R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Marsz niepodległości 2012
Autor Wiadomość
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-12, 12:26   

Morgoth napisał/a:
Takowych nie posiadam (kolegów).

Morgoth napisał/a:
Nigdy do takiego miana nie aspirowałem.


Nie miałem na myśli ciebie tylko wykonawcę tego gniota. 8)
 
   
Morgoth 
Przyjeżdża na zakupy
Nadworny Hejter



Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 483
Piwa: 3/1
Skąd: Parcice / Wrocław
Wysłany: 2012-11-12, 12:28   

On także.
_________________
Bij czerwonych, aż zbieleją, bij białych, póki nie poczerwienieją!
N. I. Machno
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
armani 
Słyszał o Wieluniu
armani


Dołączył: 10 Lis 2012
Posty: 19
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Pajęczno
Wysłany: 2012-11-12, 13:09   

narodowiec napisał/a:
Było godnie! Bylo godnie! Na dniach relacja i zdjęcia.

20 tys. wg. polsatów i tefałenów
Obrazek


taaaaaa....
http://www.youtube.com/watch?v=AXqVp89bwSI
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 35
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2012-11-12, 13:19   

Gregg Sparrow napisał/a:
Chociażby o powyrywanych koszach na śmieci, zerwanym bruku, odszkodowaniach dla rannych policjantów itd.


O. To dziwne. Stałem rano na tym bruku, czekałem na tramwaj, betonowe kosze też stały, tam gdzie miały stać, brudno jak co dzień :P . Ale może coś w telewizji z tej kamery na PKiN widzieli :) .

A odszkodowania dla policjantów - hmm, jak się ubiera gościu w kominiarę i z petardami wbiega w tłum, to trudno, żeby wpierdziel nie dostał :D .
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
WIDZEWSKI W(7)N 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 65
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: WIDZEWSKI WIELUŃ
Wysłany: 2012-11-12, 14:14   

http://www.youtube.com/watch?v=h71NBPwRZ-4

chuligany w kominiarkach
_________________
https://www.facebook.com/...8607&fref=photo
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-12, 14:15   

http://www.pap.pl/palio/h...kSum=-948130995
Taki szybki bilnas. Te sto kilkadziesiąt osób zostało zatrzymane za śpiewanie pieśni patriotycznych :D


hajen napisał/a:
A odszkodowania dla policjantów - hmm, jak się ubiera gościu w kominiarę i z petardami wbiega w tłum, to trudno, żeby wpierdziel nie dostał

To znaczy że jak strażak idzie do pożaru to też musi się poparzyć (bo po co się wpierdzielał w pożar)?
Praca w prewencji polega na tym żeby rozpędzić zadymiarzy, a jak ktoś podniesie rękę na policjanta to powinien iść siedzieć i to nieważne z jakiej opcji się wywodzi.
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-12, 14:26   

Biedni patrioci... I ta niedobra policja :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 35
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2012-11-12, 15:00   

Gregg Sparrow napisał/a:
To znaczy że jak strażak idzie do pożaru to też musi się poparzyć (bo po co się wpierdzielał w pożar)?
Praca w prewencji polega na tym żeby rozpędzić zadymiarzy, a jak ktoś podniesie rękę na policjanta to powinien iść siedzieć i to nieważne z jakiej opcji się wywodzi.


Mam nadzieję, że rozróżniasz strażaka od podpalacza :)
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-12, 15:10   

hajen napisał/a:
Mam nadzieję, że rozróżniasz strażaka od podpalacza

W przenośni to zadymiarze są podpalaczami.
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-12, 16:24   

hajen napisał/a:
O. To dziwne. Stałem rano na tym bruku, czekałem na tramwaj, betonowe kosze też stały, tam gdzie miały stać, brudno jak co dzień . Ale może coś w telewizji z tej kamery na PKiN widzieli .


A to widziałeś???
http://wiadomosci.onet.pl...l#photo13094981
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 35
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2012-11-12, 16:35   

Gregg Sparrow napisał/a:
hajen napisał/a:
O. To dziwne. Stałem rano na tym bruku, czekałem na tramwaj, betonowe kosze też stały, tam gdzie miały stać, brudno jak co dzień . Ale może coś w telewizji z tej kamery na PKiN widzieli .


A to widziałeś???
http://wiadomosci.onet.pl...l#photo13094981


Nie! To fotki z tego roku? Powiem szczerze, że jestem w szoku. Jechałem po 22 tamtędy i nie było takiego burdelu, dzisiaj rano też było czysto :O

Bez kitu, albo ktoś tu manipuluje fotkami, albo Zakład Oczyszczania Miasta spisał się na medal :!:
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-12, 16:37   

To policja sprowokowała zapewne tym, że się pojawiła na marszu.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
armani 
Słyszał o Wieluniu
armani


Dołączył: 10 Lis 2012
Posty: 19
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Pajęczno
Wysłany: 2012-11-12, 16:59   

Ferbik napisał/a:
To policja sprowokowała zapewne tym, że się pojawiła na marszu.


no co Wy???!!
Przecież było "GODNIE!!"

narodowiec, godnie czego?;>
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
narodowiec 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 212
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-12, 22:27   

Z Wielunia do Warszawy tego dnia wybieramy się w 3 samochody. Podróż mija nam bez komplikacji, po drodze mijamy wiele autokarów i busów zmierzających w tym samym kierunku. Na wielu stacjach widoczne mordeczki z innych miast, które tak samo jak my, jadą zamanifestować swój patriotyzm i godnie uczcić odzyskanie po 123 latach przez Polskę Niepodległości. ” Oni ginęli myśląc o Tobie, Ty żyjąc pamiętaj o nich.” Na miejscu z Dworca Centralnego odbieramy mordeczki z Sieradza i zwartą grupą próbujemy dostać się na Plac Bankowy, gdzie zaplanowana była zbiórka kibiców. Niestety nie jest nam to dane, z racji tego, że policja ponad tysięczną grupę oddziela szczelnym kordonem. Po drodze mijamy dwóch antyfaszystów z tzw. Antify lecz nie są zainteresowani „wymianą argumentów”. Nie oglądając się za siebie, udajemy się do Mc Donald’s na małą szamę, aby uzupełnić niedobór składników odżywczych spowodowanych długą i męczącą podróżą.
Na blisko godzinę przed planowanym startem udajemy się na miejsce zbiórki , gdzie „Nieznani Sprawcy” rozpalają sobie małe ognisko z unijnej szmaty. Z minuty na minutę tłum gęstnieje, na wietrze trzepocze morze biało-czerwonych flag, celtyków czy Mieczyków Chrobrego. Widać cale rodziny, kobiety, dzieci, osoby starsze. W tłumie dobrze widoczni są kibice, praktycznie non stop odpalana jest jakaś pirotechnika, przy asyście skandowanych haseł.
Gdy już wyruszyliśmy, spokojnie sobie idąc, nagle dochodzi do jakże nam znanej choćby z piłkarskich stadionów, policyjnej prowokacji… Nie awanturujący się, spokojnie idący tłum, nie wiedzieć czemu nagle jest zatrzymany przez kordon policji… Zapodający hasło S. apeluje do tłumu, aby zachowali spokój i nie dali się sprowokować. Niestety, dochodzi do małego dymu z ZOMO, który został celowo sprowokowany przez zamaskowanych policjantów. To była tylko iskra, a wszystko potoczyło się już samo… Policja jest zagrzewana do boju, przez jakiegoś ZOMOwca, która zadawał hasła m.in. „nie pozwólcie, aby opluwano polski mundur” . Co przyniosło efekt . Powiem szczerze, że nigdy nie widziałem takiej eskalacji agresji ze strony policji. W tłum, gdzie rzekomo byli sami chuligani, zostaje wpuszczona ogromna ilość gazu, cały tłum się cofa (wtedy przeszło mi przez myśl, że padną trupy, ktoś zostanie stratowany…, na szczęście moje obawy się nie potwierdziły), po czym dochodzi do szarży ZOMO, która nie patrząc, wali pałami na oślep, w kobiety czy dzieci. Sytuacja stała się bardzo napięta, w tym momencie się pogubiliśmy, na szczęście szybko odnajdując. ZOMOwiec, który zagrzewał swoich towarzysz do walki , zaczyna nawijać, żeby „manifestację opuściły kobiety w ciąży, posłowie, osoby z immunitetem.. bla, bla, bla”. W tym monecie na 80% byłem przekonany, że manifestacja zostanie rozwiązana. Na szczęście moje obawy się nie potwierdziły i po około 25 minutach zostało ogłoszone, że ruszamy w dalszą drogę w kierunku pomnika Romana Dmowskiego.
Dalsza część trasy przebiegała w kapitalnej atmosferze. Na trasie marszu spotykamy wiele znajomych mordeczek m.in. z GKSu Bełchatów, Widzewa Łodź, czy Motoru Lublin. Po czym tradycyjnie się gubimy, aby następnie odnaleźć na Agrykoli. Tam słuchamy przemówienia i z radością przyjmujemy do wiadomości, że powstał ruch społeczny, o nazwie „Ruch Narodowy”. Po zakończeniu ruszamy w drogę powrotną tradycyjnie się gubiąc. :D Wracając spotykamy mordeczki ze Śląska Wrocław, chwilę z nimi rozmawiając, po czym ruszamy w poszukiwaniu jakiegoś pierwszego lepszego monopolowego… :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-13, 06:48   

No właśnie, czyli jednak wszystkiemu winna jest POLICJA! TFU, to znaczy ZOMO :roll:
HEHE jak to fajnie brzmi: my tu sobie spokojnie idziemy a tu nagle napada na nas ZOMO. Jeden z nich to aż mi z jednej ręki kamień wytrącił a z drugiej bejzbola. To zwykły prowokator! :twisted:
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW