara
- tagliatelle z kurczakiem i pieczarkami
- tagliatelle z brokułami i serem
Każde w cenie jedyne 9,90 zł.

ZAPRASZAM!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
fanzie 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 8 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 420
Piwa: 5/8
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-07-22, 11:53   

Jaka gramatura tych dań?
Chodzi mi konkretnie o makarony.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Barca 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 363
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wie(życzka)luń
Wysłany: 2011-07-22, 14:17   

Pierwsze koty za płoty i nowości z BB wypróbowane. Spaghetti bolonese i spaghetti carbonara smakowite i w wystraczającej ilości żeby się najeść :P .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-09-09, 09:13   

Miło mi poinformować, że po wakacyjnej przerwie wróciła do łask promocja z gratisową margheritą lub 2litrową Pepsi :D

Przypominam jej zasady: do każdej zakupionej dużej pizzy z ekstra dodatkiem do wyboru duża margherita lub dwa litry Pepsi gratis.
Promocja ważna na miejscu i z dostawą.

ZAPRASZAM!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-09-09, 09:36   

red napisał/a:
Miło mi poinformować, że po wakacyjnej przerwie wróciła do łask promocja z gratisową margheritą lub 2litrową Pepsi


Martgarita w BB jest rewelacyjna, przeważnie znika szybciej niż pizza z ekstra dodatkiem :D
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pan_Muchomor 
Słyszał o Wieluniu
na minus


Wiek: 34
Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 20
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: okolice
Wysłany: 2011-11-13, 22:07   

Witam!

Dawno nie zaglądałem na forum, jednakże ostatnia, niestety niemiła, a w dodatku podwójna niespodzianka, która mnie spotkała, zmobilizowała do zalogowania i napisania tego postu. Z usług Big Buffalo korzystałem sporadycznie. Przede wszystkim dlatego, że pizza serwowana w innych rodzimych lokalach smakuje mi lepiej. Nie mówię też, że jest niesmaczna, nie jestem wybredny w kwestii pożywienia.

Dwa tygodnie temu zamówiłem na wynos pizzę z salami dla swojego młodszego siostrzeńca. Zawiozłem ją do domu i po otwarciu pudełka nie dowierzałem. Salami było spieczone na suchar, po części spalone. Ciasto i cała reszta ok. Powiedziałem sobie - nigdy więcej.

Dziś licho mnie podkusiło i jako gratis wybrałem margaritę, prosząc o dodatkowe salami. Gdybym tylko zajrzał do pudełka w zaraz po odebraniu, zwróciłbym uwagę. Moi drodzy, jak się okazało, to nie jednorazowy wybryk, a norma. Sucharki z salami. Przede wszystkim mało apetyczne.

Proszę o zajęcie się sprawą. Mnie jako klienta już straciliście, ale resztę możecie uratować.

Mam jeszcze jedną uwagę - zwróćcie uwagę na obsługę. Jest zakręcona jak termos. Dziś czekając, przyjrzałem się pracy dwóch miłych pań. Czynność którą mogłyby skończyć w przeciągu kilku - kilkunastu sekund, przerywały dwukrotnie. Postępowały tak notorycznie. Nie znam realiów, ale albo potrzebna tam osoba więcej, albo jak to kobiety - lubią się krzątać po kuchni ;)

PS 1) Co mogę zyskać, zawożąc z powrotem i reklamując tą pizzę(dla nieuważnych: ciasto i reszta ok)? 2) Nie chcę nikomu zaszkodzić, na zaobserwowaną przeze mnie dezorganizację w pracy mogło wpłynąć wiele czynników.


Pozdrawiam!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Syn Mariana 
Ma stragan na targu



Pomógł: 7 razy
Wiek: 50
Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 516
Skąd: Z lasu
Wysłany: 2011-11-13, 22:18   

Ja ostatnio dostałem całkowicie inną pizzę niż zamawiałem- ale też ją zjadłem;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2011-11-13, 22:25   

Tez mialem pare razy dosc mocno przypieczone rozne skladniki na pizzy. To chyba zalezy od tego jaka jest temperatura pieca i jak dlugo ciasto przez niego idzie. Chociaz ja sie nie znam :)
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dlubson 
Słyszał o Wieluniu
Co Z Tego


Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 13
Skąd: okolice Wielunia
Wysłany: 2011-11-23, 20:12   

Zazwyczaj kupuję na BB pizzę Kowbojską, bo lubię mięsne pizze, ale ostatnio zauważyłem, że przy pizzy na wynos ilość dodatków jest coraz uboższa w porównaniu z poprzednimi latami. Zdarzyło się również kilka razy zbyt grube i przypalone na obrzeżach ciasto. W każdym razie będę odwiedzał nadal BB.
Mam również zastrzeżenie co do hamburgera, którego jadłem tam tylko raz. Być może to był jednorazowy przypadek i spotkał akurat mnie, ale rzadko zdarza się aby bułka od hamburgera rozsypała/pokruszyła się w dłoniach.
_________________
https://www.facebook.com/CoZTego
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-11-26, 23:00   Świąteczny Stół Pajacyka

Miło mi poinformować, że pizzeria BIG BUFFALO zlokalizowana przy stacji STATOIL jako jedyny lokal w Wieluniu bierze udział w akcji Świąteczny Stół Pajacyka, organizowanej już po raz dziesiąty przez Polską Akcję Humanitarną.

Świąteczny Stół Pajacyka - prosty przepis, by nakarmić dzieci.

Polska Akcja Humanitarna serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w dziesiątej, jubileuszowej edycji Świątecznego Stołu Pajacyka, która w tym roku odbędzie się w piątek 2 grudnia 2011 r. w wielu miastach w Polsce. Jest to jednodniowa akcja, podczas której właściciele restauracji, pubów i kawiarni przekazują 10% obrotu na rzecz dożywiania dzieci w Polsce i na świecie. Dzięki temu przedsięwzięciu, przez ostatnie 10 lat PAH zapewniła dzieciom ponad sto tysięcy posiłków!
Każdy, kto zdecyduje się wesprzeć działalność Pajacyka może udać się 2 grudnia do restauracji, pubu czy kawiarni oznaczonych charakterystycznym plakatem Świątecznego Stołu. Wystarczy zamówić kawę, czy też zjeść obiad z rodziną i można mieć pewność, że 10% z każdego rachunku zostanie przeznaczone na dożywianie dzieci w Polsce i na świecie. Do tej pory do akcji włączyło się ponad 400 lokali z całego kraju. Pełna lista dostępna jest na stronie PAH

SSP2011_layout_restauracje m.jpg
ŚSP
Plik ściągnięto 111 raz(y) 100,27 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW