Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Gdzie na solarium i do kosmetyczki
Author Message
glizda
Moderator
diablica



Posted:    Gdzie na solarium i do kosmetyczki [ !!! ]

Jest już temat na temat fryzjerów, to może teraz coś na temat kosmetyczek i solarium :D

Ja chodziłam zawsze do Domu urody na ulicę Śląską , ale niestety zlikwidowali się :/

Więc musiałam sobie znaleźć nową kosmetyczkę i nowe solarium (fryzjera do tej pory szukam nowego, ale jeszcze nie znalazłam :/ )

Trafiłam na ulicę Wojska Polskiego i muszę stwierdzić ze jestem zadowolona :)

Jeśli chodzi o solarium maja trzy rodzaje: zwykłe, profilowane i stojące. Jak na razie wypróbowałam to zwykłe i jestem zadowolona.

Kosmetyczka też jest bardzo fajna.

Ogólnie bardzo miła obsługa jest w tym miejscu :)
 
 
Basia
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Posted:     [ !!! ]

[quote="glizda"]Trafiłam na ulicę Wojska Polskiego i muszę stwierdzić ze jestem zadowolona :)

Jeśli chodzi o solarium maja trzy rodzaje: zwykłe, profilowane i stojące. Jak na razie wypróbowałam to zwykłe i jestem zadowolona. [/quote]

też polecam :)

kosmetyczka jest fajna na Młodziezowej koło piekarni Kasia Kita, maseczka z alg jest rewelacyjna
 
 
Panterka
Moderator
żona admina :)



Posted:     [ !!! ]

Jak dla mnie bezkonkurencyjna kosmetyczna jest pani Ela przyjmuje na sadach kolo Mlekoluksa. Co do solarium to calkiem dobre jest w Kleopatrze na ulicy Kopernika.
 
 
akirus
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Posted:     [ !!! ]

polecam zakład na ulicy Zamenhofa, jest tam fryzjer, kosmetyczka i solarium

osobiście nie korzystałam tylko z fryzjera, bo wolę iść do Sylwii w Stodołach, natomiast solarium jest nowiutkie i działa świetnie, zabiegi u kosmetyczki też ok
 
 
puSia
Przejeżdżał przez Wieluń
gentleman <3


Posted:     [ !!! ]

[quote="Panterka"]Jak dla mnie bezkonkurencyjna kosmetyczna jest pani Ela przyjmuje na sadach kolo Mlekoluksa.[/quote]
popieram i polecam również. ;)
 
 
Dominika
WIELUNIAK


Posted:     [ !!! ]

również polecam Panią Elę na SS. :wink:
jeśli chodzi o solarium... w Wieluniu ceny są straszne, ponad 1,2 zł/ min . W Lodzi jakieś 0,8 zł. :wink:
 
 
Basia
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Posted:     [ !!! ]

[quote="Panterka"]Co do solarium to calkiem dobre jest w Kleopatrze na ulicy Kopernika.[/quote]
też tak uważałam dopóki nie poszłam na Wojska Polskiego :D

[quote]jeśli chodzi o solarium... w Wieluniu ceny są straszne, ponad 1,2 zł/ min . W Lodzi jakieś 0,8 zł.[/quote]

na Wojska to jest bodajże za 1zł a to profilowane za 1,2
 
 
glizda
Moderator
diablica



Posted:     [ !!! ]

[quote="Basia"]Panterka napisał/a:
Co do solarium to calkiem dobre jest w Kleopatrze na ulicy Kopernika.

też tak uważałam dopóki nie poszłam na Wojska Polskiego :D [/quote]

To tak jak ja :D przedtem chodziłam na ul. Śląską , ale teraz na Wojska Polskiego i jestem zadowolona :D
 
 
akirus
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Posted:     [ !!! ]

na Zamenhofa też 1,2 zł, ale warto :)

aktywatory po 4 zł
 
 
Syla
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
SuperStar



Posted:     [ !!! ]

Solarium - Wojska Polskiego, stojące 1,10 zł, jest fajowe. O wiele lepsze niż w Kleopatrze. Kosmetyczka też na WP. Sympatycznie i miło.
[quote="Basia"]kosmetyczka jest fajna na Młodziezowej koło piekarni Kasia Kita, maseczka z alg jest rewelacyjna[/quote]
również tak uważam :P
A fryzjer na młodzieżowej k/Gagatka. Nawet gwarancję na fryzury dają :)
 
 
Basia
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Posted:     [ !!! ]

[quote="Syla"]Nawet gwarancję na fryzury dają[/quote]
na 12 miesięcy ??? :D
 
 
Izabela
Przyjeżdża na zakupy
Izabela



Posted:     [ !!! ]

[quote="Syla"]Solarium - Wojska Polskiego, stojące 1,10 zł, jest fajowe. O wiele lepsze niż w Kleopatrze. Kosmetyczka też na WP. Sympatycznie i miło. [/quote]Polecam!!
 
 
martusiek
Przejeżdżał przez Wieluń



Posted:     [ !!! ]

A wypróbował ktos moze nowe solarium na ulicy Popiełuszki (bodajże 13) ???
Jakies wrażenia ?
:)
 
 
Basia
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Posted:     [ !!! ]

ja jeszcze mogę polecić solarium na Św. Barbary (kolo Casyna) pani wydaje karę, gdzie 10te opalanie jest gratis. Solarium ok 1 zł, raczej nie ma kolejek, z zawsze można zarezerwować telefoniczne, poza tym jedno solarium (pewnie jest troszkę słabsze lub starsze, dziewczyny wolą smażyć się na tym mocnym najwidoczniej bo to to jest często wolne) kosztuje 0,70 gr.
miła obsługa i w ogóle polecam
 
 
martusiek
Przejeżdżał przez Wieluń



Posted:     [ !!! ]

mhm..juz którys raz spotykam sie z pozytywnymi opiniami o solarium ze św.barbary :)
..chyba musze isc sprawdzic na własnej skorze..kusi :P

a jakby tak porównac je do tego z wojska polskiego...to gorsze jest czy lepsze ? ( porównując łozka za 1 pln)... :?:
 
 
Basia
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Posted:     [ !!! ]

[quote="martusiek"]a jakby tak porównac je do tego z wojska polskiego...to gorsze jest czy lepsze ? ( porównując łozka za 1 pln)... :?:[/quote]

mi się wydaje, że lepsze, ale nie wiem, dawno nie byłam, a przy ostatniej wizycie łóżko było słabo rozgrzane i może dlatego się zraziłam
 
 
martusiek
Przejeżdżał przez Wieluń



Posted:     [ !!! ]

No nic..to koniecznie muszę wypróbować :)

aa no i dodam jeszcze,ze sprawdzialm juz solarium na ulicy popiełuszki 13 i hmm..twarz opala sie słabiej niz w tym na wojska polskiego,ale lampy "na ciało" są zdecydowanie mocniejsze.
Raz byłam na 6 minut,raz na siedem..a po kazdej wizycie czułam sie tak jak po 12 minutach w innym solarium..wiec ogolnie rzecz biorąc -polecam 8)

ps.cena-1pln/min.
 
 
Panterka
Moderator
żona admina :)



Posted:     [ !!! ]

Ja chodze do solarium na ul. Grabowskiej i tez maja calkiem niezle lampy. Przy zakupie karnetu minuta wynosi 80 groszy.
 
 
martusiek
Przejeżdżał przez Wieluń



Posted:     [ !!! ]

A gdzie to..ta ul.GRABOWSKIEJ :?: :roll:

:P
 
 
Panterka
Moderator
żona admina :)



Posted:     [ !!! ]

Przy ulicy POW, to jest taka uliczka naprzeciwko budowlanki.
 
 
jenusia
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Posted:     [ !!! ]

ja byłam w Wieluniu na ul. Wojska Polskiego i musze przyznać, że mają bardzo dobre lampy w porównaniu do tych na których byłam w Łodzi :)
 
 
martusiek
Przejeżdżał przez Wieluń



Posted:     [ !!! ]

a wiecie moze do której czynne jest to solarium na ul.świetej barbary ?? Chodzi mi dokladnie o sobote (dzis).. :) ??
 
 
AnnBlue
Mieszka pod Wieluniem



Posted:     [ !!! ]

Nie wiem do której jest czynne ale podaje numer telefonu 500 790 748 ;)
 
 
martusiek
Przejeżdżał przez Wieluń



Posted:     [ !!! ]

Dzieki Dzieki :)
 
 
Asiunia
Dojeżdża PKSem



Posted:     [ !!! ]

[quote="Panterka"]Ja chodze do solarium na ul. Grabowskiej i tez maja calkiem niezle lampy. Przy zakupie karnetu minuta wynosi 80 groszy.[/quote]

A ile kosztowało kupienie karnetu? I na czym konkretniej on polega? Masz jakoś wyznaczone regularnie wizyty czy jak?
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group