R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Marsz niepodległości 2012
Autor Wiadomość
narodowiec 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 212
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-13, 07:21   

Cytat:
z radością przyjmujemy do wiadomości, że powstał ruch społeczny, o nazwie „Ruch Narodowy”.




a na drzewach zamiast liści...
http://www.tvn24.pl/kropk...tko,288294.html
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-13, 09:37   

Trochę zdjęć i jakże ciekawych komentarzy - KLIK.


I jeszcze jedna porcja zdjęć i film - KLIK.



W Święto Niepodległości KIBOLE zrobili sobie ustawkę w WARSZAWIE - żenada...

kibole.jpg
Plik ściągnięto 53 raz(y) 53,5 KB

_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-13, 10:03   

Jaro wrzuć zdjęcia i filmik bo dwa ostatnie linki na stronie nie działają (działają ale odsyłają na płatną stronę)
 
   
Maciej 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
EWI w Sercu



Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 1155
Piwa: 5/6
Skąd: EWI-OOL
Wysłany: 2012-11-13, 13:31   

Jaro napisał/a:
żenada...


Żenada to jest to że moderator tak chce dowalić marszowi że wkleja linka i zdjęcie z zeszłego roku !!!








bonusik na koniec ...biedniusia policja .
_________________
Jeśli pozwolisz, by robactwo się rozmnożyło, rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać.
Antoine de Saint-Exupery
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
narodowiec 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 212
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-13, 13:55   

Jaro napisał/a:
Trochę zdjęć i jakże ciekawych komentarzy - KLIK.


I jeszcze jedna porcja zdjęć i film - KLIK.



W Święto Niepodległości KIBOLE zrobili sobie ustawkę w WARSZAWIE - żenada...


Skompromitowałeś się chłopie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-13, 17:33   

Jaro, szkoda prądu na dyskusję z chuliganami (bo nawet narodowcami nie można ich nazwać). Dla tych idiotów największym patriotą jest ten, kto głośniej drze morde, mocniej przywali policjantowi czy też ma największą flagę.
narodowiec, w temacie o kibolach na EURO wrzuciłem ci link do kolegów z branży, których szuka policja. Może odnajdziesz tam znajome - jak to nazywasz - mordki.
I jeszcze jedno - jak tacy patrioci mogą jeść w McDonaldzie? Powinni raczej znaleźć jakiś lokal z tradycyjną kuchnią polską. Pierogi (byleby nie ruskie) i barszcz (byleby nie ukraiński) a nie hamburgery i cola :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 35
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2012-11-13, 18:13   

Taki Mc Donald's napędza gospodarkę bardziej, niż mały sklep z pierogami. Ale pewnie nie muszę Ci tego tłumaczyć.

A mam pytanko - podczas obalania komunizmu ponad 20 lat temu wszystkie protesty i marsze były bezkonfliktowe? Tak pytam...
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-13, 18:49   

Nie wiem, może mam złe wrażenie, ale odbieram to tak, jakbyście przez pryzmat grupy chuliganów (nie ważne czy kiboli czy lewaków czy innej hołoty) oceniali cały marsz, w którym szło kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Ludzi którzy w ogromnej części nawet nie identyfikują się specjalnie z ONR-em, środowiskami stricte narodowymi, czy kibicowskimi. Ot po prostu, chcieli wspólnie zamanifestować w ten sposób radość, dumę, szczęście, może po prostu dzielić ten dzień z innymi...

Zamieszki, które spowodowały straty wyliczone na 20tys zł i w czasie których zatrzymano 176 osób nie powinny rzucać aż tak wielkiego cienia na ten marsz. Tym bardziej że organizatorzy raczej nawoływali do uspokojenia sytuacji...

Jestem raczej daleki od tego żeby obwiniać Policję, ale funkcjonariusz rzucający racą w tłum cywilów z pewnością nie pomógł rozładować napięcia. A jeszcze bardziej absurdalne jest tłumaczenie p. Sokołowskiego, który twierdzi, że funkcjonariusz działał w obronie własnej (dla tych którzy nie widzieli filmu - widać na nim, jak policjant podchodzi kilka metrów do racy leżącej na ziemi przed kordonem, podnosi ją i rzuca w tłum).
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-13, 19:07   

ourson, ja marsz oceniam w miarę OK, w przeciwieństwie do zachowania chuliganów w nim uczestniczących. A to co wypisuje narodowiec raczej niewiele ma wspólnego z samym marszem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Świstek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 379
Piwa: 2/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-13, 19:16   

Niezła relacja, taka nawiązująca do poetyki "TMK" :D Dobre wzorce to podstawa, będzie z niego Kapuściński albo chociaż Hugo-Bader.
Pan Zawisza powiedział wczoraj u Lisa, że w tym marszu szli rycerze RP. Myślę, że mamy zaszczyt gościć na forum Wincentego Kadłubka tego pochodu. Dobrze chociaż, że w niedzielę - jak pisze forumowicz - skończyło się tylko na obaleniu flaszki.
A suche fakty są takie: 176 zatrzymanych policjantów i dwudziestu dwóch rannych Niemców, zaś samo wydarzenie spowodowało wysyp specjalistów. Po fachowcach od katastrof lotniczych, piłki czy formuły jeden, przyszedł czas na tych od policyjnych technik. Cieszy fakt, że otaczają mnie prawdziwi ludzie renesansu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2012-11-13, 19:20   

W niedzielne popołudnie wybrałem się na spacer po centrum Warszawy, nie uczestniczyłem w żadnym z marszów. Najbardziej urzekły mnie obrazki starszych ludzi biorących udział w marszu niepodległości wraz z młodzieżą wszechpolską. Wystraszeni, zagubieni, zupełnie nie wiedzieli, gdzie są, co robią oraz jak z miejsca w którym się znaleźli wyjść :D Strzały, wybuchy, krzyki, kamienie oraz kosze nad głowami. Za rok 11 listopada, większość z nich zapewne spędzi w domu. Jeśli dożyją.
Wracam do domu, włączam TV. Tutaj szaleje bohater Komorowski. Wiwatuje i macha rękami, jakbyśmy tą niepodległość dopiero co wczoraj odzyskali. Jego koledzy patrzą się na niego jak na wariata. Definitywnie coś musiał wypić lub był samym sobą.. Tak długi okres czasu jest prezydentem, ale jeszcze go nie rozgryzłem. Tymczasem w innych częściach Warszawy, ludzie z powodu rocznicy odzyskania niepodległości walą się po pyskach.
Jeszcze jedno. Tak wystraszonych policjantów jeszcze nigdy nie widziałem.. Bać się było czego, mając za dowódców podobnych kretynów, większość z nas wyglądałaby podobnie.
Generalnie spodziewałem się większej demolki, jednak jak widać, Polakom jeszcze nie żyje się tak źle. Jeszcze ich, jak to mówią wszechpolscy, Unia do końca nie wykorzystała. Szkoda, że większość z tych ludzi nie bierze pod uwagę tego, że gdyby nie UE to dzisiaj zarabialiby połowę mniej. O ile pracowaliby gdziekolwiek. Wystarczy spojrzeć na statystyki. Toż to nawet PiS (niby) chciał wejść do UE :D Nawiązując do PiS-u. Myślałem, że lepiej wykorzystają swoją szansę na zrobienie przewrotu, ale albo im nie wyszło, albo w ogóle nie mieli zamiaru go robić. Następna okazja w przyszłym roku, bo już chyba żadnych uroczystości patriotycznych (włączając Smoleńsk 2010) :grin: nie mamy w tym roku ?
_________________

Ostatnio zmieniony przez hiszpan 2012-11-13, 19:22, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Roj
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-13, 19:22   

hajen napisał/a:
Taki Mc Donald's napędza gospodarkę bardziej, niż mały sklep z pierogami. Ale pewnie nie muszę Ci tego tłumaczyć.

A mam pytanko - podczas obalania komunizmu ponad 20 lat temu wszystkie protesty i marsze były bezkonfliktowe? Tak pytam...


A co wy chcecie obalać ??? :042:
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-13, 20:34   

Wszelkim zamieszkom pewnie winna pyta!
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
narodowiec 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 212
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-13, 20:40   

ourson napisał/a:
Jestem raczej daleki od tego żeby obwiniać Policję,

W pierwszej kolejności trzeba obwinić tych, którzy wydali takie rozkazy, dopiero potem ZOMO.
red napisał/a:
w przeciwieństwie do zachowania chuliganów w nim uczestniczących.

Gdyby nie zostali sprowokowani, zaistniała sytuacja nie miałaby miejsca.
Świstek napisał/a:
Niezła relacja, taka nawiązująca do poetyki "TMK" :D

No, no dzięki za uznanie. Już na kilku kibolskich portalach została puszczona. :D
hiszpan napisał/a:
Wystraszeni, zagubieni, zupełnie nie wiedzieli, gdzie są, co robią oraz jak z miejsca w którym się znaleźli wyjść

W jaki sposób okazywali swój strach i zagubienie? Trzęsły im się ręce, powiększyły źrenice i podskoczyło tętno? A zagubienie okazali mocno przewracającymi się gałkami ocznymi?
hiszpan napisał/a:
Za rok 11 listopada, większość z nich zapewne spędzi w domu.

Twoje niedoczekanie :smile:
hiszpan napisał/a:
Następna okazja w przyszłym roku, bo już chyba żadnych uroczystości patriotycznych (włączając Smoleńsk 2010) :grin: nie mamy w tym roku ?

Jak to nie ma? Przecież przed wami 13 grudnia, jak mogłeś zapomnieć? :shock:
red napisał/a:
Dla tych idiotów największym patriotą jest ten, kto głośniej drze morde, mocniej przywali policjantowi czy też ma największą flagę.

Chyba ustawię to jak podpis, albo przynajmniej opis na gg. :D

PS. "Straż Marszu Niepodległości" spisała się na medal! https://www.youtube.com/w...d&v=vAxFKeqbD48


lewactwo "zieje ogniem" hahaha http://www.youtube.com/wa...d&v=ODFHONO-sxw
i elokwentne sprowadzenie Stokrotki do parteru :D http://www.youtube.com/wa...player_embedded
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2012-11-13, 21:17   

narodowiec napisał/a:
hiszpan napisał/a:
Wystraszeni, zagubieni, zupełnie nie wiedzieli, gdzie są, co robią oraz jak z miejsca w którym się znaleźli wyjść

W jaki sposób okazywali swój strach i zagubienie? Trzęsły im się ręce, powiększyły źrenice i podskoczyło tętno? A zagubienie okazali mocno przewracającymi się gałkami ocznymi?


Widać, że byłeś :grin: Wszystko co wymieniłeś.

narodowiec napisał/a:
hiszpan napisał/a:
Za rok 11 listopada, większość z nich zapewne spędzi w domu.

Twoje niedoczekanie :smile:


Widać u Ciebie wolę walki :D Polska krew :!: :smile:

narodowiec napisał/a:
hiszpan napisał/a:
Następna okazja w przyszłym roku, bo już chyba żadnych uroczystości patriotycznych (włączając Smoleńsk 2010) :grin: nie mamy w tym roku ?

Jak to nie ma? Przecież przed wami 13 grudnia, jak mogłeś zapomnieć? :shock:


Przed nami, czyli kim ? Osobiście nie uważam żadnych świąt, także pomyliłeś się patrioto.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW