Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Pizzerie w Wieluniu
Author Message
glizda
Moderator
diablica



Posted:    Pizzerie w Wieluniu [ !!! ]

Zauważylam, że z tematu o cukierni Eden robi sie temat o pizzeriach i pizzy :grin:
Proponuję wrzucać do tego tematu ulubione pizzerie w Wieluniu, opinie o nich, numery telefonów :grin:

Ja niestety znam tylko Wenecję :oops: Tylko tutaj jadłam pizzę. Muszę stwierdzić ,że bardzo dobrą mają :)
 
 
puSia
Przejeżdżał przez Wieluń
gentleman <3


Posted:     [ !!! ]

mi najbardziej smakuje pizza z venecji. moim zdaniem najlepsza w wieluniu.
jadłam też z big buffalo. nie jest najgorsza, choć dobrym smakiem nie zachwyca.
najgorszą pizzą jaką u nas jadłam jest z la spezzi. ale są gusta i guściki.
nr telefonu mam tylko do venecji, a więc podaję:
509501512.
 
 
jenusia
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Posted:     [ !!! ]

Mnie najbardziej samkuje pizza z Edenu, jednak ma duży minus za rozmiar :/ ale nadrabia smakiem i sosami :)
pizza z Venecji również pyszna :)
a za pizze z la specji podziękuję, mnie osobiście nie smakuje i już jej kupuję.
Big buffalo w miarę :)
 
 
Marta
WIELUNIAK



Posted:     [ !!! ]

Z la spezii nie jest zła pizza ;)
Ale i tak najlepsza w edenie.

Dobrą pizze można jeszcze zjeść w TR. W venecji i w starym rynku mi nie smakowała.



Numer do la spezii: (043) 843-50-39
 
 
Panterka
Moderator
żona admina :)



Posted:     [ !!! ]

Z tego co mi wiadomo pizze można jeszcze zjeść w Latakii i w Afrodycie
 
 
akirus
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Posted:     [ !!! ]

Eden i Big Buffalo :P mniam mniam
 
 
Asiunia
Dojeżdża PKSem



Posted:     [ !!! ]

Ja uwielbiam pizze z Latakii :) Jest pyszna ;)
 
 
red
Moderator



Posted:     [ !!! ]

BIG BUFFALO - 843 99 99
 
 
yampress
WIELUNIAK


Posted:     [ !!! ]

ja lubie pizze z venecji :]
 
 
raulmanka
Ma stragan na targu



Posted:     [ !!! ]

a ja zostaję przy TR :D i biały sosik jest przepyszny ;)
poza tym w BB jest dobra i w wenecji też;)
 
 
Mrówek
Moderator



Posted:     [ !!! ]

Ja mialem okazje jesc pizze z La spezia i Eden'u. Najcześciej jadam w pierwszej dlatego sądze, że nie są najgorsze. Chociaż mają zbyt rozwodnione sosy. W Edenie jadlem tylko raz.
 
 
jestsuper
Przyjeżdża na zakupy


Posted:     [ !!! ]

Ostatnio jadłam pizze w Wenecji i sie zawiodłam, oprócz tego, że jak zawsze była przypalona zmniejszyli rozmiary. Kiedyś mała była wielkości talerza, na którym ją podają a teraz... zobaczyłam mały placek pośrodku :? :? :? i oszczędzają coraz bardziej na składnikach. Pizza w Latakii bardzo mi smakowała. W La spezii sosy są rzadkie i niezbyt smaczne w porównaniu z innymi knajpami, ale pizza przyzwoita, cienkie ciasto i całkiem inna niż w reszcie pizzerii.

Big Buffalo nr tel: 43 843 99 99.
 
 
Ewka87
Przyjeżdża na zakupy


Posted:     [ !!! ]

Mnie osobiście najbardziej smakuje pizza z Wenecji, poza tym Eden i TR.
 
 
stokrotka
Słyszał o Wieluniu
...ROCK^^...4ever



Posted:     [ !!! ]

Najlepsza wg. mnie jest w Edenie...szczególnie ta największa mix smaków :P
Co do obsługi to mam wiele zastrzeżeń...bardzo niemiła pani właścicielka, która zamiast przyciągać klientów odstrasza ich swoim zachowaniem...np. kiedyś byliśmy w 6 osób i nie chciała wydać nam 6 talerzy....tylko 4 :shock: po prostu szkoda gadać...to co te 2 osoby miały ze stołu jeść :?: :?: dopiero prośba do kelnerki o dodatkowe talerze poskutkowała :wink:
 
 
hajen
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Posted:     [ !!! ]

Jak wychodze na miasto to na pizze tylko do Edenu (za duuuzo sera, nieprzypalone ciasto, za brak maki na pizzy :D, za swietne sosy) i do Latakii (glownie za mila obsluge i duzy wybor pizzy, dobry wspolczynnik cena/jakosc/rozmiar :) ).

Jak zamawiam na telefon (w sumie to rzadko mi sie zdarza, ale bylem sam w domu przez tydzien, to nie bede gotowal; juz mialem do glizdy isc ^^), to najczesciej z Latakii albo z La Spezii. Kiedys nie lubilem pizzy z La Spezii bo dojezdzala pozno, zimna i taka, jak pisalem wyzej, czyli lekko przypalona i osypana maka dookola (raz mialem tak ze cebula i pieczarki nie byly usmazone tylko surowe i spalone, jakby sie komus bardzo spieszylo). Ale widac, ze pracownicy wzieli sie do roboty, bo ostatnia zamowiona byla po pol godziny od zamowienia, cieplutka i bardzo dobra ;)
 
 
karcia
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Posted:     [ !!! ]

A ja na dzień dzisiejszy najbardziej lubię pizzę z Edenu i Venecji. ;)

Kiedyś bardzo często zaglądałam do La Spezii(czy La Specii -> nie pamiętam jak się pisze :P ), ale przejechałam się na nich.
Po prostu zamówiłam pizzę przez telefon, a kiedy przyjechałam po jej odbiór okazało się, że pomylono zamówienia. Ale nie wszyscy byli o tym przekonani.
Widocznie chciano mnie i moją koleżankę, jak najszybciej zbyć stamtąd,
bo udowadniano nam, że to my zamówiłyśmy taką, a nie inną pizzę.
A wystarczyło tylko przyznać się do błędu.
Pan, który wyjaśniał z nami sprawę trochę pogrążył się wpajaniem, że nie ma żadnej pomyłki, chociaż nawet sosy dostałyśmy inne od zamawianych...
Wydaje mi się, że ze względu na zbliżającą się godzinę zamknięcia pizzerii zależało mu, aby jak najszybciej nas się pozbyć, a nasza właściwa pizza pojechała do kogoś innego. :?
I od tej pory raczej tam nie bywam.
 
 
glizda
Moderator
diablica



Posted:     [ !!! ]

[quote="hajenleet"]
(w sumie to rzadko mi sie zdarza, ale bylem sam w domu przez tydzien, to nie bede gotowal; juz mialem do glizdy isc ^^),[/quote]

Trzeba było przyjść :D :D podobno robie super pizze, nie raz namawiali mnie abym otworzyła własną pizzerię :D
 
 
jestsuper
Przyjeżdża na zakupy


Posted:     [ !!! ]

W Wenecji podoba mi się to, że pizza może być w dwóch smakach (2 różne połówki) :P Nie wiem czy w innych pizzeriach skomponowaliby coś takiego, nie próbowałam.
 
 
Ferbik
Administrator



Posted:     [ !!! ]

Wy naprawdę nie jedliście jak widać orginalnej włoskiej pizzy, że się tak Edenem zachwycacie :P Najbardziej włoską pizzę przypominała ta z nieistniejącego już Diabolo, później z Amfiteatru, a teraz jeśli miałbym wybierać i porównywać to jedynie ale też daleko - do Wenecji...
 
 
Marta
WIELUNIAK



Posted:     [ !!! ]

[quote="Ferbik"]później z Amfiteatru[/quote]

Tak, dobra była pizza z amfiteatru ale już to nie istnieje więc nie ma co wpsominać :P



[quote="Ferbik"]Wy naprawdę nie jedliście jak widać orginalnej włoskiej pizzy[/quote]

No nie wszyscy mieli okazję, niestety...


[b]jestsuper[/b], w edenie jest pizza, która ma każdą ćwiartkę inną :mrgreen:
 
 
raulmanka
Ma stragan na targu



Posted:     [ !!! ]

a mnie nie smakuje w amfiteatrze :| a włoską akurat jadłam...
DaGrasso wymiata i tak...ale w Wieluniu nie ma, a w Wawce mam pod blokiem :P
 
 
renia
Przyjeżdża na zakupy
blondynka ;)



Posted:     [ !!! ]

Ja jadłam włoska pizze o cienkim kilku milimetrowym ciescie ( twardym jak kamien),wysmarowana sosem pomidorowym i ułozonymi na nim kawałkami szynki lub innej wedliny. Szczerze piszac :D wole nasza polska pizze pieczona na drozdzach :) :P :P :P
 
 
Ferbik
Administrator



Posted:     [ !!! ]

[b]reniaa_25[/b], pamiętaj że nie jestem kłębkiem świata i nie bierz tak wszystkiego do siebie :P A spalona pizza? Pewnie Ci Polaczek przyrządzał we Włoszech :P
 
 
renia
Przyjeżdża na zakupy
blondynka ;)



Posted:     [ !!! ]

[quote="Ferbik"]A spalona pizza? Pewnie Ci Polaczek przyrządzał we Włoszech :P[/quote]
no coz nie wiem kto ja robił :roll: ja jej nie kupowałam Ferbiczku :P
 
 
red
Moderator



Posted:     [ !!! ]

[quote="jestsuper"]W Wenecji podoba mi się to, że pizza może być w dwóch smakach (2 różne połówki) Nie wiem czy w innych pizzeriach skomponowaliby coś takiego, nie próbowałam[/quote]
W BB nie ma z tym żadnego problemu. Zdarzało mi się nawet robić cała pizze w jednym smaku a jeden kawałek z niej w innym. Ponadto na życzenie moze byc tez pizza na cienkim cieście.
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group