R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: glizda
2014-11-30, 21:07
Burmistrz 2014 - II tura

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów na burmistrza Wielunia 2014?
Antczak Janusz
36%
 36%  [ 27 ]
Okrasa Paweł
53%
 53%  [ 39 ]
Nie pójdę na wybory
9%
 9%  [ 7 ]
Głosowań: 73
Wszystkich Głosów: 73

Autor Wiadomość
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-27, 12:47   

miko 005, albo nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, albo celowo przeinaczasz moje wypowiedzi, z których jasno wynika, że domagałem się zawsze dla ludzi chleba a nie igrzysk. I mówiłem, że miasto daje igrzyska zamiast chleba. Jeśli tego nie rozumiesz to naprawde nie mamy o czym rozmawiać.

glupek, jeśli te mdłe hasła uważasz za program wyborczy to gratuluje poczucia humoru. Ciekawy jestem tylko jak zamierzasz rozliczyć wykonanie programu za 4 lata w razie reelekcji burmistrza Antczaka. Bo ja nie widzę w tych zapisach niczego konkretnego - takie wszystko i nic zarazem. W stylu "będzie pan zadowolony". No cóż - dla mnie to za mało, ale jeśli komuś to wystarcza, to ja już nic na to nie poradzę...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2014-11-27, 12:53   

red napisał/a:
miko 005 napisał/a:
(...)opinie kilkoro osób na temat obecnego burmistrza. A tymi osobami są ni mniej ni więcej tylko prezesi takich firm jak; WIELTON, KORONA, ZUGIL. Czyli najważniejszych filarów wieluńskiego rynku pracy. Wszyscy zgodnie podpisują się pod nazwiskiem Antczaka jako dobrego burmistrza, gospodarza z którym w/w firmom współpracuje się bardzo dobrze.
A co mieli zrobić? Odmówić władzom miasta napisania dla nich laurki? Nie bądź naiwny - żaden większy biznes nie postawi się wprost władzy, bo może za dużo stracić.


Np. co mogą stracić ? Co może stracić Wielton & Korona nie popierając Antczaka ?

Źle interpretujesz red. Oni nie straciliby NIC.. Ale zyskać mogą sporo. Przede wszystkim stabilność. A nie przyjdzie im tutaj jakiś franek (sorry Pablo) i będzie robił przewrót na "skalę światową" (mega ulgi w podatkach dla firm etc.) :wink: Wasze/Okrasy argumenty są niewłaściwe, pomysły nietrafione. Tego boi się Wielton, Korona.. Te firmy chcą normalnie konkurować i funkcjonować w normalnym systemie gospodarczym. Nic za darmo. Marzenia o idealnym, ale nierealnym Wieluniu można włożyć między bajki. Obawiam się, że Okrasę będzie można porównać wkrótce do Baryki z Przedwiośnia.. ;)

W życiu trzeba zap... :smile: Nie ma w nim miejsca dla ludzi leniwych :) Sama uczciwość nie wystarczy ;)

Ps. Zresztą, czym w ogóle jest uczciwość i sprawiedliwość społeczna.. ? My zastanawiamy się dokąd iść w najbliższy weekend na sushi, tymczasem ludzie w Afryce umierają z pragnienia.. Tak jest, było i będzie.

dla zwolennikow KNP hehe.jpg
Plik ściągnięto 24315 raz(y) 16,58 KB

_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2014-11-27, 13:05   

red napisał/a:
miko 005, albo nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, (...) naprawde nie mamy o czym rozmawiać.

Jakżeż znany na tym forum banał :twisted:

Cytat:
Byłeś chyba najbardziej propagującym hasło; "Igrzysk zamiast chleba"

W odniesieniu do tego co czynił burmistrz Antczak. Proszę red, nie udawaj że nie wiesz o czym mowa bo staje się to już śmieszne :roll:

Wszyscy wiemy, że tylko program Okrasy jest rzeczowy, każdy inny a już w szczególności Antczaka, to mdły, że tylko womitować :twisted:
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
marcin-gorski 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 420
Piwa: 4/2
Skąd: Gaszyn
Wysłany: 2014-11-27, 13:12   

red, chyba Cię trochę pojechali ... :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-27, 13:21   

marcin-gorski, spływa to po mnie jak woda po kaczce ;-)
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
hiszpan
marcin-gorski 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 420
Piwa: 4/2
Skąd: Gaszyn
Wysłany: 2014-11-27, 13:31   

red napisał/a:
marcin-gorski, spływa to po mnie jak woda po kaczce ;-)


wiem, cytując klasyka "was nic nie przekona, że czarne jest czarne, a białe jest białe ..." :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-27, 15:17   

hiszpan napisał/a:
My zastanawiamy się dokąd iść w najbliższy weekend na sushi...

U nas wyznacznikiem luksusu jest tanie żarcie japońskich rybaków (sushi). To tak samo, jakby wyznacznikiem blichtru np. w USA był gzik z ziemniakami. Jak widać Japończycy potrafili wykorzystać chwilę i sprzedać swój produkt jako coś luksusowego, a pospólstwo dorwawaszy odrobinę gotówki zażera się tym jak pijany carski admirał kawiorem. Ot głupota sięgająca zenitu. :)
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
hiszpan
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2014-11-27, 16:48   

red napisał/a:

glupek, jeśli te mdłe hasła uważasz za program wyborczy to gratuluje poczucia humoru. Ciekawy jestem tylko jak zamierzasz rozliczyć wykonanie programu za 4 lata w razie reelekcji burmistrza Antczaka. Bo ja nie widzę w tych zapisach niczego konkretnego - takie wszystko i nic zarazem. W stylu "będzie pan zadowolony". No cóż - dla mnie to za mało, ale jeśli komuś to wystarcza, to ja już nic na to nie poradzę...


Mdłość czy treściwość, to kwestia subiektywnej oceny. Ja pisałem o niezgodności niektórych postulatów Okrasy z prawem, choć czepić mógłbym się też ich merytoryki. Nie odnieśliście się do tego. Marudziłeś od tygodni, że nie ma programu Antczaka. Teraz nie masz nic do powiedzenia w tej sprawie, czy czekasz na instrukcje z centrali?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wyborca2014 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 26 Lis 2014
Posty: 7
Skąd: wieluń
Wysłany: 2014-11-27, 17:12   

http://youtu.be/OujIFQC17bk - fragment, który od kilku dni jest w sieci, a został ocenzurowany w relacji. Mowa o zwolnieniach i zniżkach dla nowych przedsiębiorstw, zahamowaniu podatku, obniżeniu cen prądu, zahamowaniu wzrostu cen wody i ciepła, gruntach inwestycyjnych... tego nie znajdziecie w oficjalnej relacji, która została pozbawiona tej wypowiedzi
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2014-11-27, 17:21   

glupek napisał/a:
red napisał/a:

glupek, jeśli te mdłe hasła uważasz za program wyborczy to gratuluje poczucia humoru. Ciekawy jestem tylko jak zamierzasz rozliczyć wykonanie programu za 4 lata w razie reelekcji burmistrza Antczaka. Bo ja nie widzę w tych zapisach niczego konkretnego - takie wszystko i nic zarazem. W stylu "będzie pan zadowolony". No cóż - dla mnie to za mało, ale jeśli komuś to wystarcza, to ja już nic na to nie poradzę...


Mdłość czy treściwość, to kwestia subiektywnej oceny. Ja pisałem o niezgodności niektórych postulatów Okrasy z prawem, choć czepić mógłbym się też ich merytoryki. Nie odnieśliście się do tego. Marudziłeś od tygodni, że nie ma programu Antczaka. Teraz nie masz nic do powiedzenia w tej sprawie, czy czekasz na instrukcje z centrali?


Głupek, Które postulaty były niezgodne z prawem ?

Apropo instrukcji z centrali :smile: PiS-iorów ciąg dalszy, poniżej.

----------------------------------------------------------------------------
wracając do wyborów:
Instrukcja dla posłów PiS wyciekła do mediów. Co i jak mają komentować?

Przez pomyłkę z klubu parlamentarnego PiS wysłano do mediów instrukcję dla posłów tej partii. Jest w niej m.in. jasno napisane, że mają mówić, iż wybory samorządowe zostały sfałszowane.

http://www.tvn24.pl/wiado...pis,492940.html

(mcdek - faktycznie :wink: )
_________________

Ostatnio zmieniony przez hiszpan 2014-11-27, 17:57, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-27, 17:34   

hiszpan napisał/a:

Pełna oryginalna wersja:
file:///C:/Users/krzys/Downloads/bd218866-761c-11e4-8280-0025b511226e.pdf


Krzysiu, to jest link do katalogu w komputerze. :wink:
 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
hiszpan, tmd
torrent2 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 257
Piwa: 38/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-27, 19:46   

Na rozluźnienie atmosfery, także o wyborach a mianowicie o fałszowaniu wyników:

http://www.tvn24.pl/kaczy...e,493088,s.html
http://www.radiozw.com.pl...e=news&id=14594
http://wielun.naszemiasto...4d6106a83,1,3,5
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
tmd 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 20 Lis 2014
Posty: 19
Piwa: 1/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-27, 20:58   

Ja też dla rozluźnienia atmosfery pozwolę sobie zacytować klasyka, czyli naszego złotoustego erudytę Pana Burmistrza Janusza Antczaka:

Wystąpienie Burmistrza w sprawie podniesienia podatków – koniec 2011r.

https://www.youtube.com/watch?v=6H-kl1S2K3s
od 2:57

„ Ale inaczej… Ja mówię, zmiany wysokości stawek. Zaproponowanych stawek. To jest tylko korekta pewna, która nie jest nadzwyczajnym wyważaniem… dziecka… które ma się… krótko mówiąc wylać z kąpielą.” :shock:

Trochę mniej mi do śmiechu, że to człowiek który będzie miał istotny wpływ na życie moje i moich dzieci, poza tym przez 4 lata będzie miał bardzo wiele do powiedzenia w sprawie wydania ok. 300 mln. złotych z naszych podatków.

Wiem... czepiam się... ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Sylwester 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 845
Piwa: 16/5
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2014-11-27, 21:16   

Burmistrz Janusz Antczak nie wytrzymał krytyki i w ramach CENZURY pousuwał niemal wszystkie komentarze, a już na pewno te negatywne na swoim oficjalnym profilu na facebooku.

Wcześniej zablokował możliwość wrzucania postów na stronę i zdjęć.

W sumie i tak nie odpowiadał na większość pytań czy wypowiedzi...

Burmistrz otwarty na dialog :D :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-27, 21:58   

Sylwester napisał/a:
Burmistrz otwarty na dialog :D :D


I tak przegracie. Te wybory, przyszłe parlamentarne i każde następne :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW