R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wesela: sale, zespoły
Autor Wiadomość
allicja232 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 18 Mar 2015
Posty: 3
Skąd: Opole
Wysłany: 2015-03-18, 13:18   

Witam, szukam sali na wesele (nieduże ok. 70 osób), przewijało się tu dużo nazw, obdzwoniłam już trochę miejsc, ale dalej wielką zagadką jest dla mnie sala King w kraszkowicach. Ktoś coś słyszał miał tam wesele? Bardzo zależy mi na opinii! :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
monikad 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 25 Wrz 2011
Posty: 6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-03-18, 19:02   

Ja byłam na weselu w sali King w Kraszkowicach. Jedzenie, obsługa- w porządku. Sala też ładna, jednak osobiście przytłaczał mnie sufit na sali- czarne pale. Ale ogólne wrażenie ok. Jednak z tego co słyszałam to trochę się cenią, np. wystrój sali, deser, narzuty na krzesła, serwetki- wszystko jest doliczane do ceny "za osobę". Moi znajomi nie byli zadowoleni z ostatecznego rozrachunku, chociaż sama uważam, że wszystkie szczegóły trzeba dogadać na początku, to później nie ma zaskoczenia.:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
monikad 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 25 Wrz 2011
Posty: 6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-03-18, 19:06   

alda napisał/a:
Gdzie polecacie wybrać się po obrączki?
Podobno w Wieruszowie i Kępnie jest dużo tańsze złoto, to prawda?


W Wieluniu dowiadywałam się o cenę obrączek- to ok 200zł za gram.
Nie wiem jak wygląda to w Wieruszowie i Kępnie, ale jeśli ktoś słyszał lub wie na ten temat to chętnie poznam opinie. Ja natomiast byłam u jubilera w Kłobucku- tam pan sam robi obrączki, są dobrej jakości i za gram ok 160zł, dodatkowo duży wybór wzorów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
TazmaN 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 85
Postawił 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-03-19, 21:27   

W październiku z narzeczoną wyrabialiśmy obrączki w Wieluniu na ulicy Zielonej. Ostatecznie obrączki ważą ok. 8 g - z tego ok. 4 gramy mieliśmy własne złoto z tzw. złomu, resztę 4 gramy dokupiliśmy na miejscu. Razem z robocizną (proste klasyczne obrączki z grawerem) zapłaciliśmy 800 zł.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
TazmaN 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 85
Postawił 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-03-19, 21:37   

Czy ktoś mógłby coś napisać na temat tortów weselnych z wieluńskich cukierni? Za dużego wyboru nie ma, więc prosiłbym o sugestie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 34
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2015-03-19, 22:23   

Mi zawsze najbardziej smakowały ciasta i torty z Edenu. Na ślubie też mieliśmy z Edenu. Jedynie moja kobieta narzekała, bo jej się nie podoba sposób prezentacji tortu z Edenu. Chciała taki platformowy, jeden tort na drugim. W Edenie nam powiedziano, że to niemożliwe, bo tort by się zapadł, ale w Gagatku już potrafią taki zrobić bez problemu (jak i wszędzie na świece :twisted: ).

Ogólnie ja cenie sobie dobry smak tortu i zarówno tort, jak i ciasta mieliśmy z Edenu. Bardzo dobra jakość, cena i bezproblemowa dostawa do sali weselnej w cenie. Ja polecam.
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mascapone 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 24 Mar 2015
Posty: 1
Skąd: Praszka
Wysłany: 2015-03-24, 10:12   RAMZES

Paulinka1987 napisał/a:
witam , bawil sie ktos przy zespole muzycznym Ramzes z Dalachowa ???????? jak graja , jak prowadza wesele ???????


ponawiam pytanie ;) w najbliższym czasie grają u mnie na weselu i jestem ciekawa opinii innych ;) :razz:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
HotelSymfonia 
Słyszał o Wieluniu
Hotel Symfonia


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Lis 2014
Posty: 2
Skąd: Osjaków
Wysłany: 2015-03-24, 12:02   Oferta Last minute w Hotelu Symfonia***

OFERTA LAST MINUTE

zwolnił się termin weekendowy 26-27.09.2015 - w tej chwili jedyny dostępny termin weekendowy do końca roku!!!

szczegóły: 501 479 290
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Martiiinka18 
Dojeżdża PKSem


Pomogła: 2 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 24 Mar 2009
Posty: 142
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-03-24, 18:10   

miałam swoje wesele w Kingu w Kraszkowicach, z tym że wynajmowaliśmy sale a catering Werony. Goście weselni porównywali nasze wesele z weselem kuzynki, miesiąc później tyle, że z Cateringiem Kingu i o wiele lepiej wypowiadali się o Weronie, zarówno o ilości jak i smaku jedzenia, tyle, że u nas były domawiane danie a nie podstawowe Menu.
Jeśli chodzi o cenę Kingu, faktycznie liczą sobie za wszystko (nawet za ręczniki w pokojach Pani właściciel chciała doliczyć po 5zł od osoby!)- w zależności też z kim rozmawiamy. My rozmawialiśmy z Menagerem od początku i wszystko było ustalone, łącznie z pokojami i śniadaniami. Jak się okazało tydzień przed weselem Pani Menager poszła na urlop a ostatnie szczegóły przyszło nam ustalać z Właścicielką i nie ukrywam, że nam trochę nerwów napsuła.


A ciasta polecam z Godynic- smakowo pyszne.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mońcia 
Czytał o Wieluniu


Dołączyła: 05 Kwi 2013
Posty: 32
Skąd: wieluń
Wysłany: 2015-04-12, 18:25   

Witam mam pytanie chciala bym zrobic bratu prezent na ślub. Wylatujace balony z pudełka, napełnione helem oczywiscie. Czy ktos sie orientuje gdzie moge kupic cos takiego?!!!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
daria988 
Słyszał o Wieluniu
daria988


Dołączyła: 16 Kwi 2015
Posty: 1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-04-16, 10:23   

Cytat:
Gdyby ktoś poszukiwał zespół na wesele Wieluń, to polecam zespół SENSO.
Zgrany duet, z pomysłem prowadzący wesela.



A bawiłeś się czy tylko słyszałeś o tym zespole ? Bo ja od przyjaciółki słyszałam że owszem świetnie grają ale, z tego co pamiętam to mówiła że są z Wrocławia, a znalazłam w necie zespół Senso ale z Kępna http://senso.net.pl :/ i zastanawiam się czy to ten zespół ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zulusek 
Czytał o Wieluniu



Pomógł: 1 raz
Wiek: 43
Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 38
Skąd: Czastary
Wysłany: 2015-04-20, 14:57   

Cytat:
A bawiłeś się czy tylko słyszałeś o tym zespole ? Bo ja od przyjaciółki słyszałam że owszem świetnie grają ale, z tego co pamiętam to mówiła że są z Wrocławia, a znalazłam w necie zespół Senso ale z Kępna http://senso.net.pl :/ i zastanawiam się czy to ten zespół ?


Tak, bawiłem się. Zespół jest z Kępna a imprezy gra w różnych miejscach - w tym we Wrocławiu. Możliwe że faktycznie tam ktoś ich spotkał.
Fajna konferansjerka na weselu. Młodzi zadowoleni, ja się wybawiłem. Bardzo spoko. Szczerze polecam
_________________
Krótkofalarstwo
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
LEON_KING1 
Słyszał o Wieluniu
LECH POZNAŃ


Wiek: 44
Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 2
Skąd: Kępno
Wysłany: 2015-04-22, 09:02   WOLNY TERMIN!!!

OFERTA LAST MINUTE

Zwolnił się termin weekendowy 22-23.08.2015 - w tej chwili jedyny dostępny termin weekendowy do końca roku!!!
Zajazd Wielkopolski Siemianice Sala na 220 osób, Hotel 90 miejsc noclegowych

szczegóły: 66-44-10-753 pozdrawiam Wojtek
_________________
LEON_KING1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jaroslaw13 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-05-26, 16:59   

Ja ze swoje strony mogę powiedzieć, że dobrze bawiłem se na weselu, gdzie grał 'Amadeos'. Skończyli grać o 4.00 nad ranem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
anka.b 
Słyszał o Wieluniu
anka.b


Dołączyła: 18 Maj 2015
Posty: 3
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Ostrzeszów
Wysłany: 2015-05-27, 11:22   

Witam :) Szukam dobrego fotografa z okolic Wielunia czy ktoś mógłby kogoś fajnego polecić?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW