R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Jaki dostawca internetu?
Autor Wiadomość
MargoNet 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 10 Cze 2010
Posty: 107
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: INTERNET
Wysłany: 2014-03-09, 12:45   

ourson napisał/a:
MargoNet, jeśli Archdevil napisał że problem Wam zgłaszał i to wielokrotnie to jakoś po prostu Mu wierzę że to zrobił. Skoro nie wiecie kto to może być to znaczy że macie tak dużo podobnych zgłoszeń że nie jesteście w stanie wyłapać tego jednego. Co niestety oznacza że macie naprawdę duże problemy z siecią.


Naszym zadaniem nie jest zgadywanie i dociekanie poprzez forum kto kryje sie za danym użytkownikiem - akceptujemy tylko zgłaszania płynące bezpośrednio do nas telefonicznie lub mailowo i tego nie możemy zmieniać.

Pozostałą część Pana wypowiedzi pozostawimy bez komentarza.


Archdevil napisał/a:
MargoNet napisał/a:
Jeśli również publicznie poda Pan swoje dane jak imię i nazwisko oraz adres przyłącza - wtedy postaramy się pomóc.
Najlepiej jednak proponuje jak zawsze odezwać się do nas na maila: biuro@margonet.pl, gdyż powtarzamy i chyba musimy to robić w dalszym ciągu... DRODZY FORUMOWICZE - my nie mamy możliwości identyfikacji WAS po waszych loginach na forum czy to tak ciężko zrozumieć ???


Panowie,
Uprzejmie proszę o poważne podejście do tematu. Mój e-mail jest @MÓJ_NICK.pl, więc myślę, że nietrudno jest odnaleźć jakąkolwiek korespondencję, szczególnie z końca minionego roku. Jeśli to wciąż zbyt mało, poniżej mojego awataru nie od dziś widnieje informacja "skąd" piszę, a to chyba mocno zawęża grono.

Mam tylko nadzieję, że problem w końcu ostatecznie zostanie rozwiązany. Taki też cel miał poprzedni post w tym temacie. Zależy mi po prostu na STABILNYM internecie - nie musi być on wybitnie szybki dla jego użytkowników.


Do każdego tematu podchodzimy poważnie, ale nie możemy w taki sposób akceptować zgłoszeń serwisowych płynących do nas. Forum nie jest oficjalną drogą kontaktu z naszą firmą i tego będziemy się trzymać zawsze w celu zachowania pewnych standardów.
Z Pana wypowiedzi wynika, iż zgłoszenie było w minionym roku, więc na pewno od razu była odpowiedź od nas i nastąpiło sprawdzenie Pana problemu na tamten czas, na pewno nie został Pan pozostawiony bez odpowiedzi. Problem występujący w danym czasie musiał zostać rozwiązany, więc zgłoszenie serwisowe zostało zamknięte.
Natomiast jeśli problem powraca proszę zgłosić to do nas drogą oficjalną i będziemy się strać Panu pomóc. Maila można wysłać zawsze - natomiast godziny pracy infolinii podane są na naszej stronie, SMSów nie preferujemy.
_________________
*****************************************
www.MargoNet.pl www.facebook.com/margonetsc
*****************************************
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-03-28, 17:46   

Ostatnio natknąłem się na ofertę firmy Protonet.

http://www.protonet.pl/

internet na światłowodach.

Za 59zł jest prędkość do 100Mb/s i wysyłanie do 10Mb/s. Oferta niestety dostępna najbliżej w Parzymiechach i Lipiu :(

Co więcej Polsat LTE mocno się reklamuje w Wieluniu. Też mają ciekawe oferty. Jeśli realne transfery byłyby na poziomie 20-50Mb to przy cenie od 49zł dość atrakcyjna oferta. :)
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-04-02, 13:03   

Mateusz napisał/a:
Jeśli realne transfery byłyby na poziomie 20-50Mb to przy cenie od 49zł dość atrakcyjna oferta. :)

Szybkość powinna iść w parze z limitami. 50mbps z limitem danych 12 GB m-c to masakryczna oferta. Dla przeglądania sieci wystarczy 5mbps z limitem 50MB. I takie jest rozsądne ratio dla przeciętnego użytkownika. Niższe limity przy szybszym transferze to tylko oszukańczy marketing.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mikuu 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 29
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-04-02, 16:47   

Dokładnie, w CP może i przyciąga szybkość ale odstraszają niskie limity GB.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2014-04-05, 19:32   

Chciałbym podziękować firmie Margonet i pochwalić za zainteresowanie - po mojej wiadomości na forum poważnie zajęli się problemem, który występował i od ok. miesiąca internet działa w pełni stabilnie.
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-04-06, 17:14   

Mikuu napisał/a:
Dokładnie, w CP może i przyciąga szybkość ale odstraszają niskie limity GB.


Tam masz limit w nocy 50GB dodatkowy, poza tym co podany w ofercie. Jak na warunki wieluńskie nie ma co narzekać. Mieszkając poza miastem lepszego internetu nie doświadczysz ;)
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hartman 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 20
Skąd: wln
Wysłany: 2014-04-28, 20:55   

Z tego co widzę, to dalej nic lepszego w Wieluniu od netii/orange na stałym łączniu nie ma. Polsat LTE itp telefoniczne oferty można by zostawić bez komentarza. Limity danych w dzisiejszych czasach to nieporozumienie, gdzie krótki film na youtube w full hd to kilkaset mega.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dislike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 329
Piwa: 19/2
Skąd: hamburg
Wysłany: 2014-04-30, 20:10   

Najlepszą? Strona orange pokazuje w okolicy możliwość na max 10Mb/s (sprawdziłem kilka sąsiedzkich numerów stacjonarnych tp). Ze stabilnością różnie, zależy od linii telefonicznej. Ja miałem złe doświadczenia: problemy z synchronizacją, transfery w godzinach szczytu na poziomie 10% prędkości nominalnej. Teraz nie mam już linii telefonicznej.

Czy netia oferuje w okolicy net 50Mb/s?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wielki Szu 
Dojeżdża PKSem
rock fan



Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 187
Piwa: 1/6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-08-01, 12:33   

Witam, wie ktoś coś o internecie firmy KRIS MAX, okolice Dąbrowy, podobno na budynku mleczarni mają nadajnik.

I jakiś kontakt jak coś również bym prosił.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Urodzinka 
Dojeżdża PKSem



Dołączyła: 05 Paź 2012
Posty: 170
Piwa: 11/9
Skąd: Odkrywka
Wysłany: 2014-08-03, 16:17   

uwaga
firma PTS wydzwania na stacjonarne i podszywa się pod Orange i mówi, że obniży abonament na telefon stacjonarny. Wie kto z jakiej sieci ma Internet! I ludzie masowo są oszukiwani, podpisują umowę a to nie jest orange tylko firma PTS oszuści, kuriera wysyłają i każą szybko starszym wieloletnio z Orange związanym stacjonarnym Internetem podpisywać umowy, które sa świstkiem z dołączonym regulaminem w czcionce o rozmiarze 2!

a potem bulisz na nich 50 zł miesięcznie i 490 za wypowiedzenie umowy, jak w ogóle się zorientujesz kiedykolwiek!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gruby 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 09 Sie 2014
Posty: 2
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-08-14, 14:14   

odnosnie nadajnikow na mleczarni
www.kris-max.pl
masz tam kontakt
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
kulka82 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-09-18, 13:39   

Internet z kabla jest najbardziej stabilny' Ja mam neostradę i jestem zadowolony.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2014-09-18, 14:06   

Ja mam z Margonetu już rok i NIGDY nie było żadnych problemów. To pierwsza firma, która spisuje sie na medal a mieliśmy już okazję posmakować wielu.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MargoNet 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 10 Cze 2010
Posty: 107
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: INTERNET
Wysłany: 2014-10-31, 00:13   

Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż w Gminie Pątnów firma MARGONET S.C. rozpoczęła budowę światłowodowej sieci telekomunikacyjnej w jednej z najlepszych technologii na świecie - FTTH (Fiber to the Home – światłowód doprowadzany do domu).

Zapraszamy do zapisów na BEZPŁATNE UZBROJENIE DZIAŁKI/DOMU w przyłącze światłowodowe.

Więcej szczegółów na naszej stronie Internetowej www.margonet.pl

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mail: biuro@margonet.pl lub pod nr tel. 888 999 343
_________________
*****************************************
www.MargoNet.pl www.facebook.com/margonetsc
*****************************************
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Urodzinka 
Dojeżdża PKSem



Dołączyła: 05 Paź 2012
Posty: 170
Piwa: 11/9
Skąd: Odkrywka
Wysłany: 2014-11-09, 08:37   

kulka82 napisał/a:
Internet z kabla jest najbardziej stabilny' Ja mam neostradę i jestem zadowolony.
W rzeczy samej. Od lat korzystam tylko z neo, obecne moje wyniki z testu szybkości łacza:

predkosc mego lacza.jpg
Plik ściągnięto 42 raz(y) 89,13 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW