R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Mrówek
2014-11-18, 23:36
Informacje
Autor Wiadomość
agatob 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 02 Sty 2012
Posty: 262
Piwa: 22/16
Skąd: z okolic Wielunia
Wysłany: 2013-01-28, 12:58   

Mrówek napisał/a:
Uwaga kierowcy! Od poniedziałku jadąc na Sieradz czeka was objazd pod Złoczewem
Od poniedziałku na kierowców czekają utrudnienia na trasie Wieluń - Sieradz. W związku z budową na trasie S8 wiaduktu, przechodzącego przez drogę wojewódzką, zablokowany zostanie kilkukilometrowy odcinek drogi pod Złoczewem. Objazd tego odcinka będzie zorganizowany poprzez drogę gminną przez miejscowość Broszki. Droga zostanie zamknięta dla ruchu w poniedziałek około południa.
Info: Radio ZW


Niestety nie jest to prawdziwa informacja. Zamknięty zostaje odcinek drogi z miejscowości Stolec w kierunku Złoczewa w związku z budową wiaduktu WS-15 na drodze powiatowej (objazd przez Broszki). Droga Wieluń - Złoczew w najbliższym czasie będzie przejezdna normalnie. Szkoda, że RZW podaje takie błędne informacje.
_________________
Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber beim Universum bin ich mir nicht ganz sicher.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2013-02-05, 19:44   

Czytelniku: dostęp do ibuków za darmo przez miesiąc

Czytelnicy Biblioteki Pedagogicznej w Sieradzu oraz jej filii w Łasku, Poddębicach, Pajęcznie, Wieluniu, Wieruszowie i Zduńskiej Woli będą mogli przez najbliższy miesiąc korzystać bezpłatnie z pokaźnego zbioru elektronicznych książek, tzw. ibuków.

To dzięki uruchomieniu przez placówkę od 1 lutego testowego, darmowego dostępu do książek z oferty Wydawnictwa Naukowego PWN w wersji on-line. Czytelnicy do wyboru mieć będą 4.746 tytułów z zakresu nauk społecznych, humanistycznych, ekonomicznych oraz literatury pięknej dostępnych w bazie Ibuk Libra.
Jak informuje wicedyrektor BP w Sieradzu Joanna Piotrowska, test potrwa do pierwszego marca. Wszyscy zainteresowani korzystaniem z elektronicznych książek w ramach Ibuk Libra zapraszani są do właściwej biblioteki, by uzyskać indywidualny kod PIN do zdalnego logowania w sieci.
Info:Dziennik Łódzki
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-15, 21:37   Cyfryzacja - uwaga na oszustów

Cytat:
Trwający obecnie proces cyfryzacji telewizji naziemnej jest okazją do uaktywnienia się oszustów podających się za przedstawicieli operatorów oferujących usługi w zakresie dostrajania odbiorników bądź tych, którzy będą proponować po atrakcyjnych cenach urządzenia do odbioru telewizji cyfrowej. Niestety korzystając z takich okazji , po wpłaceniu zaliczki możemy nigdy nie doczekać się właściwego urządzenia dlatego lepiej kupować w sprawdzonych sklepach. Fałszywi akwizytorzy powołując się na nieprawdziwe informacje mogą także nakłaniać, zwłaszcza osoby starsze, do podpisywania nowych umów abonamentowych, rzekomo niezbędnych do odbioru telewizji cyfrowej. Pierwsze wyłączenia sygnału analogowego nastąpiły w listopadzie 2012 roku. W województwie łódzkim będzie to następowało czterech etapach:I etap – 19 marca, II etap-22 kwietnia, III etap-20 maja, IV etap – 17 czerwca 2013 roku.
W związku z takimi zagrożeniami Policja włącza się w kampanię informacyjną, ze szczególnym naciskiem na prewencję kryminalną. Policjanci za pośrednictwem mediów ale i podczas bezpośrednich spotkań głównie z seniorami apelują, aby z rozwagą podchodzić do promocyjnych ofert zakupów i podpisywania jakichkolwiek umów. Najbardziej narażoną grupą osób są ludzie starsi, samotnie mieszkający, którzy mogą stać się łatwym celem naciągaczy dlatego rozmawiajmy na ten temat z naszymi najbliższymi i wyczulajmy na zagrożenia.
Więcej informacji na: www.cyfryzacja.gov.pl"

Źródło: KPP w Wieluniu


mapa_telewizja.jpg
Plik ściągnięto 291 raz(y) 94,21 KB

_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2013-03-04, 23:58   

Powołano skład Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego
Podczas pierwszego spotkania organizacji pozarządowych odbywającego się w dniu 27 lutego 2013 roku w Starostwie Powiatowym w Wieluniu powołano pozarządową część składu Rady Działalności Pożytku Publicznego w Wieluniu.

Skład Powiatowej Rady Pożytku Publicznego w Wieluniu

1.Baranowska Daniela - Fundacja na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego,
2.Borkowska Paulina Aleksandra - Fundacja Na Rzecz Zwiększania Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży w Ruchu Drogowym "Jestem widoczny- jestem bezpieczny",
3.Caban Elżbieta - Stowarzyszenie osób z problemem choroby nowotworowej i ich rodzin w Wieluniu "PO PROSTU ŻYJ",
4. Romualda Czyż - Stowarzyszenie Wieluńskich Działkowców,
5.Dereniowska Mirosława - Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Ziemia Wieluńska",
6.Gierak Marzena - Chrześcijańska Służba Charytatywna Filia w Wieluniu,
7.Olejnik Maciej - Stowarzyszenie "Poplon",
8.Sobociński Jerzy - Stowarzyszenie Historyczne Bataliony Obrony Narodowej.

W kompetencjach Rady znajduje się opiniowanie projektów strategii rozwoju powiatu, a w szczególności:
- opiniowanie projektów uchwał i aktów prawa miejscowego dotyczących sfery zadań publicznych, o których mowa w art. 4 ustawy, współpracy z organizacjami pozarządowymi,
- wyrażanie opinii w sprawach dotyczących funkcjonowania organizacji pozarządowych,
- udzielanie pomocy i wyrażanie opinii w przypadku sporów między organami Powiatu Wieluńskiego, a organizacjami pozarządowymi,
- wyrażanie opinii w sprawach dotyczących zadań publicznych, w tym zlecania tych zadań do realizacji przez organizacje pozarządowe.

Pierwsze spotkanie całej Rady przewidziane jest na połowę kwietnia 2013 roku.

Info: Starostwo Powiatowe w Wieluniu/ A. Borkowska

Autor - Starostwo Powiatowe w Wieluniu.jpg
Plik ściągnięto 239 raz(y) 231,06 KB

_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2013-03-05, 21:09   

Widocznie szczęśliwe

Uczniowie szkół podstawowych z Pątnowa, Popowic i Grębienia uczestniczyli w dniu 1 marca 2013 roku w spotkaniu pt. „Jestem widoczny – jestem bezpieczny”.
W miniony piątek ponad 200 dzieci zebrało się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Pątnowie, by wysłuchać szkolenia na temat bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym.
Spotkanie zorganizowane przez Fundację „Jestem widoczny – jestem bezpieczny” oraz partnerów Komendę Powiatową Policji w Wieluniu oraz Urząd Gminy Pątnów otwiera udział dzieci i młodzieży z gminy Pątnów w aktywnych działaniach mających na celu zwiększenie ich bezpieczeństwa na drogach i wykreowanie mody na odblaski.
Doskonale przygotowaną prelekcję z zangażowaniem młodej publiczności przeprowadził asp. Waldemar Kozera rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu. Dzieciakom podobała się interakcja z prowadzącym dlatego chętnie brali udział w odgrywanych scenkach, np. przechodzenia przez jezdnię czy podróży samochodem bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Zwieńczeniem szkolenia było wręczenie wszystkim obecnym dzieciom kamizelek odblaskowych, które od tego momentu obiecały nosić.
Bezpieczeństwo naszych uczniów i świadomość zagrożeń jest niezwykle ważna dlatego, jak mówił zastępca Wójta Gminy Pątnów Andrzej Mazur , przystąpiliśmy do projektu Fundacji. W kolejnych tygodniach kamizelki otrzymają uczniowie szkół podstawowych w Dzietrznikach, Załęczu Małym i Wielkim.
– Ciszymy się, że przybywa nam odblaskowych dzieci . Mali mieszkańcy gminy Pątnów dołączają do grona wyedukowanych młodych ludzi , którzy nosząc kamizelki odblaskowe przyczynią się do osiągania naszych celów: zwiększenia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w ruchu drogowym – mówi Paulina Borkowska, prezeska Fundacji.
W projekcie Fundacji „Jestem widoczny – jestem bezpieczny” uczestniczą dzieci ze szkół podstawowych, które dzięki urzędom, przedsiębiorstwom i osobom społecznie odpowiedzialnym dostają szansę spokojnego i radosnego dzieciństwa.


Info:
Fundacja „Jestem widoczny – jestem bezpieczny”
www.widoczny-bezpieczny.pl

Odblaski.jpg
Plik ściągnięto 224 raz(y) 102,37 KB

_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2013-03-10, 12:32   

Bezpłatna mammografia w technologii cyfrowej w dn. 25 i 26 marca 2013 r. Plac Legionów w Wieluniu. Zapisy i infolinia 42 254 64 10 lub 517 544 004. Zapraszamy kobiety w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie wykonywały bezpłatnego badania.
NZOZ MEDICA Centrum Nowoczesnej Diagnostyki

badania.jpg
Plik ściągnięto 161 raz(y) 104,22 KB

_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Ostatnio zmieniony przez Mrówek 2013-03-11, 21:50, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2013-03-11, 21:29   

Deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi
LINK
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-14, 09:16   

Dodatkowy dzień targowy w Wieluniu.
Radio Ziemi Wieluńskiej napisał/a:
Oprócz wtorków i piątków wieluńskie targowisko będzie czynne także w soboty i to już od tej najbliższej. Kto chwali tę decyzję, a kto nie?
Zadowoleni z dodatkowego dnia targowego są kupujący, bo jak mówią, w ciągu tygodnia nie zawsze mają czas, by zrobić zakupy na targu:

- Jeśli ktoś pracuje w tygodniu, to w soboty będzie mógł sobie zrobić zakupy na targu.
- Wiele osób pracuje i akurat w soboty mają wolne i pasuje im.


Gorzej z optymizmem wśród sprzedawców. Nie wróżą powodzenia tej decyzji w najbliższym czasie. Dwa dni targowe pod rząd nie są potrzebne - sugerują i tłumaczą, dlaczego większość z nich nie będzie przyjeżdżać do Wielunia w soboty:
- Można spróbować, ale uważam, że nie ma sensu, bo wtorek i piątek to już jest cienko. Myślę, że ciężka sprawa będzie, jeśli chodzi o soboty. Gdyby to było wcześniej wprowadzone, to mogłoby coś z tego być.
- Jeżdżę do Kłobucka i soboty mi tu nie odpowiadają. Trudno będzie tutaj to rozwinąć w soboty. Nie wszyscy klienci wiedzą o tym. Te dwa dni w tygodniu to jest wystarczająco, bo kto ma przyjść w piątek, ten przyjdzie w piątek. Chyba, że zlikwidują rynek w piątek i dopiero w sobotę będzie to funkcjonowało. Handlarze mają opłacone stanowiska gdzie indziej.
- Nie przyjadę w sobotę. Jest w Wieruszowie targ, wkoło jest dużo targów w sobotę, dlatego nikt wam tu nie przyjedzie. Opłaty macie duże, nie wiem, kto wam tu przyjedzie. Będą pustki na pewno. To jest nowość, żeby to weszło w życie, musi trochę potrwać. Tak że skórka za wyprawkę się nie opłaca.
- W soboty nie, dlatego że jeździmy do Praszki i jesteśmy zainteresowani Praszką, a co będzie w dalszej perspektywie, to zobaczymy. Uważam, że trochę piątek na tym straci.


Czas pokaże, czy dodatkowy dzień targowy w Wieluniu zostanie utrzymany, czy może okaże się, że jest zbędny. W sobotę targowisko będzie czynne, tak jak we wtorki i piątki, od 5.00 do 16.00.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2013-03-15, 22:53   

Tej wiosny wszyscy uczniowie szkół podstawowych w gminie Pątnów będą widoczni i bezpieczni na drogach.

Odblaskowa gmina

Gmina Pątnów zadbała o bezpieczeństwo swoich najmłodszych 413 mieszkańców, którzy w ciągu dwóch tygodni marca 2013 roku uczestniczyli w projekcie „Jestem widoczny – jestem bezpieczny” realizowanym przez Fundację „Jestem widoczny – jestem bezpieczny”.

W ramach podjętych działań szkoły podstawowe w Pątnowie, Popowicach, Grębieniu,
Dzietrznikach, Załęczu Małym i Załęczu Wielkim zorganizowały i przeprowadziły konkursy związane z bezpieczeństwem i profilaktyką uzależnień. Zwieńczeniem każdego konkursu była extra lekcja wychowania komunikacyjnego prowadzona przez asp. Waldemara Kozerę przedstawiciela uczestniczącej w projekcie Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu. Na zakończenie każdy uczeń otrzymał na własność kamizelkę odblaskową.

- Uważam, że przystąpienie do projektu to świetna inwestycja. Jestem przekonany, że nauka, którą dzieci otrzymały będzie procentować. Życzę wszystkim by codziennie robili użytek z otrzymanych kamizelek dając jednocześnie przykład innym – podsumował projekt na spotkaniu w Załęczu Małym Sekretarz Gminy Pątnów Andrzej Mazur.

Fundacja „Jestem widoczny – jestem bezpieczny” działa na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w ruchu drogowym , stale poszerza zasięg swego oddziaływania obejmując kolejne gminy i powiaty województwa łódzkiego. – Nasza praca to przede wszystkim edukacja, która pozytywnie wpływa na świadomość zagrożeń czyhających na najmłodszych, niechronionych użytkowników dróg. Dokładamy wszelkich starań, by informacja jaką pozyskują dzieci na spotkaniach z policją miała
szansę zaistnieć w realnym świecie w postaci zakładanej na ich plecy kamizelki odblaskowej. Jestem zadowolona, że wspólnie z osobami i podmiotami społecznie odpowiedzialnymi wyposażyliśmy w kamizelki kolejnych czterysta dzieci, które poznały wagę bycia odblaskowym przed, a nie po fakcie zagrażającym ich życiu i zdrowiu. Pragniemy być obecni w życiu każdej szkoły, która wzięła i weźmie udział w naszych projektach tworząc nową MODĘ NA ODBLASKI – mówi Prezeska Fundacji Paulina
Borkowska.

Wszystkie szkoły gminy Pątnów wykazały się ogromną inicjatywą w zorganizowaniu swego udziały w projekcie. – Pomysł jest wspaniały, a my identyfikujemy się z jego założeniami zgłasza, że sprawa bezpieczeństwa uczniów jest dla nas priorytetem – potwierdza przychylność projektowi „Jestem widoczny – jestem bezpieczny” Dyrektorka Szkoły Podstawowej w Dzietrznikach Katarzyna Środa.

W 2012 roku według danych Komendy Głównej Policji odnotowano w województwie łódzkim 1070 wypadków z udziałem pieszych (21% wszystkich wypadków), w których zginęło 106 osób (36% wszystkich śmiertelnych ofiar). Piesi są więc bardzo liczną grupą ofiar, a w kolizji z pojazdem są narażeni na znacznie większe niebezpieczeństwo niż kierujący.

Mając świadomość tych statystyk, ich tragiczności i braku szans pieszego podczas kolizji z pojazdem, mówimy o promowaniu dobrych praktyk i nawyków zwiększających szansę pieszych na drodze. Jedną z najważniejszych zasad jest dbanie o widoczność przez posiadanie odblaskowych elementów.

Światła mijania oświetlają drogę najwyżej na 40-50 metrów. Kierowca ma szansę zauważyć pieszego lub rowerzystę, ubranego na ciemno i bez żadnych odblasków dopiero 20-30 metrów przed samochodem. Jeżeli samochód jedzie z prędkością 100 km/h pokona ten dystans w sekundę, w tym czasie nie zdąży nawet rozpocząć hamowania.

Elementy odblaskowe na nieoświetlonej drodze pozwalają zauważyć rowerzystę czy pieszego w światłach mijania samochodu już z odległości 150 metrów. Użycie odblasków, dzięki powstaniu efektu refleksów, zwiększa widoczność rowerzysty czy pieszego w przypadku świateł długich - nawet z odległości jednego kilometra.

Info: Fundacja „Jestem widoczny – jestem bezpieczny”
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2013-03-18, 18:53   

Ogródki na pl. Legionów będą czynne od 20 kwietnia.

ogródki.jpg
w czasie Euro
Plik ściągnięto 185 raz(y) 121,71 KB

_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2013-03-21, 20:53   

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Wieluń Sp. z o.o. uprzejmie informuje podróżnych, że: w soboty i niedziele w miesiącu marcu 2013r. nastąpi zmiana w kursowaniu autobusów. W soboty wykonywane będą następujące kursy:

1. Łagiewniki – odwóz 6.20
2. Złoczew – przywóz na 5.40, odwóz 6.20 i odwóz 14.20
3. Wielgie – przywóz na 5.40, odwóz 6.20 i odwóz 14.20
4. Krzeczów – przywóz na 5.40, odwóz 6.20 i odwóz 14.20
5. Kamion – przywóz na 5.40, odwóz 6.20 i odwóz 14.20
6. Rudniki – przywóz na 5.40, odwóz 6.20
7. Praszka – odwóz 6.20
8. Toplin – przywóz na 5.40, odwóz 6.20
9. Skomlin – przywóz na 5.40, odwóz 6.20
10. Młynisko – odwóz 6.20
11. Wiktorów – odwóz 6.20

Rano w sobotę wszystkie autobusy odjeżdżają o godz. 6.15 spod„Korony” następnie o 6.20 z dworca autobusowego.

Autobus linii 3 – WIELGIE – podstawia się pod KORONĘ i o godz.14.15 przywozi pracowników na dworzec na kursy we wszystkich kierunkach.

W soboty wieczorem i w niedziele – kursy nie będą wykonywane.

Za zmiany – przepraszamy.

Info: PKS Wieluń

pks.jpg
Plik ściągnięto 179 raz(y) 72,38 KB

_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2013-03-30, 12:50   

Bezpłatna mammografia w technologii cyfrowej w dn. 5 kwietnia 2013 r. Plac Legionów w Wieluniu. Zapisy i infolinia 42 254 64 10 lub 517 544 004. Zapraszamy kobiety w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie wykonywały bezpłatnego badania.
NZOZ MEDICA Centrum Nowoczesnej Diagnostyki

badania.jpg
Plik ściągnięto 159 raz(y) 104,22 KB

_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2013-04-12, 11:25   

Nowy informator gminny
Ukazał się pierwszy numer Informatora Gminy Wieluń. Jego tematem głównym jest nowa ustawa śmieciowa i zmiany, jakie czekają mieszkańców od 1 lipca br. Ponadto znajdziecie w nim Państwo informacje o inwestycjach w mieście, realizowanych w gminie programach oraz ciekawych wydarzeniach. W wersji papierowej Informator jest dostępny w Urzędzie Miejskim w Wieluniu oraz w naszych jednostkach organizacyjnych i pomocniczych.
Informator
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2013-04-23, 18:26   

Na skrzyżowaniu Traugutta-Sieradzka przed pasami zapadła się w asfalcie dziura o średnicy około metra. Trwają prace nad usunięciem problemu, a ruchem kieruje policja.

59956_466674606734834_75160223_n.jpg
Plik ściągnięto 137 raz(y) 223,56 KB

_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dislike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 329
Piwa: 19/2
Skąd: hamburg
Wysłany: 2013-04-23, 18:34   

Nic nowego. A fotka z 18 Stycznia co ma wspolnego z tą akcją ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW