R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wesela: sale, zespoły
Autor Wiadomość
edycia 
Czytał o Wieluniu


Dołączyła: 08 Maj 2011
Posty: 27
Skąd: Wielun/Działoszyn
Wysłany: 2014-06-16, 21:04   

Czy moze mi ktoś powiedzieć coś na temat werony w praszce??
_________________
Edyta
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2014-06-17, 13:41   

Byłem raz na sylwestrze - Sala fajna, jedzenie dobre, bez szału ale wszystko ok.
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
monikad 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 25 Wrz 2011
Posty: 6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-25, 19:57   

Szukam oprawy muzycznej na ślub. Dokładniej interesuje mnie osoba do śpiewu oraz ktoś do gry na skrzypach. Znacie może takie osoby z Wielunia, bądź okolic?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Iziaberka 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 70
Piwa: 1/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-07-09, 22:13   

monikad napisał/a:
Szukam oprawy muzycznej na ślub. Dokładniej interesuje mnie osoba do śpiewu oraz ktoś do gry na skrzypach. Znacie może takie osoby z Wielunia, bądź okolic?

Pod tym numerem uzyskasz info: 725074179
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kadarka 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 34
Dołączyła: 10 Lip 2014
Posty: 1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-07-10, 08:13   

czy ktoś był może na weselu przy zespole Akces z Galewic ??? Słyszałam że mają nowy skład,odeszła od nich solistka. Jedną opinie słyszałam, ale chciałabym się dowiedzieć więcej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
monitomi 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 8
Skąd: okolice Wielunia
Wysłany: 2014-07-15, 14:21   

Witam wszystkich. Jestem już po swoim ślubie, więc mogę się wypowiedzieć na temat sali, fotografa, kamerzysty itp. itd. Może komuś pomoże to w dokonaniu wyboru odpowiednich osób i miejsca na swoje wesele ;)

1. SALA CPO w Masłowicach.
Na naszym ślubie było 140 gości ( goście weselni (133), kamerzysta, fotograf + zespól (7). Moim zdaniem goście mieli odpowiednio dużo miejsca do zabawy, było akurat w sam raz. Jednak nie wyobrażam sobie, żeby bawić się tam przy 200 os. Uważam, że miejsca wówczas do tańca byłoby po prostu za mało. Stoły u nas były ustawione wzdłuż ścian, dlatego parkiet był spory. Obsługa niewidzialna, nie przeszkadzała w ogóle gościom, talerze wymieniane po każdym daniu, na stołach ład i porządek, nie było brudnych niepotrzebnych naczyń i sztućców. Gdy czegoś brakowało odrazu była reakcja obsługi i co najważniejsze dogadywała się z orkiestra. Nie było podawania dań jak goście tańczyli. Była przerwa, wówczas obsługa podawała dania bądź kawę czy herbatę. Także oceniam na duży plus.

2. DEKORACJA SALI, KOŚCIOŁA, BUKIET
Dekoracją sali zajęła się Magdalena Owczarek "Passja-Flowers". Dziewczyna ze swoją ekipą zrobiła dokładnie to czego oczekiwałam, ma wielką inwencję twórczą, można się z nią dogadać i przede wszystkim jest konkurencyjna do innych dekoratorek. Przedstawia konkretną wycenę i później nie ma ukrytych kosztów. My mieliśmy ubraną salę skromie, prosto ale z pazurem ;) Magda wie co robi ;) Również duży +

Dekoracją kościoła, auta, zrobieniem bukietu dla Młodej, butonierek i kwiatków dla świadków zajęła się Pani Bogusia z kwiaciarni w Wierzchlasie. Mówisz jak sobie to wyobrażasz, a Pani Bogusia robi dokładnie to co masz w myślach. Super kobieta.

3. ZESPÓŁ
Na temat zespoły mogłabym napisać opowiadanie. Bawiliśmy się przy zespole MAXIM ze Skomlina Rafał Wyrębak.( http://www.maxim-skomlin.freehost.pl/) To co oni wyprawiają na scenie i poza nią przechodzi wszystkie granice ;) Rafał potrafi z bolącym brzuchem wywijać tak na scenie, że z jednej strony jest go zal, że się tak meczy a z drugiej strony człowiek cały czas chodzi uśmiechnięty, ale jak on to mówi "co się nie robi dla dobrej zabawy ;) " Cały czas rozbawia towarzystwo, wszędzie go pełno, z zespołem widać że są bardzo zgrani. Piosenki graja takie, że same nogi porywają się do tańca. Nie ma z nimi nudy. Uwzględniają wszystkie uwagi Młodej Pary. Cały czas uśmiechnięci, no i przede wszystkim głoś Kasi - melodia dla uszu. Mogłabym ją słuchać godzinami. Grają w 100 % na żywo, sprzętu mają tak dużo, ze nie potrafili się zmieścić na scenie, mają również moją ulubioną perkusję. Ostatnio założyli również zespół disco-polo Aperitif. Na weselu grają również swoje autorskie kawałki, które szybko wpadają w uchu i "chodzą za człowiekiem" całymi dniami. Można z nimi przysłowiowe konie kraść ;) Ten zespół był ze mną już na 3 weselach i zawsze wypowiem o nich pozytywne zdanie. Polecam ich w 100 %, z nimi zabawa zawsze się uda.

4. FOTOGRAF http://rafalkos.pl/ Facebook: Fotograf Rafał Kos https://www.facebook.com/rafalkosfotografia

Człowiek z wielką pasją fotograficzną i wielu min ;p. Jego reportaże ślubne można oglądać godzinami, a i tak chce się więcej i więcej. Jak przychodzi do wyboru kilkudziesięciu zdjęć do albumu nie można się zdecydować, które jest najfajniejsze, bo wszystkie są super. Poza tym Rafał to osoba bardzo komunikatywna i z poczuciem humoru ;) Współpraca z nim to sama przyjemność. Uchwyci każda maleńką chwilę, która jest warta wspomnień. Konkretny i rzeczowy. Na jego zdjęciach można wyczuć emocje.Zdjęcia mają to coś w sobie. Na plenerze z rozwalonym kolanem przybierał takie niebezpieczne pozy, byleby tylko zdjęcia dobrze wyszły. Ma świetne pomysły, jest innowacyjny. Współpracuje z orkiestrą i kamerzystą. Profesjonalizm to jego drugie imię. Polecam na 1000 %.



5. KAMERZYSTA http://przemeksmialek.pl/ Facebook: przemeksmialek.pl filmowanie ślubów

Przemek - Mistrz swojego fachu !!!! Film przerósł oczekiwania wszystkich. Uchwycony każdy detal, każdy uśmiech, każda chwilka. Odpowiednio dobrana oprawa muzyczna, ujęcia robione są z pomysłem i nowoczesnością. Dostosowuje się do oczekiwań Młodych. Tak samo jak Rafał - kamerzysta, człowiek z wielkim poczuciem humoru, zawsze uśmiechnięty, miły. Człowiek się przy nim nie krępuje, od pierwszego spotkania ma się wrażenie, że zna się go od lat. Film nagrany profesjonalnie, ma świetną jakość. Nie za długi, nie za krotki, lecz w sam raz ;) Ogląda się go z wielkim uśmiechem na twarzy, ale na zakończenie potrafi tez sprawić że łapie za gardło. ;) Na plenerze ma świetne pomysły, jest innowacyjny. Jego praca to sztuka, a nie rzemiosło. Potrafi stwarzać naprawdę filmowe cuda. Myślę, że wygrałby nie jeden konkurs w swojej dziedzinie. Poza tym razem z fotografem stwarzają naprawdę zgrany duet, a wyprawa z nimi to jak dobra komedia. Choćby ktoś nie miał humoru, oni swoim zachowaniem rozwalają system. ;) Człowiek patrzy się na nich i samoczynnie uśmiech mu na twarzy gości. ;) Mogłabym naprawdę napisać o nich opowiadanie, ale myślę że to co najistotniejsze już jest ;)

Kamerzysta, fotograf, zespól to ekipa z zielonego jeepa. Ludzie profesjonalni i pozytywnie zakręceni. Podczas imprezy i pleneru zaprezentowali naprawdę wysoki poziom - zarówno jakość i kultura pracy.W ogóle nie można było odczuć, że aparat czy kamera ;p akurat skierowana jest na ciebie, oni są jak "przyczajony Tygrys i ukryty Smok", wnet niewidzialni, a wychwycą wszystko co ważne. Wszystko obywało się naprawdę w przemiłej atmosferze. Plener bez zbędnej reżyserki,bez ustawień pod kadr, chłopaki i tak wyłapią momenty, na które później można patrzeć i oglądać godzinami. Ja bym mogła z taką ekipa brać ślub co tydzień ;P Współpraca z nimi naprawdę układa się wzorowo. Także polecam, będziecie zadowoleni.

Mam nadzieje, że choć trochę co niektórym narzeczonym moja opinia przyczyni się w wyborze odpowiednich osób na swój wielki dzień. ;)
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
przemosmial 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 18
Skąd: Żdżary
Wysłany: 2014-07-22, 10:53   

zwolnił się termin 11.10.2014 na film ślubny lub foto

www.przemeksmialek.pl

pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
paulinka922 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 33
Dołączyła: 03 Cze 2009
Posty: 24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-07-28, 20:36   

był ktoś może na weselu, bądź miał na jednej z sal w Kraszkowicach " Pokoje King" lub w Jaworznie "Chata Romana" ?
Bardzo proszę o opinie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kotek2014 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączyła: 28 Lip 2014
Posty: 82
Skąd: wieluń
Wysłany: 2014-08-26, 09:29   

Cześć zna ktoś ma na miary na dobrego DJ na Wesele?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
przemosmial 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 18
Skąd: Żdżary
Wysłany: 2014-08-26, 18:14   

DJ www.bastaprowadzi.pl
polecam !!!

pozdrawiam
przemeksmialek.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kotek2014 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączyła: 28 Lip 2014
Posty: 82
Skąd: wieluń
Wysłany: 2014-09-02, 18:36   

Poszukuje białej sukienki krótkiej do kolan wie ktoś gdzie można taką suknię kupić lub od kupię od kogoś dodam że poszukuje coś większego czyli na pani w ciąży .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kfiatusek1991 
Czytał o Wieluniu


Dołączyła: 29 Cze 2010
Posty: 28
Skąd: wieluń
Wysłany: 2014-09-03, 07:33   

w wieluniu na palestranckiej i św barbary szyją sukienki nie drogo a ładnie. na sw barbary nie tylko typowo slubne
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
eweeee 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 20 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: Działoszyn
Wysłany: 2014-09-20, 12:51   Słoneczny Brzeg

Witam,

bardzo proszę o kilka informacji na temat Słonecznego Brzegu w Zawadach. Planujemy ślub w 2016 roku na ok. 190 osób. Interesuje mnie, czy sala nie jest za mała na taką ilość? Chodzi oczywiście o miejsce do tańczenia. Przy wyborze sali kierujemy się głównie ilością miejsc noclegowych (potrzebujemy ok. 80 miejsc dla gości). Może znacie jeszcze jakieś sale w okolicy, które mają taką bazę noclegową?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
majorka 
Słyszał o Wieluniu
ramzes


Dołączył: 21 Wrz 2014
Posty: 3
Skąd: wielun
Wysłany: 2014-09-21, 16:15   

Byliśmy na weselu z zespołem MAXIM. Uroczo. Naprawdę oprócz tego ze: na sali był huk nie do zniesienia, co z tego że jest perkusja ale źle nagłośniona, dudnienie walenie, sprzęt stary sprzed wieków, wokalistka zaśpiewała ledwo może kilka piosenek i to tak cicho ze jej wcale nie było słychać, kawały prowadzącego beznadziejne, goście czuli się urażeni - nawet mu przy wszystkich mówili - nic i tak z tego nie zrozumiał. Chodzili im też mówić żeby było na sali nieco ciszej. Jak grochem w ścianę. Też naszym młodym polecali ten zespół. A i jeszcze każde ich wesele jest takie samo, te same nędzne dowcipy, grają oczywiście większość disco polo .... Gorąco polecam :P he he
Na drugi rok idę na wesele z zespołem Teraz My. Grają u nas w rodzinie drugi raz. To jest inna jakość. Sprzęt pełna klasa. Nie ma perkusji. Ale po co udawać jak MAXIM, że się gra na żywo jak większość leci u nich i tak z podkładów, robi się tylko ściemę. Wujek grał po weselach to ich wyczuł. Ale wracając do Teraz My śpiewają wszyscy i to jak..... po prostu cudownie. To jest muzyka...... Fajne zabawy. wszystko z kulturą. Uwielbiam ich...... nie mogę się doczekać.....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
majorka 
Słyszał o Wieluniu
ramzes


Dołączył: 21 Wrz 2014
Posty: 3
Skąd: wielun
Wysłany: 2014-09-21, 16:54   

Zapomniałem jeszcze dodać, że kamerzysta Pan Przemek Smiałek - godny polecenia. Polecam też fotografa Pana Kaczmarka ze Złoczewa. Profesjonalizm przez duże P. Ogólnie tych przygotowań wiadomo dużo. Ale potem podroż poślubna. My naszej Młodej Parze kupiliśmy wycieczkę na Majorkę. Sam byłem polecam. Tak polubiłem że została aż mi taka ksywa. :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW