R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: glizda
2014-11-30, 21:07
Burmistrz 2014

Na kogo zagłosujesz 16 listopada?
Paweł Okrasa
43%
 43%  [ 40 ]
Janusz Antczak
21%
 21%  [ 20 ]
Waldemar Kluska
6%
 6%  [ 6 ]
Mieczysław Majcher
16%
 16%  [ 15 ]
Karol Tomczyk
5%
 5%  [ 5 ]
Zenon Kowalczyk
5%
 5%  [ 5 ]
Głosowań: 91
Wszystkich Głosów: 91

Autor Wiadomość
Sylwester 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 845
Piwa: 16/5
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2014-10-23, 17:56   

miko 005, Ja mówię o tym co obiecał burmistrz i stwierdzam fakt że tej obietnicy nie spełnił. Oczywiście, że budowanie nowoczesnego kompleksu basenów w Wieluniu jest mało racjonalne pod względem ekonomicznym, ale zrozum że ukazuje niespełnioną obietnice. Skoro coś jest nierealne w realizacji to się tego nie obiecuje. Chyba że ktoś działa z zamysłem wciskania kitu byle tylko go wybrali.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-10-23, 18:30   

mcdek napisał/a:
Mateusz napisał/a:
Nie jestem zwolennikiem PiS. Moja stopka z Romanem Dmowskim powinna być dla Ciebie podpowiedzią. :)

Bardzo idiotyczny cytat zgredziałego antysemity. Zupełnie nie na czasie. Prawdopodobnie gdyby żył, bardzo by się wstydził tego co powiedział. Fanatycy jednak idą w zaparte i myślą, że cytując "klasyka" coś tym wniosą. A ponoć myślenie nie boli. :?

Paweł Okrasa też nie jest zwolennikiem PiS. Czy to oznacza że sprzedał ideały dla burmistrzowskiego fotela? Ciekawe co naobiecywał pisiorom.


Nie ośmieszaj się proszę bo nie czytałeś ani 1 książki jego. :) A poniższy tekst z obrazka jest antyniemiecki. Czytanie ze zrozumieniem boli.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2014-10-23, 19:25   

Mateusz, jedno pytanie. Jaki jest twój stosunek do PSL-u i Samoobrony, możesz mi przypomnieć? ;)
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-10-23, 21:41   

miko 005 napisał/a:
Mateusz, jedno pytanie. Jaki jest twój stosunek do PSL-u i Samoobrony, możesz mi przypomnieć? ;)


Przedwojenny PSL i WITOS to byli prawdziwi patrioci i działacze. A dzisiejszy... to chyba widzisz co sie dzieje w Wieluniu. Więc sam możesz odpowiedzieć sobie.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-10-23, 22:36   

miko 005 napisał/a:
Jestem leniwy zbieram na piwo. W dużych miastach, przeważnie tych turystycznych, często napotykałem takich "operatywnych" osobników. Absolutnie nie chcę nikogo obrazić, ale tak jakoś jak przeczytałem o tym lenistwie w haśle wyborczym, to przypomniało mi się to piwo :D Dla pocieszenia powiem, że w puszeczkach tych zbieraczy, było trochę "naiwnych pieniążków"
Myślę że bardziej "naiwne pieniążki" znajdziesz w puszeczkach tych zbieraczy, którzy po gruntownej charakteryzacji zbierają pieniądze na operacje ratujące życie, a tak naprawdę pławią się w luksusach. Podobno dniówka żebraka w dobrych miejscach wynosi tyle, że niejeden z nas nie zarabia tyle w tydzień. Dlatego wydaje mi się, że lepiej wierzyć komuś kto mówi szczerze jak jest, a nie temu, kto obiecuje gruszki na wierzbie i udaje kogoś innego niż jest :D

PS - na forum jak zwykle merytorycznie 8)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-10-24, 04:14   

Mateusz napisał/a:

Nie ośmieszaj się proszę bo nie czytałeś ani 1 książki jego. :) A poniższy tekst z obrazka jest antyniemiecki. Czytanie ze zrozumieniem boli.

A czy ja napisałem, że nie jest antyniemiecki? Tekst jest bzdurny, a to że Dmowski był antysemitą, uwielbiał Mussoliniego i miał ciągoty faszystowskie to też jest prawda :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-10-24, 06:47   

Proszę o powrot do głównego tematu.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2014-10-24, 16:18   

miko 005 napisał/a:
Mateusz, jedno pytanie. Jaki jest twój stosunek do PSL-u i Samoobrony, możesz mi przypomnieć?

No bo nie bez kozery zadałem takie pytanie. Chociaż prawdę powiedziawszy znałem odpowiedź, nie darzysz ich specjalną sympatią, tak samo jak Samoobronę. Zapewne nie pochwalasz też bratania się PSL-owców i ludzi z Samoobrony, z innymi klubami, bo tak naprawdę robią to z wyrachowania. Tak samo jak nie pochwalasz też pewnie nagłych przemian ideologicznych byłych członków PSL-u i Samoobrony. W sumie to mam tak jak Ty, też nie cierpię tego typu "chorągiewek". A w zasadzie Ty tak miałeś, bo ... .
Mateusz napisał/a:
Ja nie startuje na radnego do gminy Wieluń ...

W sumie to nie skłamałeś, na radnego gminy Wieluń nie. Ale zapomniałeś pewnie dodać, że do Rady Powiatu to już tak. A z jakiego ramienia? Komitet Wyborczy Wyborców Edwarda Kiedosa :?
Kiedos, Kiedos, kto to? A czy to nie były działacz Zjednoczonego Stronnictwa Ludowego, a następnie PSL-u? Pan Kiedos doszedł do wniosku, że w PSL osiągnął już chyba maksimum i od 2005 wstąpił w szeregi Samoobrony, zresztą wiedział co robi, bo zaraz potem został posłem na Sejm V kadencji. A jak się reelekcja nie powiodła, to pora była na coś nowego, zatem Komitet Wyborczy Wyborców Edwarda Kiedosa.
I o ile do tego człowieka nie mam w zasadzie nic, to już Tobą jestem rozczarowany na maksa. Ty, wróg nr 1 ludzi z PSL-u i Samoobrony (i nie ważne czy obecnych, czy byłych). A tutaj nagle widzę Cię na listach takich właśnie ludzi, byłych PSL-owców :shock: :shock: :shock:
Ale jak przyjrzeć by się bliżej listom wyborczym, to czy nie odnajduję tam jeszcze przynajmniej dwóch Twoich najbliższych? Czy to tylko zbieżność nazwisk ;) Gdzie jeden z nich startuje na radnego ... gminy sąsiedniej z list PSL-u, a drugi też do Rady Powiatu, też z KWW Edwarda Kiedosa, tyle że już w moim okręgu wyborczym. Bo Ty to chyba 3 okręg wyborczy, prawda?

Żeby było jasno i przejrzyście. Pan Kiedos i dwaj pozostali panowie najmniej mnie interesują. Startują, podjęli taką decyzję, wybrali taki a nie inny komitet wyborczy. Nie mogę im niczego zarzucić, bo przynajmniej nie spotkałem się nigdy z Ich deklaracjami co do zapatrywań politycznych.
Ale za to Ty :!: Człowieku, straciłeś całkowicie wiarygodność w moich oczach. Ty raczej preferujesz hasło; Nie ważne z kim, nie ważne jak. Byle tylko przy korycie.
Myślę, że dałeś nam już sporo dowodów na to, że jesteś politycznym ... (dopisz/cie sobie sami)
Jak będziesz miał odrobinę honoru, to daj sobie spokój z wpisami tutaj, dotyczącymi polityki dużej czy małej.
Boguś Linda miał fajną kwestię w jednym z kultowych filmów; "-nie chce mi się z Tobą gadać". Mam to samo.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-10-24, 17:38   

miko 005 napisał/a:
Boguś Linda miał fajną kwestię w jednym z kultowych filmów; "-nie chce mi się z Tobą gadać". Mam to samo.
To zrób mi przyjemność i nie gadaj już więcej 8)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2014-10-24, 18:30   

red napisał/a:
miko 005 napisał/a:
Boguś Linda miał fajną kwestię w jednym z kultowych filmów; "-nie chce mi się z Tobą gadać". Mam to samo.
To zrób mi przyjemność i nie gadaj już więcej 8)


Nieładnie Panie moderatorze. Nie dość, że nie na temat, to jeszcze osobiste wycieczki. I to wszystko w jednym zdaniu...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-10-24, 18:39   

glupek napisał/a:
red napisał/a:
miko 005 napisał/a:
Boguś Linda miał fajną kwestię w jednym z kultowych filmów; "-nie chce mi się z Tobą gadać". Mam to samo.
To zrób mi przyjemność i nie gadaj już więcej 8)


Nieładnie Panie moderatorze. Nie dość, że nie na temat, to jeszcze osobiste wycieczki. I to wszystko w jednym zdaniu...


To pokazuje - niestety, że forum jest upolitycznione przez "zorientowanych" moderatorów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2014-10-24, 18:42   

Mateusz napisał/a:
miko 005 napisał/a:
Mateusz, jedno pytanie. Jaki jest twój stosunek do PSL-u i Samoobrony, możesz mi przypomnieć? ;)


Przedwojenny PSL i WITOS to byli prawdziwi patrioci i działacze. A dzisiejszy... to chyba widzisz co sie dzieje w Wieluniu. Więc sam możesz odpowiedzieć sobie.


Kiedyś na wybiórczej był dość obszerny artykuł o Witosie. Niedawno go usunęli, bo mimo, że krytyczny, to w sumie pokazywał go w dobrym świetle. Ale do rzeczy - nawet wtedy PSL był opluwany z wszystkich stron, przez twojego Dmowskiego też. Witos pisał o roku 1920 - "Gdy tylko pierwsze niebezpieczeństwo minęło, czułem, że Polska polityczna, zarówno wsteczna, jak i postępowa, magnacka i demokratyczna, zawstydziła się swojej chwilowej słabości powołania chama na takie stanowisko i dała mi to odczuć w sposób jak najbardziej widoczny i przykry. Nie podobał się mój wygląd, chód, ubranie, raziła mowa i zachowanie, wstydzono się mnie i wstydzono się za mnie. Sięgnięto po pomoc ulicy, wskazując na mnie jako sprawcę ich nieszczęścia i nędzy. Opowiadano o moich licznych folwarkach, fabrykach, domach, hotelach i skrzyniach z dolarami po same brzegi wyładowanymi. Jeśli zaś nie mogli się tych majątków i skarbów doszukać w Polsce, to ze zdumiewającą łatwością wyszukiwali je we Francji, Anglii, Gdańsku, a nawet w Ameryce. Wnioski były proste: Witos przecież tego wszystkiego nie miał, tylko musiał kupić, na kupno trzeba pieniędzy, a ponieważ tych pieniędzy także nie posiadał, to je zapewne ukradł, a ukradł je ze skarbu państwa, bo się koło niego kręcił".

W sumie minęło prawie 100 lat, a polska polityka nic się nie zmieniła. Dalej zamiast merytorycznej dyskusji najskuteczniejsze jest opluwanie bez względu na skutki i intencje.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-10-24, 19:06   

mcdek napisał/a:
To pokazuje - niestety, że forum jest upolitycznione przez "zorientowanych" moderatorów.
Co pokazuje? Czy ktoś kiedyś usunął lub wymoderował Twój wpis? Nie bądź śmieszny.
glupek napisał/a:
Nieładnie Panie moderatorze. Nie dość, że nie na temat, to jeszcze osobiste wycieczki. I to wszystko w jednym zdaniu...
Moderator też człowiek. Miko też stosuje wycieczki osobiste i jakoś go nie upominasz? Jego wpis też jest nie na temat, bo przecież temat brzmi "Burmistrz 2014" a nie "Radny 2014" i też jakoś to uchodzi twojej uwadze...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2014-10-24, 19:15   

red napisał/a:
mcdek napisał/a:
To pokazuje - niestety, że forum jest upolitycznione przez "zorientowanych" moderatorów.
Co pokazuje? Czy ktoś kiedyś usunął lub wymoderował Twój wpis? Nie bądź śmieszny.
glupek napisał/a:
Nieładnie Panie moderatorze. Nie dość, że nie na temat, to jeszcze osobiste wycieczki. I to wszystko w jednym zdaniu...
Moderator też człowiek. Miko też stosuje wycieczki osobiste i jakoś go nie upominasz? Jego wpis też jest nie na temat, bo przecież temat brzmi "Burmistrz 2014" a nie "Radny 2014" i też jakoś to uchodzi twojej uwadze...


To ty jesteś tutaj moderatorem, a nie ja, i to ty powinieneś tutaj świecić przykładem jeżeli chodzi o przestrzeganie regulaminu. Spodziewałem się, że na moderatora wybiera się kogoś, kto pyskówki powstrzymuje, a nie wszczyna.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-10-24, 19:19   

glupek napisał/a:
Spodziewałem się, że na moderatora wybiera się kogoś, kto pyskówki powstrzymuje, a nie wszczyna.
W którym miejscu wszczynam pyskówki? Proszę miko żeby nie dyskutował to chyba powstrzymuje a nie wszczynam? :roll:
Tylko dla ciebie moje wpisy moje czy Mateusza to pyskówka a twoje czy miko to "merytoryczna dyskusja" :lol:

Ale żeby nie było - następne wpisy nie na temat będą usuwane. Niestety chyba przeze mnie, bo nie widzę chwilowo dostępnych innych modów na forum...
Ostatnio zmieniony przez red 2014-10-24, 19:23, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW