R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Siłownia w Wieluniu
Autor Wiadomość
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2006-09-08, 19:23   Siłownia w Wieluniu

Mam takie pytanko... Czy w Wieluniu są w ogóle jakieś siłownie :?: Jeśli tak i jest ich więcej to prosiłbym o polecenie... Odnośnie profesjonalizmu, cen, sprzętu itp itd...

Trzeba się znowu wziąć za siebie bo już rok nie ćwiczyłem :) I jestem ciekaw jak to jest z tym u nas w mieście
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Ostatnio zmieniony przez bob_mistrz 2010-06-15, 08:34, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-09-09, 02:28   

Ja jakies 3 lata temu chodzilam do silowni przy ul. Sadowej. Karnet miesieczny o ile dobrze pamietam kosztowal 30 zl, jednorazowe pojscie na silownie 5 zl. Sprzet? dla mnie wtedy byl wystrczajacy (teraz nie mam czasu i sily na silownie :wink: ) , no i obsluga w sam raz dla panow- mile panie z salonu kosmetyczno-fryzjerskiego! ;-) silownia jest 2- pietrowa. na 1 sa stepery, atlasy chyba 2 , kajaczek i laweczka do brzuszkow, pietro nizej 1 atlas i hantle. No chyba ze cos sie zmienilo. Na dole 2 kabiny z prysznicem :wink: Mysle ze jest ok jesli nie jestes bardzo wymagajacy. Nie wiem czy jest jeszcze silownia na Wyszysnkiego (tam chodzili znajomi).
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-09, 08:29   

Z tego co mi wiadomo dziala silownia przy Budowlance (bylej buduwlance).
 
   
Fides 
Przejeżdżał przez Wieluń
Ad Gloriam



Wiek: 47
Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 68
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-09-11, 17:10   Siłownia na ul. Sadowej

Dużo się tam zmieniło [patrz: post Dominiki]
Zmianie uległa cena karnetu - teraz 40,00 pln, ubyło sprzętu (jakieś małolaty sobie przywłaszczyły = ukradły - no bo, po co, komuś ciężarek o masie 1 kg - no chyba, że na złom)
Siłownia dalej jest dwu-piętrowa, na dole ławeczka, sztanga długa (220 kg - oj przepraszam . 210 kg - bo ostatnio ktoś ukradł jeden talerz = 10 kg) sztanga krótka. Na górze - praktycznie bez zmian. Atlas (HES) - funkcjonalny - bramka, bierznia, stepper, rowerek, kilka hantli.
Generalnie siłownia OK, dla kobiet idealna - dużo przyrządów pomagających spalić zbędne zapasy w pewnych - kobiecych - miejscach. Faceci, też nie będą narzekać - oczywiście nie mówię tu o tych z długim stażem w tej dziedzinie (max. ciężar do podźwigania na atlasie to 95 kg).
Dla osób zaczynających przygodę z fitness jak i tych, co już ćwiczą dłużej - to miejsce jest wystarczające.
_________________
Absit dicto invidia. - Niechaj słowo wolne będzie od nienawiści
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2006-09-11, 17:27   

Dominika napisał/a:
no i obsluga w sam raz dla panow- mile panie z salonu kosmetyczno-fryzjerskiego!


Tzn. Że te panie "obsługują" tzn wpuszczają i biorą kase, czy również są trenerkami :?: :) Ja akurat wolałbym i to i to...
Nie no ja ćwiczyłem jakieś pół roku, później przestałem- przeprowadzka, praca po prostu nie było czasu... Ale trzeba by w końcu wrócić :)
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-09-11, 19:42   

Tak jak pisalam ostatnio na silowni na Sadowej bylam 3 lata temu, wiec moglo cos ulec zmianie. :wink:
Jesli chodzi o panie - to "kasuja" i jak sie ladnie poprosi to pewnie i tez cos "pokaza" :wink: , panowie chyba nie musza prosic :twisted: .
Zycze owocnych godzin spedzonych w silowni 8)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Fides 
Przejeżdżał przez Wieluń
Ad Gloriam



Wiek: 47
Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 68
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-09-11, 20:36   Obsługa - znaczy się - personel

Co do obsługi - personelu - to również są zmiany. Chodzę już tam prawie 2 lata (prawie, bo z przerwami) i co powrót z przerwy to inne dziewczyny - ale wszystkie miłe i sympatyczne :)

Żadna z dziwczyn nie pełni funkcji trenera - ograniczają się tylko do pobierania pieniążków za wejście na siłownię.
W tym lokalu jest również salon kosmetyczny i fryzjer a dziewczyny tam pracyjące to fryzjerki i kosmetyczki - więc pewnie niewiele wiedzą o fitness, czy kulturystyce.

Jeśli, ktoś zaszczyci swoją osobą wspomnianą przeze mnie siłownie, chętnie służę wiedzą i doświadczeniem w ćwiczeniach (tzn. co i jak - czyli trening i dieta)
_________________
Absit dicto invidia. - Niechaj słowo wolne będzie od nienawiści
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2006-09-11, 20:44   

Fides napisał/a:
Jeśli, ktoś zaszczyci swoją osobą wspomnianą przeze mnie siłownie, chętnie służę wiedzą i doświadczeniem w ćwiczeniach (tzn. co i jak - czyli trening i dieta)


Napewno skorzystam :) Mam nadzieję pojawić się tam jakoś na początku października.. więc mam nadzieje, że sie spotkamy :)
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 407
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-09-12, 09:49   

Jedyna konkretna siłownia dla mężczyzn to budowlanka, wejście od strony basenu. Sprzęty są typowo dla facetów dużo hantli, sztang, ławeczek etc. Karnet 40zł panowie, 20zł kobiety. :wink: [/scroll]
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-09-12, 14:30   

Dominika napisał/a:
silowni przy ul. Sadowej.


Myślałam, że ta siłownia już nie istnieje.. Pomyliłam się.

Ja miałam okazje być i w jednej siłowni i w drugiej, ale to było jakiś czas temu. Jak dla mnie obydwie siłownie są ok, ale chyba jednak budwlanka (jak na moje oko) jest lepiej wyposazona. :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-19, 18:01   

Fides to b. dobrze sie zna natym...
Podobno mają zamknać siłownie na Sadowej... Bo może nie spełniać norm unijnych...
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Fides 
Przejeżdżał przez Wieluń
Ad Gloriam



Wiek: 47
Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 68
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-23, 20:31   Siłownia

Mateusz napisał/a:
Fides to b. dobrze sie zna natym...
Podobno mają zamknać siłownie na Sadowej... Bo może nie spełniać norm unijnych...



Z tego co ja wiem; to jest duże prawdopodobieństwo, że w/w siłownia, będzie dalej funkcjonować. Zmienić się może tylko sprzęt, tzn - będzie go wiecej :)

Pozdrawiam
_________________
Absit dicto invidia. - Niechaj słowo wolne będzie od nienawiści
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Martial 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 05 Wrz 2007
Posty: 8
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-05, 13:22   

Porządna siłownia jest obok basenu krytego (była budowlanka). Fajny sprzęt, wyciągi, ławeczki, sztangi, sztangielki, hammer strenght, hack itd... Karnet 40zł i 30zł, wiadomo dla kogo 40 a dla kogo 30 :D wstęp 4 zeta
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Koala 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 13
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-05, 16:51   

Tez polecam ta silownie kolo basenu krytego. Wyciagi, ławeczki do wyciskania i brzuszkow, bramka, atlasy, sprzet do łydek sotjac i siedzac, suwnica/hack-maszyna, stojaki, sprzet do wyciskania na barki, hantle gryfy, proste, łamane, obciazenia ponad 500kg i nawet jak jest pare osob na silce mozna spokojnie pocwiczyc. Jedynego cwiczenia jakiego nie wykonasz na tej silowni to sciaganie kolan w siadzie na miesnie przywodziciele wielkie, ale to i tak cwiczenie glownie dla kobiet. Dla upartego mozna w bramie cwiczyc przywodzenie nog do wewnatrz i zewnatrz i efekt bedzie podobny. Dla faceta ogolnie najlepsza silownia u nas w miescie. W wakacje doszlo sprzetu i obciazenia. Naprawde mozna sobie dobrze pocwiczyc.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-05, 18:14   

martial koala

Wy tam często chodzicie czy tak od czasu do czasu ?? Też tam chodzę od dłuższego czasu. Teraz we wrześniu trochę sezonowiczów przyszło, to siłownia się zapełnia między 15 a 17.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW