R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Jaki dostawca internetu?
Autor Wiadomość
stanmarc 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 960
Piwa: 6/3
Skąd: Oklahoma Village
Wysłany: 2015-01-31, 23:14   

Temat przerabiałem kiedyś z internetem w Play-u. Faktycznie, gdy złożyłem oświadczenie o nieprzedłużaniu umowy dzwonili telemarketerzy i składali korzystne oferty. Niestety gdy przychodził kurier z umową okazywało się, że warunki są zupełnie inne od uzgodnionych telefonicznie. Umowy nie podpisywałem, składałem reklamację, oni przyznawali mi rację po czym znowu dzwonił telemarketer z bardzo korzystną ofertą i powyższy scenariusz powtarzał się od nowa. Ponieważ jestem bardzo cierpliwy i wyrozumiały (rozumiem, że ktoś może się pomylić, popełnić błąd) to trzy razy gościłem kuriera z umową :D Potem dałem sobie spokój. Obecnie jestem w Plusie i telemarketrzy też dzwonią gdy się kończy umowa ale nie mają do zaoferowania nic więcej ponad to co na stronie internetowej w ofercie dla przedłużających umowę. Gdy porównałem ofertę dla mnie jako przedłużającego umowę z ofertą dla nowych klientów to nowi klienci mają korzystniej. Wypada nie przedłużać umowy i zawrzeć nową albo przenieść się do innego operatora. Nie ogarniam takiej polityki operatorów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-02-01, 11:39   

starszy pan napisał/a:
.
Mateusz napisał/a:


....... Jeśli jesteś klientem przedłużającym to firma jest w stanie dać Ci lepsze warunki
....., bo koszt pozyskania klienta nowego jest zbyt duży niż danie Ci większej prędkości
.........




Wydaje mi się, że w tej materii są dwie szkoły .
Część firm (mniejszość) hołubi dotychczasowych klientów,
a część firm (większość) - woli nowych.
Ciebie czyli starego klienta już znają i wiedzą na co Cię stać a nowy może być trzy razy lepszy i dać im większy zysk.

No tak przynajmniej było kiedyś ...



http://natemat.pl/47921,d...y-sa-dla-nowych





.


Dziwne. Ja co prawda przedłużałem ostatnio umowę na telefon przez internet więc miałem 3 miesiące abonamentu za pół ceny. Być może polityka firmy się zmienia, że nie nadążam.

Jak zakupiliśmy internet mobilny w play, to wystarczyło okazać fakturę od obecnego operatora za internet i dostawałeś 6miesięcy za darmo za internet i pozostałe 12 miesiecy płaciłeś i koniec umowy.
Przy przedłużaniu umowy za internet z Play wiem że koszt wynosi ok 20-29zł/miesięcznie.


Na pewno będziesz dla nich wartościowy jak na 1 osobę będą zarejestrowane 2-3 abonamenty. Z kolei mój znajomy pracował kiedyś w Orange i do dziś ma abonament ale "dla pracowników" więc na zupełnie lepszych warunkach.

a o limitach można zapomnieć, bo można sobie dokupić usługe no limit dla LTE za 10zł. Chociaż mnie tam wystarcza ;)
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-02-01, 12:12   

FYC napisał/a:
Dzisiaj dostałem telefon z DZIAŁU UTRZYMANIA KLIENTA z kolejną propozycją. Okazuje się że jednak nie trzeba mieć telefonu i utrzymywać łącza (tak, tak szczęka mi opadła) i że za te same pieniądze mogę mieć taki sam internet jak mam z umową na czas nieokreślony BEZ TELEFONU I OPŁATY ZA NIEGO (~32pln/mc)
Można? Można! Tylko trzeba ich przycisnąć. Pani ma jeszcze do mnie zadzwonić w poniedziałek. Wycisnę ją jak cytrynkę. :twisted: Zobaczymy co się jeszcze da uzyskać.



Okazuje się, że to nie dotyczy jednak wszystkich.
Wczoraj miałem okazję rozmawiać z konsultantem Netii i zapytałem go wprost o to o czym pisałeś.
Po sprawdzeniu mojego łącza odpowiedział mi, że łącze jest dzierżawione od orange i nic się z tym zrobić nie da, czyli jeśli chcę korzystać z usług internetowych Netii, nadal muszę korzystać ze stacjonarnego.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
FYC 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 05 Lis 2014
Posty: 88
Piwa: 9/10
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-02-01, 12:37   

Dwa lata temu przeniosłem łącze telefoniczne z Tepsy do Netii. Czyli telefon i internet w Netii. Stąd być może taka propozycja ze strony Netii. Zobaczymy co pani powie jutro.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-02-01, 16:46   

FYC napisał/a:
Dwa lata temu przeniosłem łącze telefoniczne z Tepsy do Netii. Czyli telefon i internet w Netii. Stąd być może taka propozycja ze strony Netii.


Ja podobnie, 1,5 roku w moim przypadku, także jeszcze pół roku jestem związany umową, daj znać co Ci powiedzieli, jestem ciekawy.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-02-01, 18:13   

Jaro, dziwię Ci się, czemu nie chesz neta z WSM. Netia się chowie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-02-01, 18:49   

Podaj argumenty?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-02-01, 19:09   

Szwagier ma, 3MB/s -za pier ... la! :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-02-01, 19:15   

Świetnie, pozdrów szwagra ;) , ale podaj więcej ciekawych argumentów, w czym się Netia chowie i dla których miałbym zmienić operatora. :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-02-01, 19:21   

Transferem i stabilnością oraz szybką reakcją na awarię. To nie ta sama tvk co kiedyś. Jeśli miałbym wybierać między stacjonarnymi internetami w Wieluniu, to zdecydowanie internet z tvk.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
FYC 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 05 Lis 2014
Posty: 88
Piwa: 9/10
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-02-02, 14:44   

Oferta nazywa się "dropss" i jest faktycznie bez opłaty za łącze i BEZTERMINOWA UMOWA za 49,90pln/mc. Szybkość 20mega.
U mnie będzie działać od marca. Pożyjemy zobaczymy. 8)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
entorek 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 21 Lut 2015
Posty: 5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-02-21, 17:29   

Ja mam Netię i jestem zadowolony. 49 zł 10 MB/s 1 MB/s upload
_________________
Likwidacja kretów
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dislike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 329
Piwa: 19/2
Skąd: hamburg
Wysłany: 2015-04-17, 07:07   

Zaczęło mi łapać w Wieluniu LTE z Orendża (nie zawsze i moc niska ale jest). Nie wiem z którego masztu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
tom25 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 293
Postawił 5 piw(a)
Skąd: Okolice
Wysłany: 2015-05-28, 18:04   

Doradzcie mi bo w ciągu tygodnia musze sie zdecydowac czy zakładać internet radiowy z Margonetu czy Neostrade.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mihau 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 252
Piwa: 2/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-05-28, 19:59   

Jak masz możliwość założenia Neostrady to wybierz ja, a jak nie to Margonet i tylko on jeśli chodzi o radiówkę.


Co do LTE to w Wieluniu jest już LTE Orange/T-mobile i Play
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW